Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Bad pandos pasitrauke, ileidzia i flickr thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 13, 18:28)
Pakartoju savo klausima apie Autoportreto konkursa, kuris nebuvo retorinis siaip tongue.gif

p.s. kazka su citatom pridirbau...IKs kalusimas paskutinis...


Pažinau savo klausimą kaip nuluptą biggrin.gif

O dėl Tavojo. Aš, tarkim, smarkiai abejoju, kad imsiu autoportretintis, tad mandagiai ir pratylėjau. Nors.., niekad nežinai, kas gali šauti į galvą. Tad. Jei dalyvaučiau, visai gal norėčiau gauti lengvatų, kad ir termino pratęsimo. Taip, tema nelengva. Kita vertus, Say savaitgalinė, mano galva, dar nelengvesnė, o laiko ji davė tik iki pirmadienio pietų. Ir kas tikrai norės, tas suksis kaip vijurkas, versis per galvą, sielą ir pan. smile.gif Aišku, gali būti, kad pirmadienį laukiamajame prie Say kabineto nebus nė gyvos dvasios, ir ką? Ar terminas bus dėl to kaltas? Ne, - mes, besielės tinginės(-iai) smile.gif Va taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugsėjo 2013 - 18:55
QUOTE(Iks @ 2013 09 13, 18:43)
Kita vertus, Say savaitgalinė, mano galva, dar nelengvesnė, o laiko ji davė tik iki pirmadienio pietų. Ir kas tikrai norės, tas suksis kaip vijurkas, versis per galvą, sielą ir pan. smile.gif Aišku, gali būti, kad pirmadienį laukiamajame prie Say kabineto nebus nė gyvos dvasios, ir ką? Ar terminas bus dėl to kaltas? Ne, -  mes, besielės tinginės(-iai) smile.gif Va taip.

Teisybe teisybe, bet say uzduotis tikrai sunki...Galva lauzau ir kol kas nieko cool.gif O siaip savaitgalines temos man (asmeniskai) visos sunkios lotuliukas.gif nes tada visi kinderiai namie, ka nors veikiam, kur nors vaziuojam, nepalankios salygos sielos raktus fotografuoti schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 09 13, 15:59)
Sveikos hi.gif

Nors penktadienis ir dar 13-ta, bet vis tik rizikuoju  biggrin.gif


ponas aliejus galejo zengti nors zingsneli ar pora i sona, bet as sakau TAIP biggrin.gif


as sy savaitagli pasuoju ne todel, kad nenoreciau, kad sunku, tiesiog ispuole maza proga kepti torta ir priimineti svecius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 13, 18:19)
O kokiu režimu fotografuoji

Iš pradžių su AV, bet nelabai gerai gavosi, tai perėjau prie M. Todėl ir keistoka.
QUOTE(Vedda @ 2013 09 13, 20:03)
ponas aliejus galejo zengti nors zingsneli ar pora i sona, bet  as sakau TAIP biggrin.gif 

yahoo.gif aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Winter Garden: 13 rugsėjo 2013 - 19:19
Aš dar nepasiduodu. Bet turiu pripažinti, kad raktai mane gerokai užstrigdino. Man noris išvogti tą sielą be jų, ištraukti ją kaip kad hileriai biggrin.gif traukia, tas pats Aleksandravičius... Bet kol kas nepavyksta tų raktų/spynų ir kitų "signalizacijų" tiesiog apeiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 13, 20:20)
Aš dar nepasiduodu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 09 13, 14:59)
Sveikos hi.gif

Nors penktadienis ir dar 13-ta, bet vis tik rizikuoju  biggrin.gif

1 ND:



jei dar reikia duodu Taip
Gražu, estetiška, smagu, kad ne tas pats objektas smile.gif
Bet norėtųsi šviesiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2013 09 13, 20:46)
jei dar reikia duodu Taip
Gražu, estetiška, smagu, kad ne tas pats objektas  smile.gif
Bet norėtųsi šviesiau  4u.gif

Ačiū, Viktorija 4u.gif Jau turėjau tris "taip", bet laaabai smagu gauti ir ketvirtą biggrin.gif .
Dėl šviesumo jau gaunu antrą pastabą, reikės prie progos paeksperimentuot. Gaila, tik kad dienų trumpumas dabar riboja...
Atsakyti
oh no, Say, kokia sunki tema unsure.gif kol kas jokiu minciu unsure.gif


QUOTE(Vedda @ 2013 09 13, 11:03)
kad nenoreciau, kad sunku, tiesiog ispuole maza proga kepti torta ir priimineti svecius  doh.gif


o, tai gal gera proga sudalyvauti Sea Girl konkurse tongue.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2013 09 13, 22:35)

o, tai gal gera proga sudalyvauti Sea Girl konkurse  tongue.gif  ax.gif

nezinau nezinau kada kas saus i galva biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras tiems, kam negėda, esu pelėda... Kodėl tokia nusususi, paklausite? Nes graži ir protinga nebūsi...

ND nr. 2

f/6,3 1/6 ISO200
user posted image

f/11 1/2,5 ISO200
user posted image

f/29 3 ISO200
user posted image
Atsakyti