Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 27, 09:06)
Aha, padai jau dabar svyla biggrin.gif
***
Maggie, penktadienis jau šiandien, del visa ko primenu, jei kartais dieną nutarei pradėti (o ne baigti) alum ir mėsainiais rolleyes.gif

zinau zinau. be patient. neuzilgo.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 26, 13:01)
galvoju, ar i Zara ar i paroda per pietu pertrauka. baisiai reikia ir ten, ir ten.

Dabar tik pamačiau, o viešpatie, kas per klausimai biggrin.gif Aišku, kad į Zarą biggrin.gif Aš ten jau apsigyvenau biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 26, 19:20)
cia ieskok ju milijonas skelbimu wink.gif

Nu man tai komedijos, kada mamos pardavinėja puponautus po du litus biggrin.gif Kas čia biznis, neturėjimas ką veikt ar maisto trūkumas?

Duodu vaikui - daryk ką nori su pasikartojančiais, išmesk, atiduok, keiskis, o kur po vieną, neliesk, nes po to man reiks sukt galvą iš kur gaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 09 26, 22:18)
imk kokį nors eos 300/300v/500 ar netgi kokį 650/620/630 - pats turiu 650, džiugina, nėra pernelyg daug funkcijų, pačios pagrindinės, fokusuoja neblogai - kiek fotografavau, tiek pataiko netgi prie 1.4 skylės smile.gif kainos tokių nėra didelės, 150-300lt ribose, nebent labai jau koks uždroštas būtų, tada gal pigiau gautųsi smile.gif

aciu labai smile.gif o tai susimaisiau visai.

man rodos pas many ir yra kazkoks eos'as.. tik nezinau koks. pachekinsiu namie.
QUOTE(Iks @ 2013 09 27, 08:29)
Kam trūkumas, o kam privalumas cool.gif Maggie, manau, tikrai nesupyks galėdama neotchodia ot kasy pasitikrinti, ar gražiai gula šviežiena iš Zaros biggrin.gif Ir atsidus su palengvėjimu: aišku, gražiai smile.gif

lotuliukas.gif
siaip tvarkingose galerijoje yra tas vadinamas matinis stiklas/plastikas, kuris nemeta atsvaitu ir nereikia apeidineti is ivairiu pusiu. tai nepigi investicija, bet padori galerija, ypac ta, kuri exponuoja nuotraukas, turetu tuo pasirupinti. nes tas tikrai erzina. tai kas sian i paroda su manimi? as eisiu apie 14:35.
(palto dar neturiu, as tik uzmeciau kas darosi pardese po ligu hehe. ir dar lietuvisku truksta iki nusiziureto. ne zaroj. hehe)


Penktadienio temike.
turejau mintyse kita tema. bet paskutine minute pakeiciau smile.gif pagalvojau, duosiu kazka sunkesnio ir labiau ribojancio. noreciau, kad iliuostruotumete sia daina --> http://www.youtube.c...h?v=osP05cpJKNM nieko nepasakosiu daugiau - kodel si, is kur ir t.t. jeigu norit, galit gilintis i track'a, ieskotu istekliu. jeigu norit, galite isiklausyti i zodzius ir iliustruoti pagal tai. jeigu norite - iliustruokite tik muzika. o gal tik jausma. kadangi tai ne eiline tralialiushka, pasitelkite i savo vaizduote. jeigu bus is ko rinktis (turiu omeny jeigu bus daugiau negu 3-4 dalyvaujanciu) - issiusiu atvirute. jau ja turiu netgi. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 26, 22:32)

Visų pirma, klausimas: ar yra "teisingas" būdas apžiūrinėti parodą? Ar fotografijų eiliškumas yra svarbus? Nes aš turiu įtarimą, kad abu savo parodų lankymo kartus pradėjau ne nuo tos pusės, nežinau kodėl.




kone ir pabuvau parodoj smile.gif

Kartą girdėjau, kaip Stanislovas Žvirgždas (fotografas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos valdybos narys) pasakojo apie parodų rengimą "Prospekto galerijoj". Jis ir atsakingas už tų foto išdėstymą (bent jau buvo tada atsakingas), pateikimą žiūrovui. Tą reikalą suderina su autorium, būna, kad autoriai juo visai pasitiki, ir galutinį sprendimą palieka jam. Jei fotografijos išdėstytos taip, o ne kitaip- tai jau su kažkokia mintim. Jei pradėti žiūrėti nuo galo, o ne nuo pradžios- tai jau gal kaip kam patinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 27, 10:56)

Penktadienio temike.


žiauriai sunkia dainą parinkai, vos iki galo išklausiau. Senai girdėta. Bet šnd nelimpa. Gal ryt jau kitaip skambės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 09 27, 13:52)
žiauriai sunkia dainą parinkai, vos iki galo išklausiau. Senai girdėta. Bet šnd nelimpa. Gal ryt jau kitaip skambės smile.gif

drinks_cheers.gif
tu ja zinai? as neseniai atradau. liudnoka, niuroka, bet labai grazi. bet tekstas, jei pagal ji, yra ok, nesunkus, tradicines problemos - meile etc biggrin.gif
anyway, issukis ;]
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 27, 14:32)
drinks_cheers.gif
tu ja zinai? as neseniai atradau. liudnoka, niuroka, bet labai grazi. bet tekstas, jei pagal ji, yra ok, nesunkus, tradicines problemos - meile etc biggrin.gif
anyway, issukis ;]

Aha, žinau, tik nežinau iš kur. Bet girdėta ne kartą. Jo, tekstas tai išvis lengvas, bet kažkaip norėtųsi susieti su melodija... rolleyes.gif nu krč, jei bus įkvėpimo, bus ir foto smile.gif))
Atsakyti
Baimės pilnos kelnės, bet mėginu jungtis blush2.gif 1 ND

Jei nesunku, su išsamiais pabarimais norėtųsi 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakė_: 27 rugsėjo 2013 - 16:19
QUOTE(Maggie @ 2013 09 26, 14:01)

galvoju, ar i Zara ar i paroda per pietu pertrauka. baisiai reikia ir ten, ir ten.



megstu tave laugh.gif
Atsakyti
Žodžiu... Susitaikiau su mintimi, kad į galeriją nesibelsiu. Šalta, iš visų pusių plaukia bjaurios naujienos, galva - stačiakampis gretasienis, svajonių paltai - zarose, svajonės - kanalizacijoj. Tokia šuniška diena (nors.., pažiūrėjus į mano išsišiepusį šunį reikėtų paieškot tinkamesnio palyginimo smile.gif)... Ir ką. Sugebėjau supainioti Zuoko greitukus, tik pusiaukelėj atsibudau, kad ne į tą įsiforminau doh.gif
- Argumentų išsisukti nuo galerijos kaip ir neliko,- retoriškai užklausė sąžinė.
- Taip, mem, - atsiduso Iks ir išlipo Lukiškių stotelėje smile.gif
Buvau. Įspūdžius apie parodą ir įspūdžius apie įspūdžius atnešiu vėliau - maskuojuos, gal nieks nesupras, kad braižaus tarpdury su irgi paklode biggrin.gif
Atsakyti
ne, nu kokios maladiec mergos.. parodinės..biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 27, 19:52)
Buvau. Įspūdžius apie parodą ir įspūdžius apie įspūdžius atnešiu vėliau - maskuojuos, gal nieks nesupras, kad braižaus tarpdury su irgi paklode biggrin.gif

Šitą šlykščiai šaltą vakarą vien mintis apie Iks paklodę truputį šildo. Laukiu labai jau nekantriai, nebus taip šilta, kaip ant kilimėlio, bet vis kažką...

QUOTE(sayonara @ 2013 09 27, 19:56)
ne, nu kokios maladiec mergos.. parodinės..biggrin.gif

O dabar aš išdrįsiu įžūliai pareikšti, kad man, pavyzdžiui, būtų labai įdomu išgirsti
(paskaityti) parodinės idėjinės vedlės įspūdžius apie parodą blush2.gif
Atsakyti