Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

QUOTE(begemotė @ 2013 09 16, 15:02)
Mes irgi siandien dar nejom i darzeli, bet jau labai reiketu atskirai pabuti, nes pradejom konfliktuoti, gal nusibodom viena kitai  ax.gif
Nuo temperaturos Juratei dedu zvakutes paracetamolio, jos geriau ir greiciau suveikia nei sirupeliai.


man žvakutės nepatinka. Jokūbui irgi lotuliukas.gif

Tiesa, apie įrankius kalba buvo, tai Jokū9bas ir neskiria karšta nuo šalta.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 16, 11:28)
jis nesuserga grupej pirmas, bet nuo serganciu daznai uzikrecia.


Bet tu sergančiųjų neišvengsi per visą gyvenimą, bet kur, tai kažkaip nežinau, reiktų ne kitus kaltinti, o gal tikrai pažiūrėti, pastiprinti vaiko imunitetą g.gif Kodėl toks imlus ligoms? Be abejo visai gali būti nuo daugybės geriamų vaistu unsure.gif

Mums atvykus i UK, mano vaikai abu pakaitomis prasirgo lygiai metus laiko. Diena is dienos. Buvau žiauroje juodoje neviltyje: pati numečiau svorio, atrodžiau baisiai, nes nebuvo laiko nei kirpykloms, nei kažkam kitam, tik sergantys vaikai doh.gif doh.gif todėl labai gerai žinau, kokia tai yra neviltis. Bet, kitų neišauklėsi. Reikia saviškius grūdinti ir ne kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 16, 15:40)
Bet tu sergančiųjų neišvengsi per visą gyvenimą, bet kur, tai kažkaip nežinau, reiktų ne kitus kaltinti, o gal tikrai pažiūrėti, pastiprinti vaiko imunitetą  g.gif Kodėl toks imlus ligoms? Be abejo visai gali būti nuo daugybės geriamų vaistu  unsure.gif

Mums atvykus i UK, mano vaikai abu pakaitomis prasirgo lygiai metus laiko. Diena is dienos. Buvau žiauroje juodoje neviltyje: pati numečiau svorio, atrodžiau baisiai, nes nebuvo laiko nei kirpykloms, nei kažkam kitam, tik sergantys vaikai  doh.gif  doh.gif todėl labai gerai žinau, kokia tai yra neviltis. Bet, kitų neišauklėsi. Reikia saviškius grūdinti ir ne kitaip  4u.gif


O kaip patartumėt grūdinti?

Nėra laikomas šiltnamio sąlygom, į darželį keliauja pėstute ar lietus ar sniegas, darželyje lanko baseiną, per vasarą sode turim, dažnai išeinam, kad pasivažinėtų dviračiu, o kaip žinia kol mina šilčiau, kai nulipa vėsiau,niekas nepuola renginėt 100 k. Maistą valgo iš šaldytuvo, ledus kiek nori,kada nori. Mūsų vonia šalta, be gyvatuko, vandens temp. reguliuojasi pats Jokūbas ir man amžinai atrodo vanduo per šaltas, bet nesikišu.... namie aš su vilnonėm, Jokūbas basom,nes sako, kad jam gerai yra....

Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 16, 15:57)
[i]O kaip patartumėt grūdinti?


Oi, aš čia nepatarėja visiška schmoll.gif Kiekvienam asmeniškai čia reikia žiūrinėtis. Asmeniškai aš ką padariau, tai nubraukiau visokius vitaminus, papildus ir kt visokiausius citroseptus visų dievinamus. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 16, 16:09)
Oi, aš čia nepatarėja visiška  schmoll.gif Kiekvienam asmeniškai čia reikia žiūrinėtis. Asmeniškai aš ką padariau, tai nubraukiau visokius vitaminus, papildus ir kt visokiausius citroseptus visų dievinamus.  schmoll.gif  schmoll.gif


o Jūsiškiai valgo uogas, vaisius, daržoves?
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 16, 16:10)
o Jūsiškiai valgo uogas, vaisius, daržoves?


Taip. Apskritai maniškiai abu labai valgūs. Labai. Bet ką: ar mėsa ar daržovė ar vaisius. Mažylis šiek tiek atsargesnis, nevalgo, ko nepažįsta. Bet, paskaičius temą, supratau, kad dauguma mūsiškių daugmaž taip elgiasi. rolleyes.gif biggrin.gif
Aš, net normuoju pvz vaisių padėjimą ant stalo, nes jei padėsi viską, ką nupirkai savaitei laiko, suvalgys viską per parą. Be sustojimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 16, 16:09)
Oi, aš čia nepatarėja visiška  schmoll.gif Kiekvienam asmeniškai čia reikia žiūrinėtis. Asmeniškai aš ką padariau, tai nubraukiau visokius vitaminus, papildus ir kt visokiausius citroseptus visų dievinamus.  schmoll.gif  schmoll.gif


jo, as irgi pastebejau - kad nuemus visus papildus, vitaminus - vaikai maziau serga lotuliukas.gif Citrosepta nauduju tik kai jau ciaudo ir panasu i sirgima (bakterijom ir virusam uzmusti), jei sloga - juo nosyte praplaunam, jei gerkle - ja skalaujam ar geriam - zodziu praktiskai jokiu vaistuku rolleyes.gif
Atsakyti
Nesenai skaičiau, receptą: kasdien praplauti nosies priekį, vidų. Su pirštu. Net, kažkiek su muilu. Sako, ten per nosį ateina visos infekcijos, o kai praplauni šaltuoju sezonu, sirgimas apmažėja. Nežinau kiek tai tiesa, bet logikos yra.

Parsivedžiau baisiai piktą vaiką iš mokyklos. Mokytoja sakė, pastarąsias valandas ant visų klasiokų baisiai pyko. mad.gif mad.gif mad.gif Ir, viskas dėl to, kad klasės žuvytę vietoj Nemo, Fredžiu pavadino cool.gif mad.gif Nu, aišku, nu - kokia čia žuvytė Fredis laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2013 09 16, 18:38)
Nesenai skaičiau, receptą: kasdien praplauti nosies priekį, vidų. Su pirštu. Net, kažkiek su muilu. Sako, ten per nosį ateina visos infekcijos, o kai praplauni šaltuoju sezonu, sirgimas apmažėja. Nežinau kiek tai tiesa, bet logikos yra.

Parsivedžiau baisiai piktą vaiką iš mokyklos. Mokytoja sakė, pastarąsias valandas ant visų klasiokų baisiai pyko.  mad.gif  mad.gif  mad.gif Ir, viskas dėl to, kad klasės žuvytę vietoj Nemo, Fredžiu pavadino  cool.gif  mad.gif Nu, aišku, nu - kokia čia žuvytė Fredis laugh.gif laugh.gif laugh.gif


Nu su muilu nerizikuociau - gal kokia soda ar druskos tirpalu - bet vistiek tam geriausiai citroseptas tarnaujas lotuliukas.gif


Nu jo, as irgi pykciau uz fredi cool.gif Kas daugiau Apgins zuvytes garbe, jei ne Martukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
mes nosytei sita naudojam http://www.medausnam...o-aliejus-15-ml
Jokubui tinka, nes negrauzia. i nosi nelasinu, bet pats pasitepa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 16 rugsėjo 2013 - 17:54
O mes vargstam su acetonu, pora kartu vasara ligoninej gulejom, ir vis dazneja tie acetono sukilimai. musu gyditoja sako kad tai is neurologines puses. saugomes dabar ir maisto ir stresu, baisu ir pabarti nes tuoj pradeda blogai jaustis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2013 09 16, 19:29)
O mes vargstam su acetonu, pora kartu vasara ligoninej gulejom, ir vis dazneja tie acetono sukilimai. musu gyditoja sako kad tai is neurologines puses. saugomes dabar ir maisto ir stresu, baisu ir pabarti nes tuoj pradeda blogai jaustis  doh.gif

One del skysciu trukumo acetonas sukyla ar as kazka maisau blush2.gif
Atsakyti