Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 16:11)
Pvz., tau būtų laiko per kokias vestuves visad persistatinėti WB? Man tikrai NE, tai geriau kelių mygtukų pasapudimų WB susitvarkau photoshope mirksiukas.gif


sakai reikėtų? tarkim bažnyčioje fotografuojant gi ten visur tas pats apšvietimas, o man ten tik ir tereikia, kad būtų natūralus WB. lauke jis ar taip ar taip, geras visuomet. taip, kad jei nežinai tai nežinai biggrin.gif galbūt kas nors ŽINOT! ar čia paslaptis? niekaip nesuprantu g.gif

QUOTE(gotte @ 2013 09 05, 16:25)
seniai ką besirodžiau, ateinu su auto

"Rain my pain...rain.."

flickr yra dar viena foto, bet mano požiūriu silpnesnė
Papildyta:
Šiame auto bandžiau atspindėti buvusius išgyvenimus, bet kadangi auto darytas jau nuplaukus didžiosios audroms...tai ir to "lietaus" liko nebe daug...
Nežinau, ar pavyko, bet norėjau tiesiog bent kažką palikti nuotraukoje, tam tikra prasme išsivalyti ..


WOW Gotte, tikrai wow!!!!! tikrai šios sienos senai ką nors panašaus matė.

QUOTE(Opšra @ 2013 09 05, 17:42)
Klausimas turbūt visiems - kai jūs sakote, kad tamsu, ką tai reiškia? Ar nepakankamai eksponuotą nuotrauką, ar šviesos šaltinio trūkumą? Arba visiškai praktiškai - kokiu būdu tas "tamsumas" šalinamas: ilginant išlaikymą / atidarant diafragmą / užsikeliant ISO ar įjungiant papildomą lempą / atitraukiant užuolaidas?


jau atsakė smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vedda @ 2013 09 05, 21:51)
apdirbimas,  g.gif na norejau tokios senos rudos foto ...o sodyba matosi ...sulinys pagrindinis akcentas ....ner sulinio ner gyvybes

mokytis mokytis ir dar karta mokytis  man


Man tai čia jokio tuštėjimo nesimato, o tik kraupus šulinys, kaip iš siaubo filmo skambutis, kviečiantis pažiūrėt į jį.. brr...

tuštėjimą aš visaip kitaip įsivaizduočiau... galbūt koks vaikiškas dviratis ir tolumoje žmonės, ar dar kažkas...
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 05, 22:30)

Man tai čia jokio tuštėjimo nesimato, o tik kraupus šulinys, kaip iš siaubo filmo skambutis, kviečiantis pažiūrėt į jį.. brr...

tuštėjimą aš visaip kitaip įsivaizduočiau... galbūt koks vaikiškas dviratis ir tolumoje žmonės, ar dar kažkas...

jeigu brrr tai jau gerai biggrin.gif
Atsakyti
Mangute, kam nustatinėti WB fotkinant RAW?
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 22:47)
Mangute, kam nustatinėti WB fotkinant RAW?


kad nereikėtų poto kompe taisyti kiekvienos foto smile.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Buvau pritrenkta ir nubloksta Gottes autoportreto....Taigis taigis skelbiu konkursa "Autoportretas" bigsmile.gif
Man asmeniskai tai sunkiausiai ivykdoma uzduotis, taigi gal ir paciai bus pastumejimas padirbeti ir sudalyvauti, taipogi tai puiki uzduotis ir pradinukems.
Nuotrauku skaicius neribojamas, tik fotografuokit 4u.gif
Nuotraukas keliame cia(jei labai nedristat cia, galima tik flickr'e) ir flickr'e iki Spalio 6-tos dienos (mano laiku lotuliukas.gif ) taigi jus turit laiko iki spalio 7-tos mazdaug biggrin.gif
Nugaletojai bus issiustas priziukas 4u.gif

p.s. nelabai gaudausi kaip Flickr grupeje sukurti nauja tema...Gal kuri pagelbetumet?
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 05, 20:09)
Del to savaitgalio...buvau kaip tik kaime...kai paskelbe tema pirma mintis buvo...tukstantis metu vienatves ir sodybu tustejimo metas....
bet nebuvau atsiskaiciusi ND...o taip norejosi kakzka kazkaip  doh.gif
paslankiojau,pasliauziojau aplink...toks niekaip mano nerezisuotas kadras. Zalias, zalios bandymas,  pamatyti tai kas uz kadro
foto beveik neredaguota,nekarpyta, nes neturiu rimtesnes redagavimo programos kaip Picasa
sodybu tustejimo metas....


Na ir puiku, kad pabandei, puiku, kad įdėjai čia. Mintį pagavau. Man regis, tinkamai išplėtojus ir pateikus, galėtų visai pasiteisinti. Bet nesusidorojai šį kartą. Šulinį turėjai akcentuoti, suteikdama jam vos ne žmogiškųjų savybių, paryškindama jo apleistumą, vienatvę, nereikalingumą. Visa tai tenka įsivaizduoti, nes pats vaizdas nekalba, užfiksuotas, bet neįprasmintas. Vertėjo paieškoti dėkingesnio rakurso, pabandyti erdviau, atkreipti dėmesį į aplinką ir ką jos esatis kadrui duoda ar atima iš jo (ta medžių lapija kadrą pripildo nereikalingos informacijos, užgriozdina jį, paryškina atsitiktinio spragtelėjimo įspūdį). Mangutės siūlytas variantas (numestas dviratis lyg ir), mano manymu, pernelyg dažnai eksploatuotas, gerokai pabodęs, teoriškai nežavi, nors, aišku, įmanoma ir iki skausmo atpažįstamus, n kartų matytus dalykus imti ir parodyti naujai, kitaip/savaip, išvengus klišių ir prėsko banalumo...
Žodžiu, ieškok, nenuleisk rankų.

QUOTE(Fifux'e @ 2013 09 05, 20:10)


Nežinau ir aš. Nelabai žavi pateikimas, nervina, kad tie stagarai butelyje dingsta už kadro, net fotografuodama iš toli nepasistengei, kad jie dailiai išsirangytų kadre, neramstytų jo šonų, tad susidaro įspūdis, kad jie nereikalingi, tau pačiai buvę nebuvę, tad kodėl jie vis tik yra? Užuolaidos, palangės fragmentas iš tiesų sudaro nestabilumo, virtimo įspūdį. Fono skirtumai labai jau minimalūs. Jei gausi daugiau užskaitymų, nepurkštausiu, bet pačiai duot taip dar nekyla ranka.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 06, 08:10)
Na ir puiku, kad pabandei, puiku, kad įdėjai čia. Mintį pagavau.

Žodžiu, ieškok, nenuleisk rankų.


aciu Iks aciuks.gif ...kazkaip reiks ismokyti atsimerkti ta treciaja aki
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 05, 19:20)
po ND  tuštma, trūksta veiklos  ax.gif


Vedda, kai būsi pasiruošusi, kreipkis smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 06 rugsėjo 2013 - 11:27
R.i.R., ne per piktai čia? biggrin.gif Gal ponia A. tiesiog nežinojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 06, 10:14)
Vedda, kai būsi pasiruošusi, kreipkis smile.gif

Say, ...mano savijauta, kaip pries daug metu diedas pasiule ranka ir sirdi...sirdis sako taip, o protas liepia dar siek tiek pagalvoti....,bet kadangi visa gyvenima mano protas eina is paskos jausmu ir gyvena ten kazkur aukstai man nepasiekiamai ... as sakau TAIP.... as pasiruosusi ... pasiruosusi priimti dar viena issuki...mokytis, bandyti, suprasti, suvokti kur ir kaip turi ziureti ta trecia akis
Atsakyti
Pietuku ziuriniai. cia yra neblogu portretu. kontrastinis apdirbimas, stambus italpinimas. check it out.
Atsakyti