Įkraunama...
Įkraunama...

H@M MAMA

Sveikos, mamytės smile.gif 4u.gif Parduodu 2 poras džinsų HM MAMA firmos, velvetinį sarafaną, velvetinį kombinezoną, plonos vilnos kombinezoną siūtą dizainerės thumbup.gif
Jeigu susidomėjote - nuorodėlė į foto ir aprašymus čia smile.gif Dydžiai M-L;)


Atsakyti
Parduodu idealios būklės HM MAMA firmos "blukintus" džinsus, storesnio džinsiuko - tinkamus kaip tik žiemos metui. Abejus galima reguliuoti sagučių ir gumyčių pagalbą pagal dydį smile.gif
Šie M dydžio 35LT:
user posted image
Šie L dydžio 40 LT (užsidėti vos kelis kartus, didoki man):
user posted image
Taipogi nerealų velvetinį kombinezoną, minkštutis, niekur nenusitrynęs, idealios būklės. Dydis M, labai patogus - reguliuojasi sagučių pagalba ir prisitaiko prie pilvuko dydžio :)45 LT
user posted image
Vilnos (plonos) kombinezoną, siūtą LT dizainerės smile.gif Dėvėtas tik pasipuošimui švenčių metu wink.gif Dydis M smile.gif 45LT
user posted image
Ir storesnio velveto rudos spalvos sarafaną, dydis rašomas L, galima sagučių pagalba susiaurinti ir pritaikyti prie pilvuko dydžio smile.gif 35LT
user posted image
Visi rūbeliai IDEALIOS būklės, nei nublukę nei nubrizgę, ryškesnių spalvų, nespėjau išlyginti išplovusi blush2.gif . Fotografuota telefonu,o jis pas mane kažkodėl į rausvumą fotkina g.gif
Perkant visus kartu ir siunčiant - siuntimas nemokamas;) Atsiimant Vilniuje - padarysiu nuolaidėlę wink.gif
Atsakyti
[quote=Itakė,2013 11 06, 16:48]
HM Džinsiukai neštukei S dydis. Klubai 45 cm.,vidinė siūlė 83 cm.
60 lt.
Buklė puiki.
http://www.musumazyl...dzinsai-sd?ch=u
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Itakė: 18 lapkričio 2013 - 10:38
Velvetinis smėlinės spalvos M dydžio sijonukas. Medvilnė su 2 proc. elastano.
Turi nedidelį defektą. Nesiuvau, kad matytūsi biggrin.gif
Kaina 12 lt. Vilnius
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
Dzinsine suknute dydis S. 30 lt
Atsakyti
H&M džinsinis kombinezonas, S dydis, kaina - 35 lt;

user posted image
Atsakyti
HM skinny dzinsiukai-leginsai nestukei.tamprus malonus dzinsas.38 dydis. labai grazus.30lt.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Parduodu velvetines puikios bukles H&M M dydžio kelnes nestukei. Kaina 40 Lt. user posted image
Atsakyti
Parduodu nesciosios suknele HM MAMA,dydis M, tik mano nesiota, kaina 25LT. Vilnius.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(wife @ 2013 11 03, 18:33)
H&M mama dress  wub.gif , nauja su etiketėmis M d, galima nešioti kaip sarafaną ant palaidinės, baltinukų ar golfo, mano juoda, kaina 109 Lt
user posted image
user posted image
user posted image
I AŽ 4u.gif

siunciu savo saskaita thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Perleisiu kitai nėštukei kartą užsivilktus H&M džinsus (treginsus). Dydis-38 europinis, 8 US regular ūgiui 168-173 cm (klubams maždaug 98-101 cm)
Spalva juoda.
Man, deja, mažoki, - spaudžia per blauzdas (nemenkas turiu, o dar ir patinę dabar doh.gif ).
Kaina-50 Lt

Štai štie:
http://www.hm.com/lt...article=12687-A
user posted image
user posted image
Atsakyti
H&M MAMA juodi dzinsai nestukei, 42 dydis, Kaina 45Lt
Labai patogus, myleti ir saugoti.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti