Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Maggie @ 2013 09 06, 13:01)
Pietuku ziuriniai. cia yra neblogu portretu. kontrastinis apdirbimas, stambus italpinimas. check it out.


Seniai atradus šią fotografę. Puikūs darbai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 06, 11:46)
Say, ...mano savijauta, kaip pries daug metu diedas pasiule ranka ir sirdi...sirdis sako taip, o protas liepia dar siek tiek pagalvoti....,bet kadangi visa gyvenima mano protas eina is paskos jausmu ir gyvena ten kazkur aukstai man nepasiekiamai ... as sakau TAIP.... as pasiruosusi ... pasiruosusi priimti dar viena issuki...mokytis, bandyti, suprasti, suvokti kur ir kaip turi ziureti ta trecia akis


che che che biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(R.i.R. @ 2013 09 06, 12:22)

jie kalbi kalbėk garsiai
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 05, 17:29)
Labai patiko Gottės auto, visus kabliukus pasakė, tad nesikartosiu. Privertė sustoti ir įsigilinti į nuotraukos mintį.  smile.gif

Labai jau rimtai skamba tokie pasisakymai.. nebūčiau stebėjusi pačios ND kančių (galiu ir klysti, žinoma, dėl tų kančių lotuliukas.gif ), manyčiau, kad esi patyrusi fotografė, gebanti pamatyti tai, ko nepamato bukas naujokas šiame mene (čia aš apie save, prašom nesusireikšminti niekas biggrin.gif ) ir profesionaliai patarti, jei kas tik neaišku bigsmile.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 06 rugsėjo 2013 - 13:29
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 15:37)
gal šįvakar, gal ryt ryte. namie atidariau lazaretą, tad pagal situaciją smile.gif

del tvarkos/badrako sutinku. bet jei tuo metu yra kitu prisijungusiu, (o temos kaip ner taip ner), vilkiu, manau, - laisvai galetu atidarineti tema. mirksiukas.gif
Atsakyti
Say, užsimerk, nes vėl naudojau tekstūras blush2.gif Bet kaip ir sakaiu, apsiraminsiu jau su jomis biggrin.gif


Iliustruota knyga Elena de Strozzi "Lietaus simfonija"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 05, 19:36)
Paslauga už paslaugą: jei kartais vienu metu į parodą brausimės, būk gera, neskaičiuok su chronometru, ar  reikiamą sekundžių/minučių kiekį Iks prie kiekvienos nuotraukos praleido ir - jei ne - nepaskųsk Say biggrin.gif

aciu.
siulau pirmadieni popiete galerijoje praleisti kartu smile.gif As zaibiskai praziuriu viska, bet patikusi foto gauna net ir 5 minutes.
gal 14:45?
Papildyta:
QUOTE(Mangute @ 2013 09 05, 22:30)
Man tai čia jokio tuštėjimo nesimato, o tik kraupus šulinys, kaip iš siaubo filmo skambutis, kviečiantis pažiūrėt į jį.. brr...

tuštėjimą aš visaip kitaip įsivaizduočiau... galbūt koks vaikiškas dviratis ir tolumoje žmonės, ar dar kažkas...

erdves truksta. butu visai neblogai, jie nuotrauka paverstum i jb, kiek kontrasto, triuksmu..
siulau pradziai autorei parsisiusti photoshopa. na pakankamai butu pradziai ir lightroomo. siaip ir ne pradziai. as iki siol ji naudoju. ps atsidarau tik kai labai reikia prie kokios vienos foto pasedeti ilgeliau, kazka klonuot, kazka slept, kazka keist. bet is esmes laikau nevykusiu kadru, jei tiek darbo reikia idet smile.gif ps naudoju retokai.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 06, 15:13)
aciu.
siulau pirmadieni popiete galerijoje praleisti kartu smile.gif As zaibiskai praziuriu viska, bet patikusi foto gauna net ir 5 minutes.
gal 14:45?


Cha, pirmadienį jau nebus Aleksandravičiaus, ryt - paskutinė diena. Aš buvau labai rimtai šiandien pasišovusi ten eiti po darbo, bet sučiupo ir mane lazaretas, guliu su t° sad.gif Jei pavyks žaibiškai pasveikti, nušliaušiu ryt, jei ne, būsiu išbraukta iš draugų sad.gif

Ar aš pražiopsojau, ar SAVAITGALIO TEMA dar nepaskelbta?
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 06, 13:14)
Seniai atradus šią fotografę. Puikūs darbai  wub.gif

as irgi. bet negaliu pasakyti, kad ji ziauriai man patinka. kazkas jos darbuose yra, kazkas mane traukia, bet kartu ir erzina. netgi tas kontrastinis apdirbimas, kuri labai megstu, man kartais per stiprus blush2.gif

Grazios tos sostines dienos. Galima pasidaryti fotografija (Jus - modelis) senoviniu fotiku ir po val (20lt) atsiimti biggrin.gif Ka mes su Say ir padarem che che. Sutikau visai netycia. Vat kaip menas jungia zmones bigsmile.gif Grizus po val atsiimti savo nuotraukos, nusivyliau, nes kazkas nepavyko biggrin.gif Ji demeta ir visa kita. Padare kita foto, kuria atsiimsiu tik rytoj, nes mano pietukai baigesi ir reikejo grizht darban (aaa, kaip nesinorejo). Gaila, norejau su mobilke Jums parodyt biggrin.gif Say, parooo savo.
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 09 06, 16:24)
Cha, pirmadienį jau nebus Aleksandravičiaus, ryt - paskutinė diena.

Ar aš pražiopsojau, ar SAVAITGALIO TEMA dar nepaskelbta?

nea. galiu skelbti? as nuo ryto tykoju biggrin.gif matote, taisausi.

eina sau, kaip nefaina. rytoj man nepavyks. a a a. blogis.
Papildyta:
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 06, 00:01)
Sveikutes.
Buvau pritrenkta ir nubloksta Gottes autoportreto....Taigis taigis skelbiu konkursa "Autoportretas"  bigsmile.gif

buvo tokia tema ax.gif blush2.gif
bet as nieko pries dublius neturiu. o ir man proga gera atsinaujinti, fb profaila pasikeisti che che (jei nuogumu nebus, kas sunkiai gaunasi)
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 06, 16:31)
buvo tokia tema ax.gif  blush2.gif
bet as nieko pries dublius neturiu. o ir man proga gera atsinaujinti, fb profaila pasikeisti che che (jei nuogumu nebus, kas sunkiai gaunasi)

Konkurse, kuriame galima laimėti prizą, dar nebuvo. mirksiukas.gif

Say, prajuokinai tuo ilgu žodžiu. lotuliukas.gif Kai tik turėsiu laiko peržvelgsiu įdėmiau kas ten gerai ir negerai užduotyse.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 06, 15:31)
nea. galiu skelbti?

Skelbk, net jei Say supyks, vis tiek dėl Aleksandravičiaus jau ir taip bus nustojus draugauti smile.gif Blogiau nebus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 rugsėjo 2013 - 16:20
aš čia, galiu paskelbti temą smile.gif norit?

savaitgalio tema: "Dalykai, kurių paprastai nepastebiu".

sąlygos kaip ir kitiems konkursams: kompozicija, šviesa, idėja, foto specialiai šiam konkursui, foto kiekis neribojamas, dėti čia ir flickre, gali būti serijos, koliažai, spavota ar jb, su tekstūrom, be tekstūrų, kaip norit. Laukiu foto iki pirmadienio pietų.

Sėkmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 06 rugsėjo 2013 - 16:23