Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Laba diena 4u.gif

Bandysiu jungtis į jūsų būri blush2.gif
Jau kuris laikas domina fotografija. Tik vat bėda, kad reikia dar nemažai įgūdžių, patirties... ir aišku tam laiko trūksta doh.gif Tikiuosi su komanda bus lengviau ir aiškiau nerti į šią sritį. Ir kadangi esu spirgas, kuriam reikia čia ir dabar, tikiuosi išugdysiu kantrybę biggrin.gif

Žodžiu bandau pristatyt pirmąjį ND:

user posted image
Atsakyti
Kokose, mums patogiau butu, jei keltum ne koliaze. ax.gif
Man tamsu. Objektai gal ir geri, bet palik didesnius tarpelius ir statyk vienas po kito.
Erdves mano manymu truputi truksta ir fonas klaidina, viskas krenta.
Geriau pasiimk balta popieriaus lapa ar tapeto rulona. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 16 rugsėjo 2013 - 13:26
Kokose, tamsu netoleruotinai, horizontai nuvažiavę į Gabrovą netoleruotinai, objektai nelabai.. Fokusas ok.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 13, 19:52)
Teisybe teisybe, bet say uzduotis tikrai sunki...Galva lauzau ir kol kas nieko cool.gif  O siaip savaitgalines temos man (asmeniskai) visos sunkios lotuliukas.gif  nes tada visi kinderiai namie, ka nors veikiam, kur nors vaziuojam, nepalankios salygos sielos raktus fotografuoti schmoll.gif  biggrin.gif

idomios sunkios uzduotys, verciancios pakrutinti smegeneles. bet kaip savaitgaliui manau per trumpas laiko tarpas. galime grizhti prie ivairiu konkursiniu temu, kur laikas ilgesnis, pvz savaite (204sav tai cia labai rimti konkursai). as spec kuriau lengvas neipareigojancias temas, kad ypac naujokems butu motyvacija bandyti ir dalyvauti. pati prisimenu save, kad mazais zingsneliais pradejau.
QUOTE(Iks @ 2013 09 13, 13:49)
Mmdaaaaaaaaa. Žiūriu dabar į Tavo avatarą ir tiesiog girdžiu sardonišką juoką biggrin.gif
Su sunkumais tikrai nepasikuklinai smile.gif  Aš jau net sunkiai įsivaizduoju ką sunkesnio. Na, nebent techniškai...

drinks_cheers.gif
QUOTE(Iks @ 2013 09 12, 18:57)
Maggie, va čia maybe rastum atsakymų į klausimus apie (auto)portretą, o gal klausimų tik padaugėtų rolleyes.gif
Kaži, kas dabar imsis savaitgalio temos, jei suksies savo nespalvotam kine iki pat antradienio?

aciu.
tikrai taip. aciu, kad pasirupinot. si penktadieniuka jau paruosiu as, kazka su nagais lotuliukas.gif (turiu omeny ne body parts temike, metaforishkai cia) grizhtu is vandenynu gelmiu. turiu kruva (man tai tikrai dauyg), 5-6 juosteles, kurias reiktu nunest ryskint. nors jau galiojimo laikas konkursu-temu ir baigesi, keleta ten uzduociu igyvendinau taipogi. tikiuosi prisiminsiu kuri yra kuri lotuliukas.gif nors vistiek esu pavelavus..
QUOTE(sayonara @ 2013 09 09, 08:56)
esu pažadėjusi kristalinei komentarus, bet kažkaip nesirašo

visishkai pritariu. koks auksinis komentaras apie bendra kuryba ir kaip gerai tokie pasisakymai, turetu tikrai padeti autorei pajudeti galbut kita linkme.
is manes dar - man nerealiai patinka Krtistalines b'n'w, bet labai noreciau daugiau spalvu, nes sviesa ivaldzius neblogai, zinok, ji nuostabiai atrodo ir spalvotose nuotraukose.
QUOTE(sayonara @ 2013 09 13, 11:29)
deimantinės smegenys visada turi deimantų biggrin.gif

lotuliukas.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 09 12, 17:54)
na va, slava Alachu smile.gif

lotuliukas.gif
QUOTE(Iks @ 2013 09 11, 12:32)
P.S. per mane galutinai 4 tankistai ir šuo pervažiavo,

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kaip as megstu kuri laika neskaicius, paskaityt, kai kurie pasakymai sukelia placia sypsena, megstu as juos ir i paklode imesti, kad pabraukti "bendramintiskuma" rolleyes.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 08, 15:05)
Briedi, mano supratimu, savaitgalinė Say tema būtent apie tai... Apie pastebėjimus/atradimus per vaizdo ieškiklį... 

Jau žiojausi paleisti gerklę, kai staiga

labai patiko Say savaitgalines temos ivertinimas. pritariu, kad tema nebuvo igyvendinta nei vienos. tokie tikrai snapshotiniai kadriukai. patiko ir tai, kad Say sako tiesiai sviesiai. gera mokytoja.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 14, 11:40)
Turėjau galvoje, pirmuosius du paryškintus žodžius.

vis ta pabrezhi. lyg kershtauji biggrin.gif Tu vargai, reishkias ir kitos TURI vargti lygiai tiek pat. geri retokai pastebi, menkiausia blogybe - visada. aj, bet tu nepilnamate. tadum atleidziama. (juokauju, as cia draugiskai, dievazi, jau reikia perspeti, kad butu taika:))
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2013 09 15, 13:46)
Tik va ... pavargusios akys jau nebesufleruoja, ar nepaspringo kažkiek fokusas paveikslėlyje Nr.3?

kaip siandien? gal jau link pasveikimo judi?
cioces, nors slykstokos, bet nerimaujancios as well.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 16, 13:37)
Papildyta:
kaip siandien? gal jau link pasveikimo judi?
cioces, nors slykstokos, bet nerimaujancios as well.


Ačiū, judėjau jau lyg, bet su visa šeimyna grįžom atgal su trenksmu (nežinau, koks smailikas čia galėtų tikti)...
Ciocės man tai visai nieko, nelabai į šlykštumą biggrin.gif

***

Kokose, ne (dėl suminėtų priežasčių).

***

Say, matei, kad viskas OK su atviruku? Nuspalvino man šeštadienį, nors ir nespalvotas smile.gif, ačiū
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 16, 14:01)
Say, matei, kad viskas OK su atviruku? Nuspalvino man šeštadienį, nors ir nespalvotas smile.gif, ačiū


mačiau, apsidžiaugiau, kad nepaklydo smile.gif

sveik unsure.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už komentarus. Taip ir galvojau, kad nepaleisit manęs biggrin.gif

Antras dublis:

user posted image

user posted image

user posted image


Kiek TAIP reikia surinkt, kad galėčiau judėt prie kito ND?
Atsakyti
Kokose, artejai prie objekto smile.gif
Atsakyti
Kokose, NE. Fokuso nebeliko.

turi surinkti tris TAIP.
Atsakyti
Kokose, nors 1ND (o ir kiti) nėra tiesiogiai apie kompoziciją, vis tik labai rekomenduoju ne tik gaudyti fokusą. Pasižiūrėk, pagalvok, ar tikrai atsiskleidžia tavieji rožių žiedlapiai štai šitaip (įspūdis - kaip išėjo, taip) vienas prie kito prilipdyti, skęsdami mariose bereikalingos, tuščios, aklinai juodos erdvės. Neskubėk, pasidėliok kelis variantus. Apskritai nepatariu startuoti su gėlėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 rugsėjo 2013 - 14:48
labutis,
pirmas kartas,bandau 4u.gif
ND 1 :
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Teja_Bella @ 2013 09 16, 19:30)
labutis,
pirmas kartas,bandau  4u.gif



sveika,
skirtumo, kur fokusas ,kaip ir nesimato- objektus dėk toliau vieną nuo kito. Atitrauk toliau nuo fono/sienos. Pagrindo linija labai jau krypsta į vieną pusę- sužiūrėk, kad būtų tiesi. Ir tamsoka foto. smile.gif
Atsakyti