Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(gotte @ 2013 09 05, 16:22)
seniai ką besirodžiau, ateinu su auto

"Rain my pain...rain.."
yra dar viena foto, bet mano požiūriu gerokai silpnesnė

Jė, mane veža tokio tipažo foto. Tik vat, pažiūrėjau Flickeryje ir palikai kraštus (šonuose) baltus per vidurį wink.gif Dėl pravertos burnos nesikabinėsiu,kad sloga biggrin.gif Man netgi traukia burnos parvėrimas... ko tu lauki,oro įkvėpimo... ar atsidavimo tam stiklui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 05 rugsėjo 2013 - 15:27
QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 15:26)
Jė, mane veža tokio tipažo foto. Tik vat, pažiūrėjau Flickeryje ir palikai kraštus (šonuose) baltus per vidurį wink.gif Dėl pravertos burnos nesikabinėsiu,kad sloga biggrin.gif Man netgi traukia burnos parvėrimas... ko tu lauki,oro įkvėpimo... ar atsidavimo tam stiklui...

Čia flickras pats uždėjo tuos kraštus, nesuprantu, kodėl g.gif nes originalioj foto nėr jų schmoll.gif

Praverta burna - įkvėpimas kažko naujo ir gaivesnio, išsilaisvinimas. Ilgai sukosi man mintis kaip "nuplauti" viską, išgręžti... minčių, kaip noriu padaryti ir ką atspindėti, buvo daug, tik sunku jas įgyvendinti darant auto
Atsakyti
Gotte, nežinau, ar viskas iki galo patinka, bet kad įspūdis stiprus, nekasdienis - faktas! Labai smalsu grįžus namo bus apžiūrėt padoresniame kompe, savaip nekantrauju.
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2013 09 05, 16:32)
Čia flickras pats uždėjo tuos kraštus, nesuprantu, kodėl g.gif nes originalioj foto nėr jų schmoll.gif

Praverta burna - įkvėpimas kažko naujo ir gaivesnio, išsilaisvinimas. Ilgai sukosi man mintis kaip "nuplauti" viską, išgręžti... minčių, kaip noriu padaryti ir ką atspindėti, buvo daug, tik sunku jas įgyvendinti darant auto

Na gal ir Flickeris, nepatingėjau atsisiųsti Tavo foto,bet kraštai ties tomis vietomis balti wink.gif
Suprantu,kad Auto sunku. Bet Save atspindėjai 4u.gif na dėl JB vėl kiekvienai savaip, man gal norėtųsi to tikrojo juodumo. Bet foto mano manymu, yra stipri thumbup.gif
Čia toks pokytis dėl mokslų būsių?
Kadangi sergu tekstūromis, aš jau būčiau uždėjusi ką nors biggrin.gif
Bet tikrai, einu ir vis žiūriu,o uždėjau vėl, nebėra flickeryje sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 05 rugsėjo 2013 - 15:39
Afre, dėkui, jau pataisiau, vis tik mano klaida ten buvo 4u.gif Įkėliau iš naujo į flickr ax.gif
Atsakyti
Gote, pritariu, kad ispudis stiprus, mintis labai patinka. Veza. Jei kabineciaus, tai tik prie virsutiniu plauku. Jie per daug, mano nuomone, atskirti nuo likusios veido dalies. Gal dar virsutine ranka per sviesi, lyginant su kitomis kuno vietomis. Bet labai labai patinka.
Atsakyti
R.i.R., pažiūrėjau ir Tamstos naujų foto sukeltų, yra gražiai pateiktų. Tik bėda, mergytės lūpos, galėtų būt ryškesnės, dabar vos ne su visu veidu susilieja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 05, 15:36)
Gotte, nežinau, ar viskas iki galo patinka, bet kad įspūdis stiprus, nekasdienis - faktas! Labai smalsu grįžus namo bus apžiūrėt padoresniame kompe, savaip nekantrauju.

smagu girdėti smile.gif

lauksiu kokio nors iks'inio traktato cool.gif

QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 15:36)
Čia toks pokytis dėl mokslų būsių?

nea, viskas čia dėl meilės...

QUOTE(R.i.R. @ 2013 09 05, 15:44)
Gote, pritariu, kad ispudis stiprus, mintis labai patinka. Veza. Jei kabineciaus, tai tik prie virsutiniu plauku. Jie per daug, mano nuomone, atskirti nuo likusios veido dalies. Gal dar virsutine ranka per sviesi, lyginant su kitomis kuno vietomis. Bet labai labai patinka.

plaukus ir aš pati žiūrėjau, buvo gal galima "suploti" juos labiau, bet kažkaip pagalvojau, kad nenoriu fake'o, ir taip prisitaisau, prisikoreguoju per dienas tų nuotraukų krūvas, tad palikau kaip yr..
Atsakyti
Laukiu, nesulaukiu savaitgalio temos. Jau ir mąstau dalyvauti hihihi.gif

***

Labai patiko Gottės auto, visus kabliukus pasakė, tad nesikartosiu. Privertė sustoti ir įsigilinti į nuotraukos mintį. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 05 rugsėjo 2013 - 16:29
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 14:31)
doh.gif
aš prie ND aprašymų stengiuosi nekišti nagų, nes nesu ta, kuri itin įdėmiai seka temą. gal kai Ka atidarinės, sudėlios, ji viską registruojasi ir yra VisaMatantiAkisSuBiz(j)ūnu.

blush2.gif
Šuvai, panašu, derėtų mažiau loti biggrin.gif
QUOTE(Mangute @ 2013 09 05, 14:33)
Kompozija gal visai ir nieko, tamsoka gal, ir žiauriai geltona smile.gif

Klausimas turbūt visiems - kai jūs sakote, kad tamsu, ką tai reiškia? Ar nepakankamai eksponuotą nuotrauką, ar šviesos šaltinio trūkumą? Arba visiškai praktiškai - kokiu būdu tas "tamsumas" šalinamas: ilginant išlaikymą / atidarant diafragmą / užsikeliant ISO ar įjungiant papildomą lempą / atitraukiant užuolaidas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 05 rugsėjo 2013 - 16:43
QUOTE(Opšra @ 2013 09 05, 16:42)
Klausimas turbūt visiems - kai jūs sakote, kad tamsu, ką tai reiškia? Ar nepakankamai eksponuotą nuotrauką, ar šviesos šaltinio trūkumą? Arba visiškai praktiškai - kokiu būdu tas "tamsumas" šalinamas: ilginant išlaikymą / atidarant diafragmą / užsikeliant ISO ar įjungiant papildomą lempą / atitraukiant užuolaidas?

tai reiškia, kad negera ekspozicija, išskyrus tuos atvejus, kai specialiai neišeksponuoja dėl nuotraukos idėjos.
tamsumas šalinamas visais būdais, kuriuos parašei.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 13:40)
kas dar nebuvot, BŪTINAI nueikit. privaloma. jei vilnietės nenueis, nebedraugausiu.

kas eisit, parsineškit po vieną foto iš ten

kurioj galerijoj?
parnesciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 13:59)
Afre, čia pastaruoju metu Tave giria dėl ieškojimų.
aš tai "pykstu" ant Tavęs dėl faktūros. Piktnaudžiauji...wink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti