Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Opšra @ 2013 09 27, 19:13)
Šitą šlykščiai šaltą vakarą vien mintis apie Iks paklodę truputį šildo. Laukiu labai jau nekantriai, nebus taip šilta, kaip ant kilimėlio, bet vis kažką...
O dabar aš išdrįsiu įžūliai pareikšti, kad man, pavyzdžiui, būtų labai įdomu išgirsti
(paskaityti) parodinės idėjinės vedlės įspūdžius apie parodą blush2.gif


1. Opšra, vėliau - nereiškia, kad šįvakar ax.gif Turiu detoksikuotis po kilimėlio biggrin.gif
2. Labai užžžžžžžžžž, tik čiuuuuuur po parodinių smile.gif Vyniodama paklodę norėčiau atsiriboti nuo bet kokių įtakų smile.gif

P.S. Galvodama apie Tave, bet visai nepasitikėdama savo atmintimi, išsitraukiau tušinuką ir užsirašiau "moteris, ryjanti (?) kilpos formos virvę" nuotraukos pavadinimą smile.gif Štai jis!: "LAIMĖS MEDŽ." lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir dabar niekaip negaliu ramiai detoksikuotis, nes - užmušk - neatsimenu, ar laimės medžioklė, ar laimės medžiotoja, ar laimės medžio kažkasnežinaukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugsėjo 2013 - 19:50
QUOTE(Iks @ 2013 09 27, 20:42)
1. Opšra, vėliau - nereiškia, kad šįvakar ax.gif Turiu detoksikuotis po kilimėlio biggrin.gif
2. Labai užžžžžžžžžž, tik čiuuuuuur po parodinių smile.gif Vyniodama paklodę norėčiau atsiriboti nuo bet kokių įtakų smile.gif

P.S. Galvodama apie Tave, bet visai nepasitikėdama savo atmintimi, išsitraukiau tušinuką ir užsirašiau "moteris, ryjanti (?) kilpos formos virvę" nuotraukos pavadinimą smile.gif Štai jis!: "LAIMĖS MEDŽ." lotuliukas.gif lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ir dabar niekaip negaliu ramiai detoksikuotis, nes - užmušk - neatsimenu, ar laimės medžioklė, ar laimės medžiotoja, ar laimės medžio kažkasnežinaukas biggrin.gif

Laimės medžiojimas! smile.gif
(Pasijaučiau labai moderni, aš dalykus užsirašinėju į telefoną biggrin.gif)

Va, tu detoksikuota, gali ramiai rašyti paklodę. Paklodės išgelbės pasaulį! Kada geresnis laikas nei dabar? Juk žinai, kad nori! Ateitis yra dabar! Ir visos kitos ten įkvepiančios ir motyvuojančios frazės biggrin.gif Pradžiugink nerimtą miško žvėrį, rašyk paklodę ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 27 rugsėjo 2013 - 19:57
QUOTE(Opšra @ 2013 09 27, 19:56)
Laimės medžiojimas! smile.gif
(Pasijaučiau labai moderni, aš dalykus užsirašinėju į telefoną biggrin.gif)

Va, tu detoksikuota (...)


Sakai g.gif , o Algis G. Tau prieštarauja bebe.gif (turbūt teks pavaikščioti su slankikliu, neįsideda nuoroda būtent į tą↓ foto)

user posted image

Kur teisybė, aš vyno paklausiu biggrin.gif , esu nemoderni kaip ir senovės romėnai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugsėjo 2013 - 20:14
QUOTE(Iks @ 2013 09 27, 21:07)
Sakai g.gif , o Algis G. Tau prieštarauja bebe.gif (turbūt teks pavaikščioti su slankikliu, neįsideda nuoroda būtent į tą↓ foto)

O buvau taip apsidžiaugusi savo atmintimi biggrin.gif Nemažai pavadinimų buvo tokiu stiliumi (kaip besivadintų moksliškai tie veiksmo daiktavardžiai, besibaigiantys -imas biggrin.gif), tai buvau įsitikinusi, kad bus mano variantas verysad.gif Ot tai susimoviau viešai doh.gif

P.S. parodoje ta nuotrauka kažkaip įspūdingiau atrodė... Imu manyti, kad dėl mano atvaizdo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 27 rugsėjo 2013 - 20:18
Temą metas pribaigti, Ka akis pražiūrėjo naujai susuktame lizdelyje smile.gif Tad rodau vieną iš manųjų favoričių. Patiko ir kaip fotografija, ir kaip verbalioji/kalambūrinė metafora ("Pučianti burbulus"):

user posted image

Taip, Opšra, gyvai buvo geriau, užtat ir vertėjo eiti, ne tik dėl to, kad Say su mumis draugautų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugsėjo 2013 - 20:28
QUOTE(Mėlynakė_ @ 2013 09 27, 16:16)
Baimės pilnos kelnės, bet mėginu jungtis  blush2.gif  1 ND
Jei nesunku, su išsamiais pabarimais norėtųsi  4u.gif


Baik Tu, visai nebaisios mes, žmonės kalba, kad netgi parodinės smile.gif
ND: skirtumai nėra akis badantys, bet aš juos matau ar tariuosi matanti smile.gif Jei obuolius vieną nuo kito būtum atitraukus labiau, o visą kompoziciją - toliau nuo sienos, fokusas būtų intensyvesnis, vaizdas dailesnis, sujungimo linija nebūtų tokia aštri. Horizontas (sujungimo linija) nėra idealiai tiesus, nors matyti, kad tikrai stengeisi fotografuoti tiesiai. Gal pats pagrindas nėra visai tiesus? Palauk kitų nuomonių, mano galva šįvakar bais numutavusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugsėjo 2013 - 20:55
Iks, iš kur žinai? biggrin.gif Iš tiesų tereikėjo pavargti kol radau Opšros pastebėjimą. O kuomet radau, supratau, kad tai jau pataisiau. 1 ND aprašymą. Bet va, spoksojau, spoksojau ir dar palikau klaidelę nedidelę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 27, 21:24)
Taip, Opšra, gyvai buvo geriau, užtat ir vertėjo eiti, ne tik dėl to, kad Say su mumis draugautų smile.gif

Na jau tik nereikia čia.. schmoll.gif Jei tu eini į parodas tik dėl say draugystės, nereiškia, kad ir kiti tik tokiais tikslais lankosi beee.gif
Tiesa, kaip tik po vakar kamavausi sau su klausimu, o kokio velnio visgi į tas parodas vaikščioti - internete šiais laikais yra viskas, kai patogu - atsidarai, pasižiūri, būta čia ko per tokius orus važiuoti į kitą miesto galą. Peržiūrėjusi Griškevičiaus internetinę galeriją gan puikiai supratau, kodėl visgi verta smile.gif Nepalyginimas nei įspūdis, nei nusiteikimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 09 27, 20:56)
(...) dar palikau klaidelę nedidelę. biggrin.gif


Kokią??? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 rugsėjo 2013 - 21:06
QUOTE(Ka @ 2013 09 27, 21:56)
Iks, iš kur žinai? biggrin.gif Iš tiesų tereikėjo pavargti kol radau Opšros pastebėjimą. O kuomet radau, supratau, kad tai jau pataisiau. 1 ND aprašymą. Bet va, spoksojau, spoksojau ir dar palikau klaidelę nedidelę. biggrin.gif

Ka, o aš vėlgi su nepasitenkinimu išlįsiu biggrin.gif "Į skyrelį galima patekti ir neatlikus namų darbų, bet pateikus tris kokybiškas foto tra ta ta ta" - o kas yra patekimas į skyrelį?.. Ar tai teisė dalinti "TAIP" ir "NE" į kairę ir į dešinę beigi reikalauti, kad į autorinius paveikslėlius būtų kreipiamas dėmesys? Ar apskritai dalyvavimas temoje leistinas tik po namų darbų arba trijų puikių nuotraukų? Gal aš čia pernelyg aktyviai kedenu savo tris pirmųjų ND atlikimo metu užsidirbtas (vieną antrųjų ND metu išrovė geltonasis liūtukas... biggrin.gif) plunksnas ir man derėtų pabrukti uodegą ir eiti namų darbelių ruošti? O jeigu aš neatsiskaičiusi ir nepatekusi[/i, ar aš galiu debiutantams, pavyzdžiui, bakstelti, kad jų vazos iš mano ekrano čiuožia, jei tuo metu nėra akredituotos komisijos, kuri tai pasakytų, o debiutantui rankos niežti atsiskaityti čia ir dabar? O gal kai jau [i]patenki į skyrelį tenka mokėti nario mokestį ir įgyji pareigų, gal aš visiškai nenoriu patekti, tik dar to nežinau?..
Sudėtingos tos taisyklės, kai pradedi į jas gilintis... doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti