Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 15, 13:46)
[...] Tik va ... pavargusios akys jau nebesufleruoja, ar nepaspringo kažkiek fokusas paveikslėlyje Nr.3? (rimtai, šiandien man apskritai pasaulis out of focus sad.gif). Sudėjusi visus matytus bandymus ir išvedusi bendrą vardiklį vis tik gaunu TAIP. Su niuansais (netardyk, gražiuoju prašau smile.gif ), bet + smile.gif

Nežinau, kas dar labiau sudomintų Opšrą (kaip nerimtą ir plėšrų žvėrį) tardymams, jei ne paminėjimas, jog kažkas nepasakoma, ir dar prašymas neklausti, kas... Bet šiandien aš apsimesiu mandagia, sekmadienis visgi, šventa diena, tai tiesiog padėkosiu už nulesiotą pliusiuką ax.gif
Dėl fokuso - mano akis šiaip nėra kompetentinga spręsti, springsta jis ar giliai kvėpuoja, bet teoriškai turėtų nebūti paspringęs - trečias kadras buvo gamintas tarp pirmojo ir antrojo, prie fokuso nagų nekišta, galėjau nebent fotoaparatą milimetru ar dviem stumtelti sukdama diafragmos ratuką, bet ryškumo zonos tokiomis sąlygomis pakeisti tai negalėjo, o ir tada mažiau tikėtina, kad vidurinė nuotrauka būtų su fokusu...
Pusiau techninis klausimas - duotuoju atveju fokusavau į pelėdos akį. Gal reikėjo kur kitur, tarkim, į "pasprink"?

QUOTE(korete @ 2013 09 15, 13:11)
[...]tiek to jau, aš duodu TAIP[...]

Irgi dėkavoju.

(Ne)kantriai lauksiu trečiojo teisėjo verdikto blush2.gif
Atsakyti
Opšra -
TAIP

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 15, 14:36)
tai jo, sutinku. jei kas, galėsim pratęsti arba nukelti, sunaikinti ar pan.  bigsmile.gif


Sunaikinti - schmoll.gif
Pratęsti - rolleyes.gif

Aš už pratęsimą, tik net nežinau, kokį būtent. Pati (beveik ax.gif ) galiu pažadėti ką nors atnešti iki ... liepos pabaigos (metaforiškai). Tema įdomi. Bet sunki ir iš tokių, kur kažkaip nesinori ką nors pagaminti vien dėl pliusiuko, vien dėl paties gaminimo. Jei iki pirmadienio - vis tik pasuoju, sveikatos vis dar labai nėr, mintys ir vaizdiniai perdėm chaotiški ir - prisipažįstu - nėra jėgų susiimti, pasiraginti, pasiskubinti. Kita vertus, nėra aišku, ar be manęs ir jau sudalyvavusių yra norinčių, bet vėluojančių, negalinčių dabar, o gal dar neapsisprendusių. Man tai visi variantai tiktų, juk nieks nedraustų rakinėti tą sielą ir po pirmadienio... Aš ir "pastebėjimus" įtraukusi į penkmečio planus, na ir kas, kad galiojimo terminas pasibaigęs... Žodžiu, kaip benuspręsi, taip, tik tikiuosi, kad jau sudalyvavusios gaus dėmesio planuotu laiku smile.gif

***

Opšra, nenulesiotas ir tikrai nelabdarinis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 15 rugsėjo 2013 - 17:21
QUOTE(Iks @ 2013 09 15, 16:54)
Sunaikinti -  schmoll.gif
Pratęsti -  rolleyes.gif

Aš už pratęsimą, tik net nežinau, kokį būtent. Pati (beveik ax.gif ) galiu pažadėti ką nors atnešti iki ... liepos pabaigos (metaforiškai). Tema įdomi. Bet sunki ir iš tokių, kur kažkaip nesinori ką nors pagaminti vien dėl pliusiuko, vien dėl paties gaminimo. Jei iki pirmadienio - vis tik pasuoju, sveikatos vis dar labai nėr, mintys ir vaizdiniai perdėm chaotiški ir - prisipažįstu - nėra jėgų susiimti, pasiraginti, pasiskubinti. Kita vertus, nėra aišku, ar be manęs ir jau sudalyvavusių yra norinčių, bet vėluojančių, negalinčių dabar, o gal dar neapsisprendusių. Man tai visi variantai tiktų, juk nieks nedraustų rakinėti tą sielą ir po pirmadienio... Aš ir "pastebėjimus" įtraukusi į penkmečio planus, na ir kas, kad galiojimo terminas pasibaigęs... Žodžiu, kaip benuspręsi, taip, tik tikiuosi, kad jau sudalyvavusios gaus dėmesio planuotu laiku smile.gif



tai jei kas, galim jos nepamiršti. aš pati tingiu juosteles išsiryškinti..biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 15, 13:52)
Bežiurėdama užmačiau Rimantą Bikulčių. Šviesa pakerėjo smile.gif

Tikrai graži, daug kur tikriausiai rytinė...
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 14, 22:15)
Echmmm...as cia truputi nematoma jauciuosi...siaip  ax.gif

Ar norit kad pratestumem termina Autoportreto...? Ar ne viena nesiruosia dalyvauti ir tylit bigsmile.gif


as tai letapede...siaip, kadangi neturiu ko fotografuoti isskyrus save, tai turiu minti viena...tik neskubu su igyvendinimu...pratesimas nepakenktu suformuoti galutinai minti g.gif


QUOTE(sayonara @ 2013 09 15, 11:16)
aš bandyčiau sudalyvauti, bet man tam reikia iiiilgo termino..smile.gif


same here

QUOTE(Iks @ 2013 09 15, 11:22)
* Iks pasisakė labiau ne už wink.gif Manau, kad nesunku išpaikti pataikaujant savajai (mūsinei biggrin.gif) apatijai, kilnojant terminus, aplinkybes derinant prie mūsų tikrų ar įsikalbėtų negalėjimų, mums nejudinant nė pirštelio tas aplinkybes paveikti... Aš linkusi galvoti, kad tas, kurį tema sudomino, kuriam knieti išmėginti jėgas šioje sferoje, darys ką nors r jau daro (kol kas už uždarų durų)...

***tą patį pasakyčiau apie "Sielą" tongue.gif

hm...
* yra tiesos
** pritarciau

QUOTE(sayonara @ 2013 09 15, 15:36)
tai jo, sutinku. jei kas, galėsim pratęsti arba nukelti, sunaikinti ar pan.  bigsmile.gif

sunaikinti draudziu (zinau ne visu balsas dangun nukeliauja hihihi.gif ) pratesimo reikalauju! Cia tokia tema. Sakyciau sunki, reikia siela kapstyit, kalbetis su ja, tartis... Ne su visomis greitai susitarti iseina...prasau pratesimo, bet nepazadu paveiklso. Galbut ir neprakalbinsiu savo sielutes. Jin nekalbi pas mane. siaip susviete kazkokie siluetai tomis temomis, tik nebeatskiriu kuri kuriai. tokia ta mano siela, auto...draugu su sielu aktais, raktais ar is vis su dalykais susijusiais su sielomis nera lotuliukas.gif lieku pati sau teiseju...laukiam ir tikimes mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 09 15, 18:51)
tai jei kas, galim jos nepamiršti. aš pati tingiu juosteles išsiryškinti..biggrin.gif

pas mane irgi 3 eileje kantriai laukia doh.gif
Atsakyti
Smagu, kad merginos prabilo! Noretusi, kad kuo daugioau foto sudalyvautu, taigi pratesiu termina iki Lapkricio 1-os dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 15, 20:08)
Smagu, kad merginos prabilo! Noretusi, kad kuo daugioau foto sudalyvautu, taigi pratesiu termina iki Lapkricio 1-os dienos 4u.gif

jep jep jep!!!

turiu sansa!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandre: 15 rugsėjo 2013 - 19:22
QUOTE(pandre @ 2013 09 15, 19:22)
turiu sansa!

ir ašai biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2013 09 15, 19:22)
jep jep jep!!!

turiu sansa!



QUOTE(gotte @ 2013 09 15, 19:59)
ir ašai biggrin.gif  drinks_cheers.gif

thumbup.gif

ir as... biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 15, 19:08)
Smagu, kad merginos prabilo! Noretusi, kad kuo daugioau foto sudalyvautu, taigi pratesiu termina iki Lapkricio 1-os dienos 4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 09 14, 21:09)
savaitgalio temai

man ruduo - fraktalų piešimo metas
kodėl sielos ®aktas ?
nes fraktalas - bioenergetinis piešinys, piešiamas užsimerkus
linijų, formų, spavų sukuriamas kodas - raktas (sielos?pasąmonės?) pažinimui

jei kam įdomu, apie fraktalus daugiau čia :
fraktalai


apie fraktalus nieko neišmanau, bet apie fotografiją šiek tiek galiu pasisakyti. silpniausia dalis - kompozicija ir idėja. tiksliau, idėjos išpildymo visai nematau, foto viena pati be nuorodos į fraktalus nekalba, neatspindi jokių būsenų be prirašyto paaiškinimo. žmogus tame išvis tarsi nedalyvauja, bet siela tai žmogaus. Tavo įdėtoje nuorodoje rašoma, kad fraktalų piešimas - gilus darba su savimi, meditacija. Nuotraukoje to nėra. iš jos galiu spręsti ir tai, kad pripiešė vaikas, numetei šalia priemones ir nufotkinai. Arba kad ten koks nors lankstinukas, o Tu bandei kompoziciją sudėlioti ir linijas parodyti. Arba kad ten ant paveldėto Pikaso originalo guli Sothbys aukcione įsigyti jo pieštukai ir pan.
Taigi, dar dera gerokai padirbėti, kad fraktalus galėtum panaudoti kaip medžiagą (ir dar bazinę idėją) duotos temos išpildymui. Pagalvok, kaip pati galėtum sudalyvauti nuotraukoje arba ką galėtum panaudoti joje. užsimerk ir pabandyk įsivaizduoti tobulą nuotrauką, kuri atspindėtų Tavo ir fraktalų piešimo santykį kaip reiškinį. pažaisk su savimi asociacijų žaidimą. ir vėl bandyk smile.gif
Atsakyti