Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 09 19, 12:19)
nu neina žodis, nežinau. nepyksi?


grįšiu į Vilnių- atsiskaitysim cool.gif biggrin.gif

gal ir nesikomentuoja todėl, kad nebuvo į temos 10-tuką. Taip, kai fotografavau, mintys sukosi apie sielą/aktą/raktą , bet daugiau su klaustukais- kas tai ? kaip tai? su kuo tai?

Labai apsidžiaugiau radusi komentarą autoportretui-pradžiuginai išties smile.gif Bala nematė tų sielų... biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kokosė @ 2013 09 19, 13:02)
3ND:

Virsta fono objektas dešinėn.. siūlau perdaryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tyliai..: 19 rugsėjo 2013 - 19:32
QUOTE(Kokosė @ 2013 09 18, 16:27)
Aš mintyse jau 3ND  ax.gif  Objektyvą pasikeičiau ir ... idėjų nulis. Skaitau 164 temą ir matau kaip Briedis ND pridavinėjo ir plušo. Tik gaila, kad visos foto ištrintos. Gal padėtų ant kelio užvažiuoti  unsure.gif


QUOTE(*briedis* @ 2013 09 18, 16:45)
Kokose, jei nori galiu persiųsti į AŽ. Parašyk smile.gif


Briedi, kokiu tikslu ND ištrynei?, juk buvo N kartų kalbėta, prašyta netrinti. Aš va dabar vietoj pasakėlės prieš miegą dažnokai atsiverčiu pradžiamokslio archyvą, tai pasiust norisi, kad didžiosios dalies foto nėra. Suprasčiau, jei žmogus išima ką nors itin asmeniško. Bet, kiek pamenu, per ND savo sielos lyg ir nebuvai atrakinusi biggrin.gif

P.S. Ir dar, po archyvus beklaidžiodama, pagalvojau, kad būtų labai šaunu grąžinti į temą savaitės/kelių savaičių žaidimus (apie juos ir Maggie neseniai užsiminė). Man regis, tai išjudintų kiek apspangusią temą ir temininkus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 20 rugsėjo 2013 - 08:48
Bemąstydama, ką atnešti gerb. komisijai trečiųjų namų darbų proga, daug skaitau ir daug žiūriu. Vakar užžiūrėjau 30 praeities akimirkų - gal jau ir matėt, bet man buvo maloni naujiena. Negaliu atsižiūrėti į 16 nuotrauką, tokia ir liūdna, ir džiugi tuo pat metu atrodo...
Atsakyti
Pareinu vėl su 3ND. Vakar vyras krepšinį žiūrėjo, o aš sąžiningai ND atlikinėjau smartass.gif

3ND

36mm
user posted image

44mm
user posted image

55mm
user posted image

4ND
user posted image

user posted image

user posted image

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokosė @ 2013 09 20, 10:31)
Pareinu vėl su 3ND. Vakar vyras krepšinį žiūrėjo, o aš sąžiningai ND atlikinėjau  smartass.gif

Gal jau atleisit už mano trigrašį, šiandien man laisvadienis, trūksta veiklos ir dėmesio... biggrin.gif
Kokose, aš neturiu teisės vertinti namų darbų, nes pati dar tik antrą klasę pabaigiau, bet man kažkaip nekiltų ranka po pastabos "tavo fonas suglamžytas ir horizontas čiuožia" vėl atnešti suglamžytą foną ir čiuožiantį horizontą...
Ar tavo tas šiškų kašikas nėra pats iš savęs kreivokas? Gali būti, kad čia tiesiog mano akys, bet kai kuriuose nuotraukose atrodo, kad jei žiūri į jo pagrindą - horizontas lygus, o jei į viršų - čiuožia (arba atvirkščiai). Nors gal gerb. akredituotoms komisijoms narėms nekliūva...

P.S. nors dabar žiūriu žiūriu, ir visai, atrodo, nei čiuožia, nei kreiva... Nebepasitikiu savo akimis, kol kavos neišgėriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 20 rugsėjo 2013 - 09:53
dar kilo viena vizija praėjusiai Say savaitgalinei temai "Sielos raktas/aktas"...
Kas link veidų/odos redagavimo, tai turiu pripažinti, kad tai silpnoji mano vieta...
Bet vis tiek knieti parodyt.

user posted image
Atsakyti
Kokose,vertetu labiau pasistengti, tie patys besikartojantys objektai ir tas baltai-melsvas banguotas fonas kuo toliau tuo labiau nebepatinka. Man krepsas tas tikrai virsta aukstielininkas. biggrin.gif 4ND tikrai perdaryk,paieskok kitu objektu ir fono, nepatinka nei kompozicija, nei foto formatas, nei kad krepsas paskutineje foto nukapotas.

del trinamu ND foto,tikrai pritariu Iks


Atsakyti
Kokose, 4ND trūksta erdvės, daryk horizontalias foto. Dėl viso kito pritariu Veddai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokosė @ 2013 09 20, 10:31)
Pareinu vėl su 3ND. Vakar vyras krepšinį žiūrėjo, o aš sąžiningai ND atlikinėjau  smartass.gif

3ND


4ND



3 ND tai tvarkingas, apart to paglamžyto mažumėlę fono... Bet jei įsivaizduot ten esant nelygią sieną , tai viskas OK smile.gif

4 ND - reik perdaryt. Neleistinai išryškėja "nelygi siena", ir kam tas vertikalus formatas? Viskas labai suspausta atrodo... Ir svyra šonan.

o, jau gavai pastabų dėl 4 ND, bet nebetrinsiu pastabų.
Atsakyti
Dėl objektų kartojimosi, kiek žinau, kriminalo jokio nėra. Tik tiek, kad jei nesiseka atsiskaityti vienu ypu, žiūrovui (nori jis to ar nenori) tie patys objektai pamažu atsipyksta, atbunka žvilgsnis, mažėja impulsų komentuoti. Kokosės atveju - kankorėžiai kaip kankorėžiai, krepšys kaip krepšys, gal mažumėlę nuobodoka, bet tai ne pretekstas (kalbu tik apie savo asmenį) suraukti nosį... O štai suglamžytas fonas - taip, pretekstas, juolab, kad į tai jau buvo atkreiptas dėmesys.
Perdaryti negalima užskaityti (kablelis po pirmojo žodžio smile.gif).

mamagute, manau, kad atėjo laikas stiprinti silpnąsias vietas smile.gif Nes turi, ką pasakyti, tam sakymui randi vis įdomesnių formų, bet grynai techninė dalis dar prašosi įdirbio. Patiko siela su skarele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 20 rugsėjo 2013 - 12:11