Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(korete @ 2013 09 14, 13:22)
Pabandyk tą geltoną knygą geriau pakišt po pelėda, vot tada tai jau bus ryškus pirmo plano objektas, atsiskiriantis nuo fono.

Spalviškai bus gražu, bet tada labai nesisietų pelėda su knyga, po ja padėta... Kažkokia liepsnojanti pelėda biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 14, 13:45)
juk mes iš Tavęs ne pėstininką, o cielą generolą ruošiamės daryt biggrin.gif Tad...

Ohoho, aš net pati sau tokių lūkesčių nekeliu, o čia taip... Jaučiuosi įpareigota nenuvilti unsure.gif

QUOTE(kristalines @ 2013 09 14, 14:24)
Niekam neįdomu, kokiu būdų, sąlygomis ir kaip atleikami ND, tavo tikslas juos atlikti nepriekaištingai, be jokių klonavimų (su horizontu pamenu pati daug bėdų turėjau), kad gautum 3 taip mirksiukas.gif

Tai neįdomu, kokiu būdu ir sąlygomis ar visgi įdomu? biggrin.gif
Aš sakau, buvau nusiteikusi, kad nagų kišti prie fotoaparato rezultato šiukštu, tik sudvejojau, kai man buvo pasiūlyta namų darbams pateiktą baldą PS restauruoti...
Bet netęsiant betikslės diskusijos, nenaudosiu aš to PS. Galų gale ir neturėčiau kaip - neturiu biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 14, 21:27)
O aš manau, kad minimoji lengvesnės duonos kriaukšlės kaip tik ir nekaulija, rožėmis kloto kelio kaip tik ir neieško smile.gif

Ooo, parodykit jūs man tą rožėm klotą kelią, kuriuo galima iki generolo nueiti, ir aš pasišokinėdama!..

O čia dar vienas 2 ND dublis (tuoj pradėsiu jaustis kaip koks briedis... biggrin.gif).
Gal dabar geriau? smile.gif Labai norėjau išlaikyti kažkokį sąryšį tarp objekto ir knygos...
Jei negausiu trijų taip, turiu iš anksto pasiruošusi atsarginį darbą, keistą labai konkrečiai pagal rekomendacijas, ir tikrai šiokią tokią mintį nešantį biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 14 rugsėjo 2013 - 23:40
QUOTE(Opšra @ 2013 09 15, 00:32)
Spalviškai bus gražu, bet tada labai nesisietų pelėda su knyga, po ja padėta... Kažkokia liepsnojanti pelėda biggrin.gif
O čia dar vienas 2 ND dublis (tuoj pradėsiu jaustis kaip koks briedis... biggrin.gif).
Gal dabar geriau? smile.gif Labai norėjau išlaikyti kažkokį sąryšį tarp objekto ir knygos...
Jei negausiu trijų taip, turiu iš anksto pasiruošusi atsarginį darbą, keistą labai konkrečiai pagal rekomendacijas, ir tikrai šiokią tokią mintį nešantį biggrin.gif



O aš taip tikėjausi, taip tikėjausi duoti Taip pelėdai sėdinčiai ant geltonosios knygos biggrin.gif
Gal tas sąryšis tarp objekto ir knygos būtų įtikinamesnis jei pats objektas nebūtų toks mielas, žaismingas ir primenantis kūdikišką barškutį biggrin.gif Beje, man lyg ir fokuso trūksta g.gif
Na, jeigu jau užsiminei apie atsarginį variantą, tai jau labai smalsu pasidarė jį išvysti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos

QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 14, 21:15)
Echmmm...as cia truputi nematoma jauciuosi...siaip  ax.gif

Ar norit kad pratestumem termina Autoportreto...? Ar ne viena nesiruosia dalyvauti ir tylit bigsmile.gif


noreciau sudalyvauti, bet nezinau ar spesiu iki termino, todel ar reik, ar nereik pratesti termina, neisivaizduoju.



Praejusio amziaus fotografas: Orval Hixon. Demesi patrauke labai ''gyvos'' nuotraukos, nors darytos daugiau nei simtas metu atgal, bet kokybe nereali. Labai sukausto demesi zmoniu ''gyvi'' zvilgsniai, itraukia ir privercia susikurti, isijausti i to meto laikmeti.

Ziuriniai/skaitiniai--> Orval Hixon: Portraits of Vaudeville
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunameja: 15 rugsėjo 2013 - 10:07
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 14, 21:15)
Ar norit kad pratestumem termina Autoportreto...? Ar ne viena nesiruosia dalyvauti ir tylit bigsmile.gif


aš bandyčiau sudalyvauti, bet man tam reikia iiiilgo termino..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 09 14, 21:25)
tai jei tylim, gal nereikia pratęsinėt? Iks lyg pasisakė už ... Manau, kad kaip nuspręsi, taip ir bus gerai smile.gif

Iks pasisakė labiau ne už wink.gif Manau, kad nesunku išpaikti pataikaujant savajai (mūsinei biggrin.gif) apatijai, kilnojant terminus, aplinkybes derinant prie mūsų tikrų ar įsikalbėtų negalėjimų, mums nejudinant nė pirštelio tas aplinkybes paveikti... Aš linkusi galvoti, kad tas, kurį tema sudomino, kuriam knieti išmėginti jėgas šioje sferoje, darys ką nors r jau daro (kol kas už uždarų durų)... Paskutinysis Sea girl sprendimas man atrodo visai racionalus.

QUOTE(Opšra @ 2013 09 14, 23:32)
O čia dar vienas 2 ND dublis (...) Gal dabar geriau? smile.gif Labai norėjau išlaikyti kažkokį sąryšį tarp objekto ir knygos...
Jei negausiu trijų taip, turiu iš anksto pasiruošusi atsarginį darbą, keistą labai konkrečiai pagal rekomendacijas, ir tikrai šiokią tokią mintį nešantį biggrin.gif

Opšra, apsikeitėme rolėmis. Dabar jau man norisi apsimesti, kad šio liūto ir būt nebuvo, kad jisai man pasivaideno ar prisisapnavo, kad galbūt jį vietoj Opšros įkėlė koks nors jos nedraugas biggrin.gif ir t.t. Aš duodu Tau tris NE rolleyes.gif Žaidimas su knygų pavadinimais žavus ir man asmeniškai labai įdomus, bėda, kad jisai gana pavojingas ir nėra toks paprastas, kaip galėtų atrodyti... Žaidžiant trūks plyš reikia neprarasti budrumo, subtilumo, vengti tiesmukiško sąryšio vardan paties sąryšio... Na, nemoku paaiškinti, bet šitas liūtas murakamio avies medžioklei per slabnas, per geltonas ir basta biggrin.gif Sorry, bet jei jau sodinčiau ant kokios lektūros, tai turbūt tik ant "Idioto" ax.gif ar medicininės brošiūros apie kepenų ligas biggrin.gif Na... gal dar vaikiškų knygų lentynoje jisai neatrodytų toksai svetimkūnis, nežinau... Siūlau grįžti prie pelėdos arba iš viso nežaisti su tais pavadinimais, juolab, kad įsijautusi tikrai kiek apleidai fokusą ir t.t.
Trauk tą atsarginį essen.gif

Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 09 15, 10:16)
aš bandyčiau sudalyvauti, bet man tam reikia iiiilgo termino..smile.gif

tą patį pasakyčiau apie "Sielą" tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 15 rugsėjo 2013 - 10:25
QUOTE(korete @ 2013 09 15, 09:02)

QUOTE(Iks @ 2013 09 15, 11:22)

verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

(šįryt aš jau truputį abejoju savo vakarykščiu vidurnakčio humojo jausmu, tai jei sakysit, kad raudona per daug rėkia, knyga lyg pelėdos nulesiota ir išvis viskas blogai, nunarinsiu galvelę ir eisiu pelėdos ant geltonos knygos sodinti, pažodžiui pagal instrukcijas sad.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 15 rugsėjo 2013 - 11:57
QUOTE(Opšra @ 2013 09 15, 12:56)


pasprink... blink.gif tikiuosi čia ne gerb. komisijos narėms skirta biggrin.gif
tiek to jau, aš duodu TAIP, o ta nulesiota knyga visai dera prie apšepusios pelėdos biggrin.gif
Atsakyti
Patiko šie koncentruoti patarimai apie kompoziciją fotografijoje. Gražūs pavyzdžiai, kažkaip truputį aiškesnėmis patapo kai kurios taisyklės.
Atsakyti
Say, Tu tikrai puiki , pasistengei savaitgalinę temą taip "užlankstyt"...

Galvojau ir fotografavau, fotografavau ir net internete ieškojau... Apskritai, kas tas yr- sielos raktas/aktas??? (kaip tas ženklelis dedasi nežinau). Ir likau taip ieškojimuose ...
Su Iks ir Sea Girl padrąsinimu dedu šią foto

user posted image


ieškojau sielos net ir taip

user posted image
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2013 09 15, 12:11)
pasprink... blink.gif 


pirmiausia pamačiau šį Koretės ištiktuką ir... tiesą sakant... akimirką net neradau drąsos eit žiūrėti, kokiam kontekste Opšra galėjo jį pavartoti biggrin.gif Bravo, kad ne tokiam, apie kokį spėjau pagalvoti smile.gif Ir tasai vidurnakčio humoro jausmas man visai priimtinas. Tik va ... pavargusios akys jau nebesufleruoja, ar nepaspringo kažkiek fokusas paveikslėlyje Nr.3? (rimtai, šiandien man apskritai pasaulis out of focus sad.gif). Sudėjusi visus matytus bandymus ir išvedusi bendrą vardiklį vis tik gaunu TAIP. Su niuansais (netardyk, gražiuoju prašau smile.gif ), bet + smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 15 rugsėjo 2013 - 12:56
QUOTE(Mamyte_Saule @ 2013 09 15, 13:39)
Patiko šie koncentruoti patarimai apie kompoziciją fotografijoje. Gražūs pavyzdžiai, kažkaip truputį aiškesnėmis patapo kai kurios taisyklės.


Ačiū, įdomu buvo žvilgtelėti, pasisemti žinių.

Bežiurėdama užmačiau Rimantą Bikulčių. Šviesa pakerėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 15 rugsėjo 2013 - 12:53
QUOTE(Iks @ 2013 09 15, 10:22)
tą patį pasakyčiau apie "Sielą" tongue.gif


tai jo, sutinku. jei kas, galėsim pratęsti arba nukelti, sunaikinti ar pan. bigsmile.gif
Atsakyti