Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 16, 14:47)
Kokose, (...) skęsdami mariose aklinai juodos erdvės.


Hmm, namų kompe paaiškėjo, kad Kokosės rožės vis tik neskendi tokioje aklinoje juodumoje biggrin.gif, kokią mačiau sėdėdama prie darbinio vaizduoklio. Turiu nuolat sau priminti, kad matau ten nežinia ką, kaip ir kodėl rolleyes.gif Atsiprašau už klaidinimą, nors nėra jis esminis, nesuvaldytos erdvės (aklinos ar ne) vis tiek smarkiai per daug. Siūlau pagalvoti, kaip gražiai užpildyti kadrą, kad žiūrint nekiltų noras paimti žirkles ir nukarpyt tai, kas nereikalinga. Žinoma, tas erdvės gausumas nėra yda apskritai, nereiktų suprasti pažodžiui ir taikyti visiems gyvenimo atvejams smile.gif Iš principo, jei darbas visomis kitomis prasmėmis būtų atliktas nepriekaištingai, fokusas pakeliui nebūtų nudaigotas, tai, apie ką kalbu, gal net nebūtų pretekstas neužskaityti. Nesu įsikandusi idee fixe, kad jau per patį pirmą pasirodymą naujokai turi pademonstruoti kažkokį kvapą gniaužiantį salto mortale ir ateiti čia pasikaustę iki dantų. Ne. Bet labai siūlau pradėt apie tai galvoti, siekti to, stengtis tai pastebėti, akies "atmušimo" procesas nuo to tik palengvėtų ir pagreitėtų smile.gif

QUOTE(Teja_Bella @ 2013 09 16, 18:30)
labutis,
pirmas kartas,bandau  4u.gif


Na va, atėjo žmogus su balionėliu, o nieko balionėliško negaliu jam pasakyti sad.gif Teja_Bella, vis tik teks perdaryti smile.gif Pirmiausia atkreipk dėmesį į horizontą, jis turi būti tiesus tiesutėlis. Antriausia - saikingiau ir reikliau rinkis objektus, tavo atveju jų per daug ir vienas su kitu jie nelabai dera. Tos apverstos taurės su minorine žvakučių liepsna man labiau primena nekrologą visiems tiems, kas vyne tol ieškojo teisybės, kol atsikliuvo dugne smile.gif Labai trūksta šviesos, matyt, fotografavai ne dieną, o susitvarkyti su nenatūraliu, šykštesniu apšvietimu dar trūksta įgūdžių? Objektus pasidėliok taip, kaip mamagute jau pamokė, sulauk dienos šviesos, akylai stebėk horizontą ir grįžk pas mus su sėkmingesniu bandymu. Nesikrimsk, viskas bus gerai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 rugsėjo 2013 - 20:17
QUOTE(saigha @ 2013 09 15, 16:47)
Opšra -
TAIP

notworthy.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 15, 17:54)
Opšra, nenulesiotas ir tikrai nelabdarinis wink.gif

Bet su niu-a-a-ansais!.. verysad.gif
Persiprašau, ne Santos Barbaros laikas gi doh.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 09 16, 14:25)
Kokose, tamsu netoleruotinai, horizontai nuvažiavę į Gabrovą netoleruotinai, objektai nelabai.. Fokusas ok.

Nežinau, kodėl man čia taip rodosi (gal žegnotis reiktų?..), bet rodosi taip, kad gauti sayonaros komentarą yra kažkokia, ee, garbė, pavadinkime, nerandu tiksliau apibūdinančio žodžio. Nors ir kaip mano ego ir ne tik glostytų puikiosios* Iks paklodės, say komentaras būtų šventė po mano namų darbais blush2.gif Intensyviai galvoju, ką čia tooookio (pavykusio? nevykusio?..) atnešti tretiesiems...

*Iks, kirčiuoti šį žodį galima dvejopai - čia jau kaip tamstai arčiau dūšios biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 16 rugsėjo 2013 - 20:57
QUOTE(Opšra @ 2013 09 16, 20:56)
Nežinau, kodėl man čia taip rodosi (gal žegnotis reiktų?..), bet rodosi taip, kad gauti sayonaros komentarą yra kažkokia, ee, garbė, pavadinkime, nerandu tiksliau apibūdinančio žodžio. Nors ir kaip mano ego ir ne tik glostytų puikiosios* Iks paklodės, say komentaras būtų šventė po mano namų darbais blush2.gif Intensyviai galvoju, ką čia tooookio (pavykusio? nevykusio?..) atnešti tretiesiems...

*Iks, kirčiuoti šį žodį galima dvejopai - čia jau kaip tamstai arčiau dūšios biggrin.gif


jokios garbės, tiesiog aš retai komentuoju ND biggrin.gif ale Tu atnešk, atnešk ką nors TOKIO, kai dėsiu komentarą, iškart personalinę parodą galėsi surengti biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 17, 08:14)
jokios garbės, tiesiog aš retai komentuoju ND biggrin.gif ale Tu atnešk, atnešk ką nors TOKIO, kai dėsiu komentarą, iškart personalinę parodą galėsi surengti biggrin.gif cool.gif

Personalinę parodą, kurios (vienintelis) eksponatas bus say komentaras? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 17, 07:47)
Personalinę parodą, kurios (vienintelis) eksponatas bus say komentaras? biggrin.gif


neeee, aš ne tiek susireikšminus lotuliukas.gif
darom personalinę Tavo ND parodą biggrin.gif
Atsakyti
Aha, spintos lentynoje, nuosavam katinui nebent. O ir tas nežinia, ar pamatęs parodą nenuspręstų, jog spintoje gulėti nėra taip jau smagu irgi malonu biggrin.gif
(Galbūt tai ir į naudą išeitų, kai dabar pagalvoju... biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 17 rugsėjo 2013 - 08:01
Ryto žiūriniai
Atsakyti
Sveikos. Vakar jau galvojau eisiu padėsiu fotiką į lentyną doh.gif Šiandien sukilo azartas. Tai ta proga matyt debesuota diena ir apšvietimas niekinis. Nu bet aš vis tiek bandau biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, turiu gal ir durną klausimą... Perkeliu RAW formato nuotraukas į kompą, patikusias patvarkau su Picasa ir jų formatas tampa kažkokiu man niekad negirdėtu CR2. Dabar kaip tik reikia atsispausdinti keletą savo nuotraukų, kažin, ar tą naujovišką formatą atidarys foto laboratorijoj? Kur ieškoti ir kaip pakeisti Picasos nustatymus, kad ji nekeistų formatų? Šitų CR2 ir flickr nepripažįsta.
Atsakyti
CR2 ir yra RAW. mirksiukas.gif Redagavus nuotrauką reikia ją išsaugoti jpeg ar png formatu.
Atsakyti
Kokose, aš už perdarimą.

Mano pastebėjimai:

• Nepatinka lentynos (?) kampai

• Siūlau dar atitraukti objektus, kadangi lipa vienas ant kito

• Vis dar tamsoka

• Kai kurie maišeliai lyg ir griūna

• Norėtųsi, kad visi objektai būtų užrišti ir nesimatytų raudonos juostelės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 17 rugsėjo 2013 - 13:07
QUOTE(Opšra @ 2013 09 16, 20:56)
Nežinau, kodėl man čia taip rodosi (...), kad gauti sayonaros komentarą yra kažkokia, ee, garbė, pavadinkime, nerandu tiksliau apibūdinančio žodžio. Nors ir kaip mano ego ir ne tik glostytų puikiosios* Iks paklodės, say komentaras būtų šventė po mano namų darbais blush2.gif Intensyviai galvoju, ką čia tooookio (pavykusio? nevykusio?..) atnešti tretiesiems...
*Iks, kirčiuoti šį žodį galima dvejopai - čia jau kaip tamstai arčiau dūšios biggrin.gif


Kai puikioji Iks po puikiąja paklode darė namų darbelius, jai Say nė 1 (vieno) žodžio nepasakė... O čia?!? - gavo žmogus atviruką, tai ne, duok jam dar ir paspirtuką biggrin.gif

***

Na.., įžūlumas užkrečiamas. Pareguliuosiu ir aš Say gyvenimą, nedrąsiai primindama, kad savaitgalio avantiūroje ne tik Saigha dalyvavo ax.gif Ar galima tikėtis komentarų tęsinio? smile.gif

***

Kokose, fokusuot moki. Bet pabandyk šviesiau, a?

Atsakyti