Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 09 25, 10:27)
nežinau. nueinu ir į tas galerijas, kurios toli smile.gif
va buvau neseniai Didžiojoje g. prancūzų graviūrų parodoje. Valdovų rūmuose tą stebuklinę "škatulką" irgi aplankiau biggrin.gif

jo, ji dirba nuo 12 val. užjaučiu biggrin.gif


Akivaizdžiai esi kur kas teigiamesnis personažas.
Aš savęs, tiesą pasakius, nuoširdžiai nesuprantu smile.gif Pamenu, kad net apsilaižiau išgirdusi apie S.Eidrigevičiaus parodą, svaigau į kairę ir į dešinę, ir taip besvaigdama, bemarinuodama tinkamą momentą likau jos taip ir nepamačiusi... Kodėl? - pati neturiu atsakymo...
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2013 09 25, 10:57)
Buvau ziema. Patiko. Kitaip kiek nei pas A. Babiciu (kitu kampu leidzia pazvelgti). Patiko Morozovo akcentuojami psichologiniai fotografavimo ir pasiruosimo dalykai. Galimybe pafotografuoti grazu modeli, dizainerio suknele, prabangaus viesbucio aplinkoje smile.gif
Jei kazkas konkreciai domina, gali i a.z. parasyti mirksiukas.gif

O kaip ten su tom kalbom, veda rusiskai ir kazkas viska vercia dar i lietuviu?
Rusu tai suprantu, bet tikrai ne viska schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2013 09 25, 13:01)
O kaip ten su tom kalbom, veda rusiskai ir kazkas viska vercia dar i lietuviu?
Rusu tai suprantu, bet tikrai ne viska  schmoll.gif .

Viktoras viska rusiskai pasakoja, Daivute, jei kam reikia neaiskias vietas isvercia, paaiskina lietuviskai. Reikia nesikuklinti ir klausti ko nesupranti.
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2013 09 24, 22:40)
Laba smile.gif Atnesu 3ND. Tik uz puponautus nemuskit biggrin.gif


Aha, man irgi užkliuvo formatas g.gif Ir puponautai, tiek čia, tiek prie kasų, kai įkyriai piršdavo, nors man jų labai labai smarkiai nereikia, nereikėjo ir neprireiks biggrin.gif Ir apskritai vaizdas lyg kiek padegęs. Sorry, bet NE.
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2013 09 24, 23:40)


Tikrai perdaryti ir tikrai ne su puponautais.
Atsakyti
QUOTE(o la la la @ 2013 09 25, 12:10)
Viktoras viska rusiskai pasakoja, Daivute, jei kam reikia neaiskias vietas isvercia, paaiskina lietuviskai. Reikia nesikuklinti ir klausti ko nesupranti.


Gal tada geriau pas kazka lietuviu kalba unsure.gif . Gal ka isgirsit, parasykit cia 4u.gif .
Atsakyti
Sveikos,

ateinu su 1ND vėl. Hmm, tai senai skaitau šitą temą, atrodo, ir šiaip atsitiktinių visai mielų savo kibaldžiukų nuotraukų padarau, o va kiek laiko prie 1 ND sėdžiu blink.gif Bet kadangi čia besiskundžiančių/dejuojančių niekas nemėgsta, tai tiesiog rodau ir prašau susakyt, ką reik taisyt 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
apie si seminara as galvoju taip.kaip rimtai cia parasiau biggrin.gif jeigu yra biski laisvu pinigeliu,yra nuotaika pasizmoneti,pabendrauti,pasilabint su kolegom,pasipuosti,atsipusti nuo buities,o tuo paciu isgirsti truputi naujo.tai butinai reikia eiti.viskas gyvenime pravercia.bet jei yra tik noras mokytis,as darau kitaip.tiesiog susitarciau paimti privacia pamoka.ne pigiai.pvz uz kokius400lt trim valandom.tikrai yra tikimybe,kad sutiks.susirasyciau konkrecius klausimus,surinkciau savo nuotraukas ,kurios kelia abejoniu ir be abejo,geriausias,ir eiciau vienas ant vieno smile.gif jus jau fotografuojat senokai,ir vestuves taip pat.taigi didele tikimybe,kad koki 80proc ten teikiamos informacijos zinosit.dar vienas is variantu(man jis atrodo net geresnis) paimti keleta privaciu pamoku pas destytoja Zoluba.susesit dviese , aiskiai ir konkreciai,su juodo humorelio doze viska jums sudelios.teko maty jusu nuotrauku,kartojas tos pacios klaideles(gal netinkamas zodis,bet pati zinot del ko jus nuolat "skalbia"koleges).nezinau ar tai darot samoningai,ar is nezinojimo,bet p.Zolubas(ar bet kuris kitas destytojas)subaksnos jas pirstu ir paaiskins kur yra menas,o kur tiesiog brokas.
Atsakyti
QUOTE(Aster @ 2013 09 25, 13:33)
Sveikos,
ateinu su 1ND vėl.


Aster,
Pats fokusas - gerai.
Bet: čiuožia smile.gif Lyg kokie paskutiniai pusryčiai Titanike wink.gif
Kompozicija taisytina. Macarons, kavos stiklinė - ok; cukraus gabalų per daug, jie atrodo per masyvūs, per sunkūs ir... per svarbūs, nors tokie juk nėra..., toks stiklainėlis (lyg atlikęs nuo marinuotų agurkų ar kažko panašaus) kažkaip per prasčiokiškai žiūrisi šalia spalvotųjų prancūzų (macarons)... Dėl to dingsta gurmaniškoji intriga:) - atsiranda vargo vakarienės gaideliųsmile.gif
Pastarosios pastabos vertinimo nelemia, lemia čiuožimas:) Žodžiu, visai nedaug trūksta ir liausies sėdėti prie to 1ND smile.gif
Ar gana šviesumo, sunku pasakyti, nepasitikiu savo technika, ji dažnai mane apgauna.
Atsakyti
... aš kai pažiūriu kaip chebra daro namų darbus, tai man noris slėptis po lapais su savo fotkinimo sugebėjimais cool.gif Jaučiu, reiktų ilgai ir nuobodžiai kartot lotuliukas.gif
Atsakyti
Saule969, labai aciu uz patarima, tikrai man butu daugiau i nauda privaciai eiti bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 09 25, 14:49)
... aš kai pažiūriu kaip chebra daro namų darbus, tai man noris slėptis po lapais su savo fotkinimo sugebėjimais  cool.gif Jaučiu, reiktų ilgai ir nuobodžiai kartot  lotuliukas.gif


Turi omeny tipo per aršų blusinėjimą ir sliekinėjimą? g.gif

Atsakyti