Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

Sveikos mamytes! Nezinau ar i sia tema tureciau rasyti, esu naujoke siame forume, bet gal galesite man kazka patarti ar nukreipsite i kita tema smile.gif Esu is Kauno ir mano 4 m. suneliui daktarai nustate, kad jis turi autizmo bruozu. Jis senai turi kitiems vaikams nebudingu elgesio savitumu: sunkiai sukaupia demesi, specifiniai ranku judesiai kai dziaugiasi, bijo staigiu garsu, dauzo galvyte sau kai susinervuoja ir kt. Siaip jis viska sneka, moka ir skaiciuot ir raideles, taigi jo labai "lengva" stadija autizmo. Taciau paprastame darzelyje jam sunkiai sekasi pritapti, jau lankom 2 metai, bet jis vis verkia rytais, buna ten vienas, vaikuciai su juo nelabai zaidzia.. Galvoju gal kazkas turite patirties, mamytes is Kauno, kur vesti toki vaikuti? ar i koki privatu ar specialu darzeli? Ar i normalu bandyti vest toliau? Nuo vaiku ir ugdymo atriboti nesinori, tad ieskome kur jam butu geriausia.wink.gif
Atsakyti
http://www.laikas.lt...a-pasauli-foto/
Atsakyti
Gražu..Ir nuotraukos ir ryšys, atsiradęs tarp tėvo ir sūnaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 21, 11:27)
Gražu..Ir nuotraukos ir ryšys, atsiradęs tarp tėvo ir sūnaus wub.gif

o kaip jums sekasi?
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 10 21, 13:07)
o kaip jums sekasi?

serga Jurate nuo penktadienio koso, todel dar blogiau miega, kelesi karta 3.40, kita ryta 5val, vakar 4.30.. pradeda koset, issibudina ir nebeuzmiega. Gerai, kad temperaturos nera, bet vistiek sia savaite neleido gydytoja eiti i darzeli. Sedim namie, tvarkomes, gaminam valgyt, kepam pyragus, laukiam vyru griztant smile.gif Ji tokia smalsi, stebi prikisus nosi kiekviena mano judesi kai darau valgyt, as viska garsiai komentuoju. Pakui ji pasiima is spintos puodu, samciu, maiso, lekstutes delioja, arba eina per kambarius mojuodama sluota biggrin.gif
O del neuroleptiku, tai daug rinkom informacijos, prisiminiau, kad gimineje yra psichologe blush2.gif , o jos kaip zinia bendradarbiauja su psichiatrem. Kaip ir nuramino mane, kad mazesnem dozem nieko tokio. Bet paskui vyras isskaite internete anglu kalba straipsni, kuriame aprasomas bandymas neuroleptiku su bezdzionemis ir ten rasoma, kad per 1m neuroleptiku vartojimo, smegenu mase sumazejo 18% unsure.gif Aisku, nezinia kokias dozes dave toms bezdzionems blush2.gif Paskui dar pasiskaiciau atidziau salutini poveiki ir dar vienam straipsni, kur raso, kad tai centrine nervu sistema slopinantys vaistai, todel ju negalima ilgai vartoti, tai viska susumavus pagalvojau ir apsisprendziau, kad nu nera dar taip blogai, kad rizikuot smile.gif
Atsakyti
Bet pervargimas, nemiegojimas lygiai taip naikina CNS 4u.gif Paskaicius ir alkocholis ja naikina, ale nemazai yra vartojanciu - nors jis apskritai jokio teigiamo poveikio neturi, o cia, nesistemingai - bet kol susireguliuos miegas... Nu nzn... Aisku is sono vienaip atrodo, realiai kitaip - bet jei jums sunku - nereikia labai kenteti... Nes ta kancia auginant toki vaika gali ir nepasibaigti... o poilsio reikalauja kiekvienas organizmas - tiekk seimos nariu, tiek pacio vaiko...
Atsakyti
as ir pati taip galvociau, jei tai butu ne mano vaikas, bet va kai reikia savam ta chemija iduot, kazkaip ranka nekyla ax.gif Juk buna visokiu dienu ir naktu, tos blogos (kaip ir geros) praeina. Zinoma, vaistu neatsizadam, kas zino, gal veliau atsiras agresija ar saviagresija, ai nezinau, pasitarem su vyru, sau jau pagyvenom, dabar gyvensim vaikam
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 21, 18:28)
as ir pati taip galvociau, jei tai butu ne mano vaikas, bet va kai reikia savam ta chemija iduot, kazkaip ranka nekyla  ax.gif Juk buna visokiu dienu ir naktu, tos blogos (kaip ir geros) praeina. Zinoma, vaistu neatsizadam, kas zino, gal veliau atsiras agresija ar saviagresija, ai nezinau, pasitarem su vyru, sau jau pagyvenom, dabar gyvensim vaikam


viskas taip mirksiukas.gif Tik jus, tevai zinot ir galit nustatyt ta RIBA, kai jau psio... kitaip negaliu - duodu... Bet is kitos puses Dabar pats naudingiausias, imliausias amzius jos ugdymui - ir jei pasireiskia itin priestaraujantis elgesys, isterijos, hyperaktyvumas - ji kaip ir negauna to ugdymo, ta prasme nepriima (netaikau tiesiogiai jums - nes tikrai nenujauciu realios situacijos). Tikrai labai baisiai skamba tas slopinimas vaiko, bet yra atveju - kai jis neisvengiamas, bet gali but, kad tai ne jusu atvejis mirksiukas.gif
Atsakyti
nezinau kas didesne blogybe, noretusi pasielgt teisingai, bet siuo atveju ta tiesa galima iterpretuot ivairiai, todel vadovaujames nuojauta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 21, 19:18)
nezinau kas didesne blogybe, noretusi pasielgt teisingai, bet siuo atveju ta tiesa galima iterpretuot ivairiai, todel vadovaujames nuojauta  smile.gif

be abejo, ko gero vienos tiesos ir nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 21, 14:16)
serga Jurate nuo penktadienio koso, todel dar blogiau miega, kelesi karta 3.40, kita ryta 5val, vakar 4.30.. pradeda koset, issibudina ir nebeuzmiega. Gerai, kad temperaturos nera, bet vistiek sia savaite neleido gydytoja eiti i darzeli. Sedim namie, tvarkomes, gaminam valgyt, kepam pyragus, laukiam vyru griztant  smile.gif Ji tokia smalsi, stebi prikisus nosi kiekviena mano judesi kai darau valgyt, as viska garsiai komentuoju. Pakui ji pasiima is spintos puodu, samciu, maiso, lekstutes delioja, arba eina per kambarius mojuodama sluota  biggrin.gif
O del neuroleptiku, tai daug rinkom informacijos, prisiminiau, kad gimineje yra psichologe blush2.gif , o jos kaip zinia bendradarbiauja su psichiatrem. Kaip ir nuramino mane, kad mazesnem dozem nieko tokio. Bet paskui vyras isskaite internete anglu kalba straipsni, kuriame aprasomas bandymas neuroleptiku su bezdzionemis ir ten rasoma, kad per 1m neuroleptiku vartojimo, smegenu mase sumazejo 18% unsure.gif  Aisku, nezinia kokias dozes dave toms bezdzionems  blush2.gif Paskui dar pasiskaiciau atidziau salutini poveiki ir dar vienam straipsni, kur raso, kad tai centrine nervu sistema slopinantys vaistai, todel ju negalima ilgai vartoti, tai viska susumavus pagalvojau ir apsisprendziau, kad nu nera dar taip blogai, kad rizikuot  smile.gif

o mano Daniukas uzminga tik apie 2. juda juda atsigules, sako negaliu uzsimerkti nes akytes mirkcioja. uzrasiau pas neurologe bet gavom vieta tik gruodzio vidury doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 10 21, 21:32)
o mano Daniukas uzminga tik apie 2. juda juda atsigules, sako negaliu uzsimerkti nes akytes mirkcioja. uzrasiau pas neurologe bet gavom vieta tik gruodzio vidury  doh.gif

gaila vaiko ir jusu, tikrai sunku turetu buti gyventi tokiu rezimu. Gal Lornoje nebutu tokiu eiliu pas neurologe, tik ten konsultacija mokama.
Atsakyti