Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Opšra @ 2013 09 20, 10:22)
Bemąstydama, ką atnešti gerb. komisijai trečiųjų namų darbų proga, daug skaitau ir daug žiūriu. Vakar užžiūrėjau 30 praeities akimirkų - gal jau ir matėt, bet man buvo maloni naujiena. Negaliu atsižiūrėti į 16 nuotrauką, tokia ir liūdna, ir džiugi tuo pat metu atrodo...


Įdomu. Mane tai labiausiai užkabino 23 foto, tokia baisi, bet tuo pačiu ir labai graži. Ir dar patiko 19 ir 20 nuotraukose esančių vaišių kontrastas smile.gif

QUOTE(mamagute @ 2013 09 20, 10:53)
dar kilo viena vizija  praėjusiai Say savaitgalinei temai "Sielos raktas/aktas"...
Kas link veidų/odos  redagavimo,  tai turiu pripažinti, kad tai silpnoji mano vieta...
Bet vis tiek knieti parodyt.



Nežinau kiek tai susiję su raktais aktais, bet man patinka vaiko apkabinimas, ta ranka prispausta prie ausies. Tarsi norima vaiką apsaugoti nuo kažko, ko jam negalima matyti ir girdėti... o vaikas vistiek taip smalsiai kreipia žvilgsnį link "draudžiamos zonos" smile.gif
Atsakyti
Sveiki, ar geras variantas pradedanciajai butu Nikon D3200 + 18-55mm ? Ar pasiulytumet geresni varianta uz panasia g.gif kaina ? Imetu cia klausima nes fototechnikoj nieks neatsako blush2.gif doh.gifj
Atsakyti
QUOTE(Perla123 @ 2013 09 20, 14:24)
Sveiki, ar geras variantas pradedanciajai butu Nikon D3200 + 18-55mm ? Ar pasiulytumet geresni varianta uz panasia g.gif kaina ? Imetu cia klausima nes  fototechnikoj nieks neatsako blush2.gif doh.gifj

O kokia tai kaina g.gif biggrin.gif Jei rimčiau, tikrai ne technikos šūstrumas padeda suvokti, išmokti pamatyti tai, ką reikia. Mano nuomone, daug svarbiau yra noras, darbas ir žinoma, teorinės žinios "kas su kuo valgoma ir kodėl" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 20, 09:39)
Briedi, kokiu tikslu ND ištrynei?, juk buvo N kartų kalbėta, prašyta netrinti. Aš va dabar vietoj pasakėlės prieš miegą dažnokai atsiverčiu pradžiamokslio archyvą, tai pasiust norisi, kad didžiosios dalies foto nėra. Suprasčiau, jei žmogus išima ką nors itin asmeniško. Bet, kiek pamenu, per ND savo sielos lyg ir nebuvai atrakinusi biggrin.gif



Reikėjo išsivalyt save visuose socialiniuose tinkluose tame tarpe ir fotki.com, pašalinti nereikaingus dalykus kompiuteryje etc. etc. rolleyes.gif

Kai deaktyvavau anketą, visos nuotraukos ir dingo. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 20 rugsėjo 2013 - 13:31
QUOTE(Iks @ 2013 09 20, 12:51)

mamagute, manau, kad atėjo laikas stiprinti silpnąsias vietas



reiks tą klausimą kažkokiu būdu spręsti... Bet tai nėra įdomioji viso reikalo pusė biggrin.gif
Atsakyti
Tikiuos, kad Maggie nepamiršo penktadienio...

***

Opšra, dėkinga už nuorodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 20, 14:34)
Tikiuos, kad Maggie nepamiršo penktadienio...




Aš taip pat cool.gif
Atsakyti
jetau kokių baisių foto prisižiūrejau.. kraupi ta realybė, bet man labai patinka mano rožiniai akiniai.
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2013 09 20, 14:01)

Tarsi norima vaiką apsaugoti nuo kažko, ko jam negalima matyti ir girdėti... o vaikas vistiek taip smalsiai kreipia žvilgsnį link "draudžiamos zonos"  smile.gif


smagu, kad atkreipei dėmesį smile.gif
Atsakyti
Sveikos kas dar nemiega smile.gif Gal krepsinio pergale svenciate?... As ateinu su 3ND - drugeli bandziau pagauti rolleyes.gif Pasirodau ax.gif

21mm
user posted image

33mm
user posted image

50mm
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -kitsune-: 20 rugsėjo 2013 - 21:55
Maggie taip ir nepasirodzius , imuos ja pavaduoti. Galva neverda, nesigalvoja... tebunie:
Savaitgalio tema "laikas" smile.gif
Galima sudetingai, galima ir labai paprasstai, kaip kas ismano, taip tas tegu ir gano laika ar laikrodzius smile.gif
Gal dubliuoju jau kada nors bandyta tema, nezinau... bet vis geriau, nei likt be jokio savaitgalinio pendelio wink.gif (manau)
Atsakyti
Jau galvojau nebus savaitgalio temos. Iks puiku, kad nepamirsai smile.gif Man rodos tokios temos nebuvo ar buvo pries n metu.

Savaitgalis nusimato ramus, tad labai tikiuosi atnesti nuotrauka siai temai.
Atsakyti