Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(inc @ 2013 09 25, 19:49)
aš gal greičiau, nematau prasmės tiek prie jų knistis  biggrin.gif ... na nebent, tai išties žmogų išmuštravoja gerai pradėt fotkint arba tarnauja kaip atranka pasilikt tik stiprius mokinius  g.gif

sunku musyje - lengva kare mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 09 25, 19:49)
aš gal greičiau, nematau prasmės tiek prie jų knistis  biggrin.gif ... na nebent, tai išties žmogų išmuštravoja gerai pradėt fotkint arba tarnauja kaip atranka pasilikt tik stiprius mokinius  g.gif

Prajuokinai biggrin.gif O koks to tikslas? Nei algų mokytojos gauna, nei saldainių (turbūt g.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Ryto žiūriniai: tarybinės erotikos tėvas A. Grinbergas
Atsakyti
Diskusijos objektas (ND) toks, kad gali kaip tik pageidauji vartyti, visi atsakymai atrodys protingi, teisingi ir argumentuoti. Ir, įtariu, tokia diskusija jau ne kartą yra virusi, tad ar verta vėl kiekvienam pasipuikuoti savuoju dviračiu ar amerika..? Niekas nieko neprivalo smile.gif , "mokiniai" - knistis, "mokytojai" - knisti ar atvirkščiai biggrin.gif Galų gale, nėra tie ND kažkoks žygdarbis, ne kiekvieno nosiai prieinamas. Taip, kartelė su laiku pakilo, ND koncepsija kito. Gal kam dėl to apmaudu, kitam - tik džiaugsmas. Mano galva, kam šlaistytis asfaltu, bet labai per aplinkui, jei galima žvyrkeliu, bet tiesiai ir šviesiai smile.gif Jei kas nori poniškai, tikrai nestovėsiu užtvėrusi kelio su šakėmis smile.gif Nei aš Blinda kokIA smile.gif , nei gerasis žmogus iš Sezuano smile.gif
(Vaikystėje mano sesuo mane su graikų mitais dresiravo. Aš, žinoma, norėjau gumytę ar kvadratą kieme žaisti, bet sesei neblogai sekės su kietos rankos politika, tad paišiau keliametrinius "pano", raičiau visų tų dievų ir pusdievių beletrizuotas biografijas, atsakinėjau į kilometrines anketas. Dūšioje keikiaus kaip mužikas ir kaltinau graikų ir ne graikų dievus dėl parduotos vaikystės smile.gif Bet paskui iš to muštro labai daug naudos turėjau ir tebeturiu, gaila tik, kad atmintis su laiku skystėja ir reikia jau lopyt, netingėti smile.gif)

***

Say, jamk balionėlį už tikrai įdomų žiūrinį ir skaitinį. Angliškus tekstus suprantu kas kelintąjį žodį, štai ką reiškia, kai dalykas buvo paliktas savieigai, o ND buvo atliekami atbula ranka arba nusirašomi per pertrauką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugsėjo 2013 - 08:17
Tik jau nepagalvokit, kad aš labai rimtai ar su piktumo gaidele sakiau mirksiukas.gif Aš labiau galvojau, kad dabar labai atkaklūs besimokantys ir kaip viskas ištobulėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 25, 12:15)
Aha, man irgi užkliuvo formatas g.gif Ir puponautai, tiek čia, tiek prie kasų, kai įkyriai piršdavo, nors man jų labai labai smarkiai nereikia, nereikėjo ir neprireiks biggrin.gif Ir apskritai vaizdas lyg kiek padegęs. Sorry, bet NE.

o man patinka puponautai (pompidukai, kaip sako mano dukra), tiek daug purvo pilama ant ju dabar visur, tai va, as UZ. cia OT. bet ND neuzskaitau, ne del to, jog zaislu negalima naudoti, nes visad abuna isimtys, bet man nepatinka atlikimas, kazkaip baisiai raudonoja, spalvos tokios persviestos. kazkas ne taip. atsiusciau atviruka uz linksma ir teisinga puponautu ND. tikrai smile.gif
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 09 25, 15:53)
Saule969, labai aciu uz patarima, tikrai man butu daugiau i nauda privaciai eiti bigsmile.gif .

doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 09 25, 11:27)
jo, ji dirba nuo 12 val. užjaučiu biggrin.gif

darbo laikas toks meniskas. i jokias galerijas moznes 8 ryto netiru juk mirksiukas.gif
QUOTE(Kokosė @ 2013 09 18, 17:27)
Skaitau 164 temą ir matau kaip Briedis ND pridavinėjo ir plušo. Tik gaila, kad visos foto ištrintos.

zinai, cia kaip zirniais i siena.. buvo sakyta, prasyta.. isivaizduoju pykti..
QUOTE(Opšra @ 2013 09 24, 17:35)
Kol kas mokausi skaitydama ir žiūrėdama, ir pradedu bijoti, kad man tai pradės net labiau patikti nei pats fotografavimas.

oho. manai tai imanoma? gal tada geriau skaityti apie lektuvus lotuliukas.gif arba vyno gaminima - nu kazkas tokio is ko galima ne tik pasipelnyti, bet paciam pasidaryti. juk tai neikainojamas dalykas - megti aiskintis visa sausa teorija. nerealus pliusas.
QUOTE(Iks @ 2013 09 20, 14:34)
Tikiuos, kad Maggie nepamiršo penktadienio...

As praeita treciadieni ziauriai susirgau. Abidvi su dukra. Nors dar nesu agurkelis, siandien, po savaites namie (gink D, kaip as negaliu sedeti namie), grizau i darba. Nuotaikos pakylios, megstu mano grafika, patinka kai yra sistema, negaliu pakest, kai griuna. O ir proginiam ieskau ideju, kuri igyvendinsiu kita savaitgali (taip taip, susiplanavus iki tokio lygio). Nai nai nai.
Kstati - jau besirutuliuoja ideja 5tadienio temikei. Norit lengvesnes, sezonines ar gilesnes, tinkancios kiekvieno sezono metu? biggrin.gif

Bet ar cia virusas ar ka. Tikrai labai labai bogai buvo :/ Vienintelis pliusas, kad skanavau gal 4 ar 5 juostas namie smile.gif Darbelio nemazai, o ir lobiu yra. Taip smagu paciai pasidare. O po Tavo, Say, komentaro del centravimo (tos 4 juostos gime mazdaug po to), kad ir kaip stengiausi vel to vengt ir pagal taisykles daryt - intuityviai grizdavau prie jo.. Dar vienas pastebejimas, nepamenu kada emiau skaitmena i rankas.. Kartais man atrodo, kad nebereikia. Mane visiskai tenkina juosta. Dabar jau tyliai mastau apie nauja juostinuka, noriu zinoma AF, canono ko gero, kad tiktu mano turima optika - bet as visiskai nenusimanau tuose reikaluose. Visi juostinukai tai yra totalus fuxai. Kodel noriu naujo? Todel, kad turimas fotkina iprastai biggrin.gif Juokauju, zinau, kad beda ne jame, o manyje, bet vistiek, kazkas jame riboto pasijaute. Ar gali taip but? Kokie esminiai skirtumai juostiniuose fotikuose 35mm? Cia gi ne skaitmena, kuri tikrai skyriasi pvz canon 1000d ir mark II. Arba as kazko nesuprantu. Buciau labai dekinga uz pagalba ar koki gera linka..



galvoju, ar i Zara ar i paroda per pietu pertrauka. baisiai reikia ir ten, ir ten.
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 09 20, 12:51)
Dėl objektų kartojimosi, kiek žinau, kriminalo jokio nėra. Tik tiek, kad jei nesiseka atsiskaityti vienu ypu, žiūrovui (nori jis to ar nenori) tie patys objektai pamažu atsipyksta, atbunka žvilgsnis, mažėja impulsų komentuoti.

kam cia nesiseke su vienu objektu.. nebepamenu. nors objektas buvo good, pasiuliau pakeisti i kitka, del paminetu Iks pastabu, ir buvo surinkti 3, net daugiau TAIP'u, is karto.
Atsakyti
Maggie,
džiugu vėl čia matyti smile.gif
penktadienio tema man asm. bet kokia tiktų, tik ne-pa-miršk smile.gif
na, nesibroviau i galeriją 8 smile.gif O Tu braukis, Zara palauks wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 26, 14:21)
Maggie,
džiugu vėl čia matyti smile.gif
penktadienio tema man asm. bet kokia tiktų, tik ne-pa-miršk smile.gif
na, nesibroviau i galeriją 8 smile.gif O Tu braukis, Zara palauks wink.gif

no way biggrin.gif
tai kad salta, reikia palto.. tadum visa grazi i galerija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 26, 13:01)
o man patinka puponautai (pompidukai, kaip sako mano dukra), tiek daug purvo pilama ant ju dabar visur, tai va, as UZ.

Aš irgi!!! Taigi tokie smagūs jie biggrin.gif Iš vargšės G gal 30 pavogė vaikai diena iš dienos, kai nešiodavos į kiemą, į darželį. Tai neleidau nešiotis, dabar turi 46! Tik superstaro nėr, gal turit du? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo.: 26 rugsėjo 2013 - 15:47
QUOTE(Abo. @ 2013 09 26, 16:46)
Aš irgi!!! Taigi tokie smagūs jie biggrin.gif Iš vargšės G gal 30 pavogė vaikai diena iš dienos, kai nešiodavos į kiemą, į darželį. Tai neleidau nešiotis, dabar turi 46! Tik superstaro nėr, gal turit du? biggrin.gif


Na, jau ne puponautų turgus čia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 26, 17:25)
Na, jau ne puponautų turgus čia.  biggrin.gif

Et. Einu feisbukan biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 09 26, 18:26)
Et. Einu feisbukan biggrin.gif

biggrin.gif
nea, mes mazai teturim. nes ji uzuot keistis darzely, dovanodavo tokius pacius lotuliukas.gif irgi nebeleidizu nesiotis.


ok ok. gal mytinames rytoj? po darbu alelio su mesainiu, m?
Atsakyti