Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai

QUOTE(Kriiste @ 2013 09 14, 19:17)
nea, as ne apie savo kalbu - ji jau nebelanko darzelio, as apie savo grupes vaikus mirksiukas.gif  sakau siuo metu nesloguoja tik 1 is 10, du is ju serga (bet bent pernai jie ir sirgo istisai) 4u.gif

o del beprasmybes -  drinks_cheers.gif , kiekvienas ziuri is savo varpines ir dazniausiai "aplinka kalta", o neskubama paziuret, kas daroma ne taip, kodel vaikai serga... Kai dirbu grupeje, ir is 10 vaiku du "chroniniai" - bent as matau kodel jie serga, o ju mamos mato - kas atejo su sloga ir uzkrete blush2.gif

kaip gerai kad jus viska matot... betkuriuo atveju yra istatymas kad sloguojantys vaikai negali buti atvesti i darzeli, o tevai ir aukletojos turi laikytis taisykliu.
pamenu telsiuose dar gyvenom , nuvedu vaika i darzeli o aukletoja net neprieina prie mano vaiko, nes klausosi kitos mamos instruktazo kas kiek laiko ir kokius vaistus suduoti, tuo tarpu ta mamyte bedarbe per diena slaistosi po parduotuves ( dirbau pardaveja rubu parduotuvej ir sutikdavau ja kasdien).
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 14, 21:26)
Kriste, tai sakyk tiesiai sviesiai ka as darau ne taip. Ko nematau as, bet matai tu?


nzn - as nematau nei taves, nei tavo vaiko - galiu kometuot, tik ta, ka matau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 09 14, 21:36)
nzn - as nematau nei taves, nei tavo vaiko - galiu kometuot, tik ta, ka matau mirksiukas.gif


bet tavo komentarai vis nesa link to, kad as, Veiducka pacios kaltos, jog vaikai serga.
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 14, 21:40)
bet tavo komentarai vis nesa link to, kad as, Veiducka pacios kaltos, jog vaikai serga.


nea, kalbejom apie apskritai darzelius ir juose snargliuotus vaikus - jus remetes savais pavyzdziais, as savais (ne tik asmeniniais, bet ir darbiniais) 4u.gif
Atsakyti
Vadinasi atsispauzdini istatyma ir mojuoji pries skis aukletojai ir tevams, kuriu vaikai sloguoja:) pas mane Tokio istatymo ner, jei vaikui tik sloga-vesiu.
Kriste, idomumo delei, kodel tavo nuomone tie vaikuciai serga?
veiducka, tu kilus is telsiu?

Atsakyti
QUOTE(reali25 @ 2013 09 14, 21:46)
Vadinasi atsispauzdini istatyma ir mojuoji pries skis aukletojai ir tevams, kuriu vaikai sloguoja:) pas mane Tokio istatymo ner, jei vaikui tik sloga-vesiu.
Kriste, idomumo delei, kodel tavo nuomone tie vaikuciai serga?
veiducka, tu kilus is telsiu?


ne, ant grupes duru buvau pakabinusi laugh.gif
tam vaikas mane ir turi, kad uz jo gerove pakovociau
Atsakyti
QUOTE(reali25 @ 2013 09 14, 21:46)

Kriste, idomumo delei, kodel tavo nuomone tie vaikuciai serga?
veiducka, tu kilus is telsiu?


pas mus yra du tokie ligasiukai, ir ju mamos irgi kreivai visad ziuri - kai pamato koki su snargliu (nebutinai del infekcijos, bet juk jis ir paverkus bega) ar pakosinti, matau kad nepatenkintos... Bet vaikai is to didelio saugojimo - paprasciausiai per siltai aprengti... Viena ju vaziuoja su autobusu, kad ir ziema, jame silciau nei lauke, prirengtas vaikas kaip prie -20, realiai tera -10, o autike ir visi +5, atvaziuoja susiles, nuo stoteles reikia daeiti iki darzelio - vejas, saltis - nu ir pirmyn... (o jei dar vaikas linkes prakaituoti?) O serga tikrai sunkiai, dazniausiai be ligonines neissivercia... Aisku kad grupeje esantys virusiukai neprideda sveikatos, bet juk jie ir kimba kai atsiranda tam palanki terpe (persalus ar perkaitus) mirksiukas.gif Ir siaip jie grupeje daugiau aprengti, jei visi trumpom rankovem - jie ilgom, apacioje maikute ir dar koks svarkelis ar megztukas... Atejus pasiimt ir neradus megztuko - nepasitenkinimas jauciamas. Kieme jei visi su dzemperiukais - tai jie su striukytem, jau tokiom storesnem, jei visi rudeninem - jie jau su zieminem (kepuriu ir pirstiniu, batu situacija ta pati) - o vaikai kieme neina taip graziai kaip su mamytem uz ranku - jie begioja, o nurengt - nebelabai yra ka unsure.gif Kai Milda lanke darzeli - jos grupeje irgi buvo mergaite su broliu - amzini ligoniai, bet irgi - pagrinde - apranga unsure.gif Taip pat prisideda stresas - vaikai daugiau laiko praleidzia namie, nei darzelyje, tai jiems reikia is naujo adaptuotis, susidraugaut, o kolektyvas vis labiau buriasi, jie vis svetimesni jauciasi, tad stresas didesnis, tai silpnina imuniteta - ir ratas be galo unsure.gif
Atsakyti
Dabar is kitos operos - ar jusu vaikai zino kokiam maistui kokius stalo irankius naudoti g.gif Man Milda keistai, kai sakau eiti valgyti - ji atsidarius irankiu stalciu klausia sauskta ar sakute pasiimt, nu as atsakydavau negalvodama per daug... Bet atejo drauge mano ir jai uzkliuvo, dave pastaba man, aisku man irgi pradejo kliuti lotuliukas.gif Dabar iskepiau blynus - ji sako juos su sakute ar saukstu valgyt, sakau su saukstu - jin pasieme sauksta ir kankinos prie lekstes blink.gif , vadinas nesupranta tikrai, o ne issidirbineja g.gif
Atsakyti
Neskiria. visada iskyla klausimas. sakau pabandyk su kuo tau patogiau?
tada kyla asaros, nezinau,nemoku, nusibodo, negaliu,padek,paduok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 14 rugsėjo 2013 - 21:50
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 09 14, 22:49)
Neskiria. visada iskyla klausimas. sakau pabandyk su kuo tau patogiau?
tada kyla asaros, nezinau,nemoku, nusibodo, negaliu,padek,paduok.

matai tu pastebejai anksciau, o man kazkaip savaime pasisakydavo - niekad i net nesusimasciau kodel ji klausia g.gif
Atsakyti
maniskis is ipratimo ima: jogurtas-vadinasi saukstas, vaisiai- sakute, keptos bulves-sakute, visa kita atsistoja ir ziuri, nezino ka imt
Atsakyti
QUOTE(reali25 @ 2013 09 14, 22:56)
maniskis is ipratimo ima: jogurtas-vadinasi saukstas, vaisiai- sakute, keptos bulves-sakute, visa kita atsistoja ir ziuri, nezino ka imt


vadinas irgi nesieja maisto konsistencijos ir irankio jam valgyti... Hmmm g.gif
Atsakyti