Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Nuomonė iš šalies: šituos du žvėris (briedį ir opšrą) reikia laikyti skirtinguose narveliuose biggrin.gif Briedis - per rimtas, bet žoliaėdis, opšra - per nerimta, bet plėšrūnė. Konfliktas užprogramuotas. Gal apsimeskite viena kitos nepastebinti ar ką?, nes Opšra, vargu, ar pradės rupšnoti žolytę, o briedis, vargu, ar nusiims tamstos mokytojos akinius smile.gif Opšra, nervus, kurie nelaiko, patariu, pasilaikyti vis tik, pravers ypatingesnėmis progomis wink.gif Žuvusių nervų ląstelių su PS nenusipaišysi biggrin.gif Beje, man pelėda tiko, Koretei ne, ką žadi daryti?

***

ND - handmade smile.gif , bet keletą nereikšmingų smulkmenų pataisyti su programa galima smile.gif Apie vieną tokią neseniai buvo užsiminęs Robobebras, neatkartosiu taip mandrai smile.gif

***

Pandre, nuo vakar galvoju apie Tavo foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugsėjo 2013 - 11:09
Iks, pradžioje galvojau pasitikėti tavo nuomone apie pelėdą, bet kai parašei, kad Opšra yra per nerimta... biggrin.gif
O jei rimčiau, nesugalvojau namuose objekto, kuris labiau derintųsi prie knygų. O kišti į kadrą kažko šviesaus tik tam, kad būtų šviesus, nesinori. Todėl koretei padėjau po pelėda knygą biggrin.gif (kuri, tik dabar supratau, irgi tamsi, tai naudos jokios biggrin.gif).

F6.3
user posted image

F11
user posted image

F29
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 14, 12:51)
Todėl koretei padėjau po pelėda knygą biggrin.gif (kuri, tik dabar supratau, irgi tamsi, tai naudos jokios biggrin.gif).



ir tamsi, ir marga... biggrin.gif
Šiaip tai jau tvarkingiau atrodo smile.gif , bet kaip man norisi tą geltoną knygą išimt lauk, arba perdėti toliau nuo pelėdos, nes dabar toji geltonoji labai užbrėžia pelėdos ribas, ir rodos perspėja, kad nė snapelis už tos geltonos ribos neišlystų! biggrin.gif
Pabandyk tą geltoną knygą geriau pakišt po pelėda, vot tada tai jau bus ryškus pirmo plano objektas, atsiskiriantis nuo fono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 14 rugsėjo 2013 - 12:25
QUOTE(Opšra @ 2013 09 14, 11:51)
F6.3
F11
F29


Sunkiau nei dangus biggrin.gif

Opšra, iš principo neblogai. Į Koretės pastabą įsiklausyčiau. Gal ir truputį iš blusinėjimo srities, bet juk mes iš Tavęs ne pėstininką, o cielą generolą ruošiamės daryt biggrin.gif Tad...
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 14, 11:30)
Kadangi šiandien laisvadienis, leisiu sau ir laisvai pasisakyti.
Nu briedi, nebegaliu, dievaži doh.gif

Ir man tikrai paprasčiau būtų truputį PS pasukti nuotraukėlę negu kad vėl išardyti pusę namų ir susirinkti savo fotostudiją, patikėk manim.

Niekam neįdomu, kokiu būdų, sąlygomis ir kaip atleikami ND, tavo tikslas juos atlikti nepriekaištingai, be jokių klonavimų (su horizontu pamenu pati daug bėdų turėjau), kad gautum 3 taip mirksiukas.gif

O tu norėtum kad dbr kažkas išvardintų ko negalima nuotraukoms daryti? Karpyti, šviesinti, kontrastinti ir t.t.? smile.gif)) Gal tada lengviau tiesiog būtų suvokti, kad šioje kovoje esi tik tu ir fotoaparatas, be jokių programų foto tvarkyti. ai, ir vertintojai dar, patarėjai. Tad leisk sau geriau eiti tinkamai ND atlikti, o ne aukščiausius kvieskis. tongue.gif
Papildyta:
Tiesa, Pandres foto, patiko, labai, nuo kojyčių, tiksliau pėdučių, akių atitraukt negaliu, nu taip gražiai ir švelniai jos smile.gif

Ir Say atvirukas jėga bigsmile.gif
Atsakyti
O aš manau, kad minimoji lengvesnės duonos kriaukšlės kaip tik ir nekaulija, rožėmis kloto kelio kaip tik ir neieško smile.gif
Arba man su teksto suvokimu jau visiška katastrofa biggrin.gif

***

Pandrės foto vis dar mįslė man. Ir smarkiai traukia, ir - jokiu būdu neatstumia!!! biggrin.gif - bet lyg užstringa ties kažkuo, kuo - vis dar galvoju...

***

Ir su siela toliau galvojimų mažai tepasistumėjau... Vieną idėją lyg ir sudaiginau, bet jai trūksta kai kurių priemonių, sveikatos ir (galbūt) savanorių. Bandysiu ją kada nors įgyvendinti vis tiek. Šiaip jau baisiai nesinori pasuot, tad bandau mobilizuot kokią alternatyvą ir guostis, kad prieš akis dar visas sekmadienis smile.gif



Papildyta:
QUOTE(kristalines @ 2013 09 14, 13:24)
Ir Say atvirukas jėga  bigsmile.gif


Iš abiejų pusių, beje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 rugsėjo 2013 - 20:37
savaitgalio temai

man ruduo - fraktalų piešimo metas
kodėl sielos ®aktas ?
nes fraktalas - bioenergetinis piešinys, piešiamas užsimerkus
linijų, formų, spavų sukuriamas kodas - raktas (sielos?pasąmonės?) pažinimui

user posted image



jei kam įdomu, apie fraktalus daugiau čia :
fraktalai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 14 rugsėjo 2013 - 21:17
Echmmm...as cia truputi nematoma jauciuosi...siaip ax.gif

Ar norit kad pratestumem termina Autoportreto...? Ar ne viena nesiruosia dalyvauti ir tylit bigsmile.gif
Atsakyti
Sea Girl -
matyt uždavinys sunkokas, tiek techine prasme, tiek ..hm, kaip čia pasakius.. gal pilietinės drąsos smile.gif - jos nemažai reik pateikiant save viešumai

Atsakyti
Pandres foto man patinka...truputi siurpi kazkuo, kazkodel pries akis iskyla kokia nors istorija apie sena nama kuriame vaidenasi biggrin.gif Siurpi tuo,kad nesimato mergaites veiduko ir man beziurint rodosi kad mergaite galva sukineja biggrin.gif plaukuciai suklaidina- is pirmo zvilgsnio atrodo kad mergaitei plaukai ant veido krenta, isiziurejus pamatai kad mergaite istiesu nusisukus(gal todel man sujuda tuo momentu biggrin.gif ). Zodziu kazkuo traukia.
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 14, 22:15)


Ar norit kad pratestumem termina Autoportreto...? Ar ne viena nesiruosia dalyvauti ir tylit bigsmile.gif


tai jei tylim, gal nereikia pratęsinėt? Iks lyg pasisakė už ... Manau, kad kaip nuspręsi, taip ir bus gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saigha @ 2013 09 14, 22:09)

jei kam įdomu, apie fraktalus daugiau čia :
fraktalai


įdomus dalykas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2013 09 14, 21:20)
Sea Girl -
matyt uždavinys sunkokas, tiek techine prasme, tiek ..hm, kaip čia pasakius.. gal pilietinės drąsos smile.gif - jos nemažai reik pateikiant save viešumai

Neliepiu cia i tema deti, galima iskart i flickr tema mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagute @ 2013 09 14, 21:25)
tai jei tylim, gal nereikia pratęsinėt? Iks lyg pasisakė už ... Manau, kad kaip nuspręsi, taip ir bus gerai smile.gif


Zodziu, jei iki spalio 7d. nebus ne vienos foto- pratesim biggrin.gif
Atsakyti