Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ryto skaitiniai be žiūrinių smile.gif
Atsakyti
Labas rytas. 2ND. Važiuojam:

F2, ISO 200, 1/100

user posted image

F5, ISO 640, 1/60

user posted image

F16, ISO 1600, 1/13

user posted image
Atsakyti
Kokose, sulankstytas lapas, viskas lekia į šoną. Nesinori, kad objektai būtų užsilipę vienas ant kito ir kiek šviesiau bandyk ax.gif

Siūlau atitraukti truputį tolėliau objektus vienas nuo kito smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 18 rugsėjo 2013 - 10:55
Panašu, kad nepavyko "atidaryti" temos "Autoportretas" , nors maniau, kad būsiu pirmoji biggrin.gif
Artimiausiu metu nebenusimato savęs paveikslavimo seansų- ką jau turiu , taigi tą ir keliu į flickr'ę (Sea Girl temą „Autoportretas“) .

Atsakyti
QUOTE(Kokosė @ 2013 09 18, 10:37)
Labas rytas. 2ND. Važiuojam:



mano akiniai rodo, kad čiuožia ir pasiglamžęs, nelabai tvarkingas fono popierius ar kažkas, iš ko fonas pagamintas unsure.gif Ir šiek tiek šviesiau galėtų būt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2013 09 18, 12:05)
mano akiniai rodo, kad čiuožia ir pasiglamžęs, nelabai tvarkingas fono popierius ar kažkas, iš ko fonas pagamintas  unsure.gif Ir šiek tiek šviesiau galėtų būt  4u.gif


pritariu wink.gif o kompozija visai gera wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 09 18, 11:53)
Panašu, kad nepavyko "atidaryti" temos "Autoportretas" , nors maniau, kad būsiu pirmoji biggrin.gif
Artimiausiu metu nebenusimato savęs paveikslavimo seansų- ką jau turiu , taigi tą  ir keliu į flickr'ę (Sea Girl temą „Autoportretas“) .

mačiau, patiko. Kai dukra eis pietų miegoti, aš eisiu atidžiau apžiūrėti smile.gif


Čia man vienai gal ta Bad Panda dar grybauja? doh.gif ar jums visą dieną gerai veikia flickr'as? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 18 rugsėjo 2013 - 11:35
QUOTE(kristalines @ 2013 09 18, 12:33)
mačiau, patiko. Kai dukra eis pietų miegoti, aš eisiu atidžiau apžiūrėti smile.gif
Čia man vienai gal ta Bad Panda dar grybauja?  doh.gif ar jums visą dieną gerai veikia flickr'as? g.gif


ta panda, tai mane užknisa gun_bandana.gif
Atsakyti
Nu bet jūsų ir akytės įžvalgios. Kol nepasakot, tol nematau nieko. O po komentarų viskas atrodo taip elementaru biggrin.gif

F2, ISO 200, 1/160

user posted image

F3,2, ISO 640, 1/200

user posted image


F16, ISO 1250, 1/15

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kokosė @ 2013 09 18, 12:50)
Nu bet jūsų ir akytės įžvalgios. Kol nepasakot, tol nematau nieko. O po komentarų viskas atrodo taip elementaru  biggrin.gif



pirmoj ir antroj foto, mano akim žiūrint, fokuso trūksta smile.gif
Atsakyti
Popietės žiūriniai: Desiree Dolron
Atsakyti
Kokose, daug geriau, bet ir man akys nemato fokuso ax.gif
Lapas dar truputį sulankstytas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 18 rugsėjo 2013 - 13:02