Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 25, 14:39)
Aster,
Pats fokusas - gerai.
Bet: čiuožia smile.gif Lyg kokie paskutiniai pusryčiai Titanike wink.gif
Kompozicija taisytina. Macarons, kavos stiklinė  - ok; cukraus gabalų per daug, jie atrodo per masyvūs, per sunkūs ir... per svarbūs, nors tokie juk nėra..., toks stiklainėlis (lyg atlikęs nuo marinuotų agurkų ar kažko panašaus) kažkaip per prasčiokiškai žiūrisi šalia spalvotųjų prancūzų (macarons)... Dėl to dingsta gurmaniškoji intriga:) - atsiranda vargo vakarienės gaideliųsmile.gif
Pastarosios pastabos vertinimo nelemia, lemia čiuožimas:) Žodžiu, visai nedaug trūksta ir liausies sėdėti prie to 1ND smile.gif
Ar gana šviesumo, sunku pasakyti, nepasitikiu savo technika, ji dažnai mane apgauna.

Ačiū. Va, dėl to čiuožimo. Ok, sutinku. Bet nesuprantu, nuo ko jis gaunasi? Juk fotkinau išsitiesus ant grindų, po to dar įsijungiau picasoj tiesinimą, atrodo, kad tos punktyrinės linijos eina išilgai horizonto ir lygiagrečiai tam burokėlių indeliui aka cukrinei lotuliukas.gif Tai gal yra koks mini fintukas kaip tą tiesią liniją pagauti?
Atsakyti
QUOTE(Aster @ 2013 09 25, 15:10)
Ačiū. Va, dėl to čiuožimo. Ok, sutinku. Bet nesuprantu, nuo ko jis gaunasi? Juk fotkinau išsitiesus ant grindų, po to dar įsijungiau picasoj tiesinimą, atrodo, kad tos punktyrinės linijos eina išilgai horizonto ir lygiagrečiai tam burokėlių indeliui aka cukrinei  lotuliukas.gif Tai gal yra koks mini fintukas kaip tą tiesią liniją pagauti?


doh.gif negalima koreguoti ND

o mini fintukas yra tiesiai fotkinti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 25 rugsėjo 2013 - 15:14
QUOTE(sayonara @ 2013 09 25, 15:11)
doh.gif negalima koreguoti ND

o mini fintukas yra tiesiai fotkinti.

Jie nekuoreguoti. Aš tiesinimo f-ją įjungiau tik pasižiūrėti, ar tos tiesinimo linijos yra lygiagrečios fotografuotiems objektams. Man atrodė, kad taip, o pasirodo, neee doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aster @ 2013 09 25, 15:18)
Jie nekuoreguoti. Aš tiesinimo f-ją įjungiau tik pasižiūrėti, ar tos tiesinimo linijos yra lygiagrečios fotografuotiems objektams. Man atrodė, kad taip, o pasirodo, neee doh.gif


tada ok, nu žiūrėk man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aster @ 2013 09 25, 16:18)
Jie nekuoreguoti. Aš tiesinimo f-ją įjungiau tik pasižiūrėti, ar tos tiesinimo linijos yra lygiagrečios fotografuotiems objektams. Man atrodė, kad taip, o pasirodo, neee doh.gif

yra mini fintukas - isijungti "grid", lietuviskai - "tinklelio" funkcija fotike. Pro aki ziurint matysis tinklelis.
Atsakyti
QUOTE(Aster @ 2013 09 25, 15:18)
Jie nekuoreguoti. Aš tiesinimo f-ją įjungiau tik pasižiūrėti, ar tos tiesinimo linijos yra lygiagrečios fotografuotiems objektams. Man atrodė, kad taip, o pasirodo, neee doh.gif


Pažiūrėk į stiklinę, bent jau aš plika akimi matau, kad ji netiesi, be pikasų ar kt. įrankių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 25 rugsėjo 2013 - 15:47
Pataisyta 168 tema. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. smile.gif

Gailiuos, kad Vilniuje negyvenu, galimybės nuvažiuoti taip pat neturiu. Tiek parodų praleidau, gailiuos ir viduje save graužiu. Ar tos parodos nesikelia į kitus miestus? Gal šiuo metu ir Kaune vyksta kokios nors parodos? Būčiau labai dėkinga, jei kas atsakytų. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 25 rugsėjo 2013 - 16:57
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 25, 16:56)
Sveikos. smile.gif

Gailiuos, kad Vilniuje negyvenu, galimybės nuvažiuoti taip pat neturiu. Tiek parodų praleidau, gailiuos ir viduje save graužiu. Ar tos parodos nesikelia į kitus miestus? Gal šiuo metu ir Kaune vyksta kokios nors parodos? Būčiau labai dėkinga, jei kas atsakytų.  hihihi.gif


mintinai taip nepasakysiu, bet neabejoju, kad yra. pagooglink, Kaunas turi stiprų fotomenininkų sąjungos skyrių, jie aktyvūs, tai tikrai kažkas bus.
Atsakyti
bandau ir vel 4u.gif
ND 1
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teja_Bella: 25 rugsėjo 2013 - 17:26
Tėja, didink diafragmos skylę, tada matysis skirtumai ir bus šviesu. Kokiais nustatymais fotografavai?

Aš šį kartą susilaikau, man dar nelabai. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 25 rugsėjo 2013 - 18:04
QUOTE(Iks @ 2013 09 25, 14:57)
Turi omeny tipo per aršų blusinėjimą ir sliekinėjimą? g.gif


aš gal greičiau, nematau prasmės tiek prie jų knistis biggrin.gif ... na nebent, tai išties žmogų išmuštravoja gerai pradėt fotkint arba tarnauja kaip atranka pasilikt tik stiprius mokinius g.gif
Atsakyti