Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

QUOTE(Kriiste @ 2013 10 09, 14:47)
o kas jus isgasdino? g.gif  net nesciom galima ji vartoti unsure.gif

nezinau, kazkaip atrodo kad jis senukams daugiau, raso, kad paprastai vaikams neskiriamas.. ir siaip salutinis poveikis, kad gali istikti mirtis ar raumenu spazmai, samones trukinejimas ar panasiai unsure.gif Na,gal prie visu vaistu visokiu pagasdinimu buna prirasyta tik nesigilindavau labai. Gal ir nieko baisaus cia.
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 09, 15:55)
nezinau, kazkaip atrodo kad jis senukams daugiau, raso, kad paprastai vaikams neskiriamas.. ir siaip salutinis poveikis, kad gali istikti mirtis ar raumenu spazmai, samones trukinejimas ar panasiai unsure.gif Na,gal prie visu vaistu visokiu pagasdinimu buna prirasyta tik nesigilindavau labai. Gal ir nieko baisaus cia.


tai paskaitykit ka prie umcaloro raso (o jis gi homeopatinis antibijotikas, ir traktuojamas kaip geresnis nei tikras antibijotikas) mirksiukas.gif

Vaikams paprastai neskiria - nes jie paprastai neturi tokiu sutrikimu... Vyresniems, net sveikiems zmonems pradeda reikstis visokie nerviniai itampos priepoliai, nerimai, nemigos - todel ir jiems skiriamas vaistas mirksiukas.gif Kas jau baisiai pavojinga - nesciom nesiulytu gerti blush2.gif
Dar galit nuomones POU paklaust (senai ji cia besilanke) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 09, 15:03)
tai paskaitykit ka prie umcaloro raso (o jis gi homeopatinis antibijotikas, ir traktuojamas kaip geresnis nei tikras antibijotikas) mirksiukas.gif

Vaikams paprastai neskiria - nes jie paprastai neturi tokiu sutrikimu... Vyresniems, net sveikiems zmonems pradeda reikstis visokie nerviniai itampos priepoliai, nerimai, nemigos - todel ir jiems skiriamas vaistas mirksiukas.gif Kas jau baisiai pavojinga - nesciom nesiulytu gerti blush2.gif
Dar galit nuomones POU paklaust (senai ji cia besilanke) blush2.gif

Tai vyras gydytojos paklause ar galima ir man butu pagerti, juk irgi jau stogas ciuozia, bet jisake, kad ne, cia vaistai elgesio korekcijai, o man nereikia koreguot elgesio blush2.gif Bet vistiek aciu, nuraminot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 09, 16:09)
Tai vyras gydytojos paklause ar galima ir man butu pagerti, juk irgi jau stogas ciuozia, bet jisake, kad ne, cia vaistai elgesio korekcijai, o man nereikia koreguot elgesio  blush2.gif Bet vistiek aciu, nuraminot  smile.gif

o isterijos, rekimai, zyzimai - cia ne elgesys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 09, 16:30)
o isterijos, rekimai, zyzimai - cia ne elgesys g.gif


o čia nėra tas elgesys kurį pats valdai?
Pvz. mano Žiogas irgi geria vaistukus. Slopinančius baimės priepuolius, dėl prasto miego ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 09, 13:30)
o isterijos, rekimai, zyzimai - cia ne elgesys g.gif

tai kad isterikuoja, rekia ir zyzia jurate, o ne mama:) todel mamai ir neleido ju gerti
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 09, 15:30)
o isterijos, rekimai, zyzimai - cia ne elgesys g.gif

Tai aisku, kad elgesysys, bet ta prasme, as negaliu pati naudot kazkodel tu vaistu, gal kad nerekiu, nezyziu ir nebuna isteriju(man) blush2.gif Arba jie neveikia kaip vaistai nuo depresijos.
Atsakyti
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 10 09, 16:42)
o čia nėra tas elgesys kurį pats valdai?
Pvz. mano Žiogas irgi geria vaistukus. Slopinančius baimės priepuolius, dėl prasto miego ir t.t.


bet ta elgesi gali sukelti ne tik noras blogai elgtis, paprastai tie vaikai nera blogi patys is saves, bet negalejimas pasakyti, supratimas, kad jo nesupranta ir pan - tai gali kelti nerima, panika, nepaslaptis - pas juos ir baimiu daug visokiu, saves suvokimas kitoks - todel pilna tu ritaliniu elgesio formu. Pasikeitus ritualams - dingsta saugumo jausmas, atsiranda nerimas, panika - kuri nera taip lengva patiems valdyti - tad reikia vaistuku mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(begemote @ 2013 10 09, 16:47)
Tai aisku, kad elgesysys, bet ta prasme, as negaliu pati naudot kazkodel tu vaistu, gal kad nerekiu, nezyziu ir nebuna isteriju(man)  blush2.gif Arba jie neveikia kaip vaistai nuo depresijos.

tai nesusije su depresija - juk jus nejauciat nuolaitinio nerimo, nepaaiskinamos baimes ar begalinio noro saukti, klykti, rautis plaukus nuo galvos, dauzytis ir pan. Jus tiesiog pavargus nuo vaiko, galbut kalte, kad tas vaikas toks, nerimas (bet jau protingas, paaiskinamas) del vaiko ateities, esamos situacijos, netikrumo mirksiukas.gif Visai gali buti - kad kai vaistukus pavartojus Jurate aprims, taps sukalbamesne, galu gale nakti greit uzmigs ir visa ismiegos - jus pailsesit ir atsiras pasauly daugiau spalvu rolleyes.gif , o jei ne - gali but kad ir jums reiks medikamentu, jei nebesigauna ugdyti savyje pozityvaus mastymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip ir sake gydytoja, kad pakoregavus elgesi, galbut pasitaisys ir miegas. Kolkas sau nusipirkau valeradix, gersim abi vaistus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 09, 17:15)
Taip ir sake gydytoja, kad pakoregavus elgesi, galbut pasitaisys ir miegas. Kolkas sau nusipirkau valeradix, gersim abi vaistus  smile.gif


stiprybes judviem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 09, 16:39)
stiprybes judviem 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begemote @ 2013 10 09, 14:37)
Sveikos 4u.gif
Buvom siandien pas psichoterapeute, israse Juratei  buronil tableciu. Paskaiciau vaisto aprasyma, tai truputi neramina, gal kas duodate ar davete savo vaikuciams toki vaista?

mums buvo israse bet vaikas dar labiau nervingesnis pasidare, nuraukem sita vaista
Atsakyti