Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

TB (Teja_Bella), sveika atvykus į mūsų būrį smile.gif

Pirmas bandymas neblogas. Bet, siūlau pakeisti foną, objektus toliau vienas nuo kito patraukti, kad neliptų kits ant kito. Su fokusu viskas gerai. Objektus taip pat patariu pakeisti, kadangi blizgius paviršius sunkiau fokusuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Teja_Bella @ 2013 09 22, 17:10)
labutis  4u.gif
ND 1 :


(Pagaliau... vis kas nors sušnarėjo šitoje apleistoje buveinėje smile.gif Pirmasis mano ruduo čia, gal apatiškos nuotaikos apskritai būdingos šiam laikmečiui?.. Nors pati pasidavus pasyvui, neramu, kai jisai įgauna visuotinumo formas smile.gif Atliekamu laiku sklaidau temos archyvus ir bais gailiuosi neatsiradusi šitoj tinkamoj vietoj tinkamu laiku. Tad paskutiniuosius mohikanus kartais norisi be muilo... ėėė... ant rankų nešioti, kad tik ir jie nepatrauktų į šalikelę smile.gif)
Teja_Bella, aš ir vėl nelabai su balionėliu wink.gif Galiu pagirti, kad šįkart horizontu pasirūpinai...ir vaizdas pastebimai pagerėjęs (tikiuos, neklystu, kad tai antrasis bandymas, nes paskaičiusi Briedžio komentarą, ėmiau nepasitikėt savąja atmintimi)... Turi bėdos su objektų išdėliojimu ir jų paskirstymu kadre. Negerai, kad tavoji kompozicija ir - ypač - pirmutinė taurė pakabinta ant paties kadro pakraščio. Ir kad visi daikteliai labai sugrūsti į vieną krūvą - ir vaizdo nėra, ir fokusuoti šitaip kur kas sunkiau smile.gif Objektai man normalūs, tarkim, priimtini, fonas lyg ir nesipjauna labai, bet daiktus nuo jo atitraukčiau kur kas toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 22, 18:42)
(tikiuos, neklystu, kad tai antrasis bandymas, nes paskaičiusi Briedžio komentarą, ėmiau nepasitikėt savąja atmintimi)...



Tu teisi, antrasis. Pirmas buvo, su taurėmis, viduje kankorėžiai.
Man blogai su atmintim. Vos prieš savaitę buvo, o aš jau pamiršau. biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 22 rugsėjo 2013 - 17:56
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 22, 17:22)
TB (Teja_Bella), sveika atvykus į mūsų būrį smile.gif

4u.gif
QUOTE(Iks @ 2013 09 22, 17:42)

aciu uz komentarus 4u.gif
antras cia pasirodymas mano blush2.gif esu zalia visiskai, su fantazija ir nelabai , bet noriu ismokti ir ismoksiu tinkamai elgtis su fotoaparatu.. jei vaizdas geresnis tai vis zingsnis ne atgal,o tai svarbiausia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teja_Bella: 22 rugsėjo 2013 - 17:58
QUOTE(Teja_Bella @ 2013 09 22, 18:10)

Jokios blykstės! nono.gif Nei šiuos namų darbus atliekant ji leidžiama, nei kitus.
Atsakyti
o yra parasyta?nemaciau tikriausia,dabar zinosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasirodo, tai akcentuota tik WB užduoties aprašyme, bet galioja viems ND. Tavo namų darbas parodė, kad yra dar viena spraga instrukcijose. smile.gif Ačiū.
Atsakyti
sveikos,

na pataršykit mane smile.gif ačiū wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 22, 19:23)
sveikos,
na pataršykit mane smile.gif ačiū wink.gif


Čia kūrybinė išmonė ar kokia proginė FS?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 22, 20:51)
Čia kūrybinė išmonė ar kokia proginė FS?


Proginė FS. čia turbūt gražiausiai nuotrauka iš visos FS, nes žmonės tokie, kad verkti norėjos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 22, 20:14)
Proginė FS. čia turbūt gražiausiai nuotrauka iš visos FS, nes žmonės tokie, kad verkti norėjos  verysad.gif


Tai va. Su proginėm man sunku. Absoliučiai neišmanau to žanro niuansų, rėmų, specifinių reikalavimų, rašytų ir nerašytų taisyklių. Nelabai ir domėjausi.
Tad net nežinau, iš kurios pusės taršyti smile.gif
Mano kukliu supratimu, tokio stiliaus fotografijoje (žmogaus vaizdavimas iš nugaros) būtinas ypatingas tikslumas, kūno linijų plastiškumas, aiškumas, labai apgalvota kontūrų grafika. Kad kūnas prabiltų, rutuliotų kažkokią mintį (šiuo atveju - trapumo, laukimo, pasiruošimo, virsmo ir t.t. ir pan.). To nematau. Pasigendu skrupulingumo dėliojant sceną, labai trūksta antrosios rankos, nuo juosmens iš moters lieka kažkoks nelabai simpatiškas gniutulas, kairėje itin nedailiai suguldyta suknelė (perša įspūdį, kad į kairiąją šlaunį įsimetusi dramblialigė arba po suknelės klostėmis slepiamas jaunikis biggrin.gif). Man gal norėtųsi matyti drąsesnį high-key efektą, kuris, manau, suteiktų foto švelnesnį, svajingesnį potėpį, prislopintų kasdienybe atsiduodantį foną, modelis taptų šviesesnis, labiau ažūrinis, "švaresne", baltesne suknele smile.gif
IMHO (ar kaip ten sakoma) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 22 rugsėjo 2013 - 22:09
QUOTE(Mangute @ 2013 09 22, 20:14)
Proginė FS. čia turbūt gražiausiai nuotrauka iš visos FS, nes žmonės tokie, kad verkti norėjos  verysad.gif

Ta prasme...kokie g.gif
Atsakyti