Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(mamagute @ 2013 09 18, 18:12)
užskaitau

Širdingai dėkoju aciuks.gif
Atsakyti
Kokose-taip
***
žiūriniai: patiko Kuba
Atsakyti
Žinau, kad McCurry ne kartą buvo rodytas temoje, bet aš neatsidžiaugiu ir vis sugrįžtu: Ryto žiūriniai
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 19, 08:07)
Žinau, kad McCurry ne kartą buvo rodytas temoje, bet aš neatsidžiaugiu ir vis sugrįžtu: Ryto žiūriniai


Patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 19, 08:07)
Žinau, kad McCurry ne kartą buvo rodytas temoje, bet aš neatsidžiaugiu ir vis sugrįžtu: Ryto žiūriniai


įdomūs vaizdai užfiksuoti wub.gif
Atsakyti
mamagute, pakomentavau flickre Tavo auto.

žinok, apie savaitgalinę nesikomentuoja man. nepagalvok, kad ignoruoju. nu neina žodis, nežinau. nepyksi? ir ne todėl, kad ji bloga, nes tokia nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 19 rugsėjo 2013 - 11:20
Sveikos

Dar spejau pasidziaugti paskutiniais ziedais smile.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunameja: 19 rugsėjo 2013 - 11:49
Sveikos 4u.gif

Čia lyrinis nukrypimas:
vakar paguldžius visą šeimyna pati naktinėjau iki pirmos nakties ir žiūrinėjau įvairius foto darbus. Kapstausi dabar pradžiamokslio 162 temoj. Eidama per temas randu įmestų nuorodų į "žiūrinius" ir "skaitinius"... ir pasijaučiau tokia maža nemokša su karvės akimis (kaip kažkuri jautėsi vienoje parodoje)... Bet tuo pačiu širdis džiaugėsi, kad atėjau į šią temą ir radau jus. Visada galvojau, kad čia susirinkusios kelios mamkos žaidžia su muilinėm blush2.gif O pasirodo čia yra puiki mokykla. Niekada tiek daug dėmesio neskyriau smulkmenom, kurios pasirodo yra ypač svarbu... Žodžiu ačiū šiai temai. Per šias kelias dienas jaučiuosi paaugusi porą centimetrų. Tikiuosi ir toliau pavyks augti ir tobulėti...

O dabar vėl ND. Ačiū Briedžiui už bandymą užvest mane ant kelio 4u.gif

3ND:

34mm

user posted image

46mm

user posted image

55mm

user posted image

P.S. O jei kas negerai turiu krūvą pasiteisinimų: foną sulamdė mažasis ropotojas, objektai nekeičiami dėl laiko stokos kovojant su dviems sirguliuojančiais "Ką čia darai? Nufotkint ir mane" doh.gif
Atsakyti
Kokose, malonu smile.gif

Man atrodo, kad viskas krenta, nelygus horizontas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 19 rugsėjo 2013 - 12:07
tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzudi: 19 rugsėjo 2013 - 12:17
QUOTE(dzudi @ 2013 09 19, 13:17)


Jeigu rodaisi tai rodykis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 19 rugsėjo 2013 - 12:20
Sveiki ir sveikos. Labai visų pasiilgstu... Ateinu pasidalinti informacija.

Gal kam įdomu bus, galėsim susitikti seminare mirksiukas.gif :

Rugsėjo 29 dieną 10:00 - 17:00 val. Vilniuje, piano.lt salėje, Trakų g. 9/1 (įėjimas iš Kėdainių g.) vyks Albert Pocej portretinės fotografijos seminaras. Seminaro tema aktorystės ir režisūros klausimai fotografijoje, modelio valdymo psichologiniai aspektai. Seminaro kaina yra 170lt. Registracija el. paštu: albert@pocej.com.

Daugiau informacijos žr. Alberto Pocej Facebook psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 19 rugsėjo 2013 - 12:19