Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 22, 22:59)
Tai va. Su proginėm man sunku. Absoliučiai neišmanau to žanro niuansų, rėmų, specifinių reikalavimų, rašytų ir nerašytų taisyklių. Nelabai ir domėjausi.
Tad net nežinau, iš kurios pusės taršyti smile.gif
Mano kukliu supratimu, tokio stiliaus fotografijoje (žmogaus vaizdavimas iš nugaros) būtinas ypatingas tikslumas, kūno linijų plastiškumas, aiškumas, labai apgalvota kontūrų grafika. Kad kūnas prabiltų, rutuliotų kažkokią mintį (šiuo atveju - trapumo, laukimo, pasiruošimo, virsmo ir t.t. ir pan.). To nematau. Pasigendu skrupulingumo dėliojant sceną, labai trūksta antrosios rankos, nuo juosmens iš moters lieka kažkoks nelabai simpatiškas gniutulas, kairėje itin nedailiai suguldyta suknelė (perša įspūdį, kad į kairiąją šlaunį įsimetusi dramblialigė arba po suknelės klostėmis slepiamas jaunikis biggrin.gif). Man gal norėtųsi matyti drąsesnį high-key efektą, kuris, manau, suteiktų foto švelnesnį, svajingesnį potėpį, prislopintų kasdienybe atsiduodantį foną, modelis taptų šviesesnis, labiau ažūrinis, "švaresne", baltesne suknele smile.gif
IMHO (ar kaip ten sakoma) smile.gif


joooaaa, ten suknelė biggrin.gif su galybe lankų, dulgyk kaip nori, gražiai negulės. Na bet vistiek ačiū už nuomonę wink.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 22, 23:02)
Ta prasme...kokie g.gif


su kuriais sunku wink.gif vyras išvis nesuprato kam aš reikalinga, o moteris stengėsi iš paskutiniųjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 22, 20:14)
Proginė FS. čia turbūt gražiausiai nuotrauka iš visos FS, nes žmonės tokie, kad verkti norėjos  verysad.gif


iš to, ką pamačiau, fotografė labai neblizganti.. negražu taip apie klientus rašyti, kai pati pradinukė doh.gif dar pasakyk, kad pinigus ėmei.

išvis kam Tu ją sodinai kaip tortą su storom kojom? jei suknelė pūsta, statyk, daryk kontažūrą, nuimk tą veliumą arba pjauk galvą, kontrasto principu gaudyk formas ir linijas, žaisk su kompozicija, detalėmis ir pan.

dieve dieve, kaip sunku su tais, kurie turėdami tokią silpną kompoziciją ir žinias imasi komercinių užsakymų. negaliu. pikta. bet Tu mano nuomonę žinai.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 23, 09:10)
iš to, ką pamačiau, fotografė labai neblizganti.. negražu taip apie klientus rašyti, kai pati pradinukė doh.gif dar pasakyk, kad pinigus ėmei.

išvis kam Tu ją sodinai kaip tortą su storom kojom? jei suknelė pūsta, statyk, daryk kontažūrą, nuimk tą veliumą arba pjauk galvą, kontrasto principu gaudyk formas ir linijas, žaisk su kompozicija, detalėmis ir pan.

dieve dieve, kaip sunku su tais, kurie turėdami tokią silpną kompoziciją ir žinias imasi komercinių užsakymų. negaliu. pikta. bet Tu mano nuomonę žinai.


taip taip žinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 23, 09:04)
taip taip žinau smile.gif


na bet kodėl Tu nepasimokai ir nesusiimi?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 23, 06:02)
joooaaa, ten suknelė  biggrin.gif su galybe lankų, dulgyk kaip nori, gražiai negulės. Na bet vistiek ačiū už nuomonę wink.gif
su kuriais sunku wink.gif vyras išvis nesuprato kam aš reikalinga, o moteris stengėsi iš paskutiniųjų smile.gif


Tai kam tada iš viso vargti su tais guldymais, jei nepasiguldo g.gif Ir šiaip jau, tiesą pasakius, likau nesupratusi, ką tikėjais išgirsti po prašymu "taršykit"...
Nenorėčiau pamatyti savo foto nete su pan. autoriaus prierašu schmoll.gif
Atsakyti
Iš neprofesionalios pusės, hm.. apie Mangutės nuotrauką: langai kaip valgykloj, tos užuolaidos biggrin.gif mergina sėdi ant grindų ar stalo? Palikta, liūdi, laukia, nori žudytis...? Toks vienatvės ir depresijos vaizdas.
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 23 rugsėjo 2013 - 20:20
Labas rytas smile.gif

Tęsiu skatinimo programą.

Kas nueis į šią parodą ir pasipasakos apie tai temoje, išsiųsiu gražų atviruką smile.gif

o čia - ryto skaitiniai.

Atsakyti
Džiaugiuosi karts nuo karto čia užsukus. Mat tik tik užeinu ir kokių skaitinių būna mestelta. Dėkui, Say mirksiukas.gif Aš ir norėčiau atviruko ir nueičiau specialiai, kad gaut lotuliukas.gif ... nu gal ryt kol vyras pas dantistą sėdės, o aš neturėsiu kas veikt ir užeisiu biggrin.gif

O aš su klausimu. Gal kuri turit patirties su close-up makro filtrais? Sugalvojau, kad reikia man ką nors susiorganizuoti makro fotografijai. Nelabai turiu daug laiko darytis tyrimus, tai tiesiai pas speces atvariau smile.gif Žodžiu, man rūpi ką geriau pirkt, o į ką visai nežiūrėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 24 rugsėjo 2013 - 09:18
QUOTE(sayonara @ 2013 09 24, 09:21)
Labas rytas smile.gif

Tęsiu skatinimo programą.

Kas nueis į šią parodą ir pasipasakos apie tai temoje, išsiųsiu gražų atviruką smile.gif

Jau buvom smile.gif Reikia prisiruosti ir parasyti ispudzius:)
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 09 24, 10:59)
Jau buvom smile.gif Reikia prisiruosti ir parasyti ispudzius:)


nu va, kokia šaunuolė..smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 09 24, 10:17)

O aš su klausimu. Gal kuri turit patirties su close-up makro filtrais? Sugalvojau, kad reikia man ką nors susiorganizuoti makro fotografijai. Nelabai turiu daug laiko darytis tyrimus, tai tiesiai pas speces atvariau  smile.gif Žodžiu, man rūpi ką geriau pirkt, o į ką visai nežiūrėt.

IMHO, geriau yra pirkti extension tube, negu tuos filtrus.
ar tu jau nusprendus filtrus isbandyt?
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 09 24, 14:07)
IMHO, geriau yra pirkti extension tube, negu tuos filtrus.
ar tu jau nusprendus filtrus isbandyt?


tai čia tie makro žiedai ar dar koks pribumbasas? kaip jie veikia?
ne ne, aš nieko prieš ir ką kito pirkt. tiesiog ieškausi kas geriau mirksiukas.gif
Atsakyti