Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 09 13, 08:27)
labas rytas,
Ryto žiūriniai: Damon Winter


Kaip aš džiaugiuosi, kad ši rubrika vėl (ir gana reguliariai) gyvuoja. Ačiū Tau smile.gif
Paštadėžės fronte nieko naujo vis dar sad.gif
Nepavyko vakar Maggie temoje pagauti. Kaži, kaip su savaitgaliu? Po Maggie pasisakymo įtariu, kad ne iki savaitgalio žaidimų jai dabar. Reikėtų gal kokį atsarginį variantą sugalvoti, jei M. taip ir nepasirodytų? Mano galva tuštutėlė ax.gif Sakau, gal deimantinės smegenys turėtų ką pasiūlyti? Ar kas kitas turi prigeneravęs idėjų?

O FLICKRas pagal kokį laiką gyvena? Nes po perspėjimų tikėjausi, kad toji bad panda pasirodys kur kas vėliau (ne LT laiku), dabar neįsivaizduoju, kada ji teiksis palikti flickro areną smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugsėjo 2013 - 09:40
QUOTE(Iks @ 2013 09 13, 09:26)
Kaip aš džiaugiuosi, kad ši rubrika vėl (ir gana reguliariai) gyvuoja. Ačiū Tau smile.gif
Paštadėžės fronte nieko naujo vis dar sad.gif
Nepavyko vakar Maggie temoje pagauti. Kaži, kaip su savaitgaliu? Po Maggie pasisakymo įtariu, kad ne iki savaitgalio žaidimų jai dabar. Reikėtų gal kokį atsarginį variantą sugalvoti, jei M. taip ir nepasirodytų? Mano galva tuštutėlė ax.gif Sakau, gal deimantinės smegenys turėtų ką pasiūlyti? Ar kas kitas turi prigeneravęs idėjų?



deimantinės smegenys visada turi deimantų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 13, 10:29)
deimantinės smegenys visada turi deimantų biggrin.gif


Tai guodžia ir suteikia vilties, kad neliksime be temos smile.gif Tik neįsivaizduoju, kiek - nesipykstant su etiketu - reikėtų žinių iš M. palaukti..?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 13, 10:41)
Tai guodžia ir suteikia vilties, kad neliksime be temos smile.gif Tik neįsivaizduoju, kiek - nesipykstant su etiketu - reikėtų žinių iš M. palaukti..?


man rodos, čia kaip su temos atidarymu - monopolio nėra. kas nors iš senbuvių paskelbia ir viskas, jei kito nėra. eisiu va po prospektą pablūdyt, jei grįžusi nerasiu Maggie paskelbtos temos, paskelbsiu aš. jei negrįšiu biggrin.gif paskelbk Tu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 13 rugsėjo 2013 - 10:47
QUOTE(sayonara @ 2013 09 13, 10:46)
man rodos, čia kaip su temos atidarymu - monopolio nėra. kas nors iš senbuvių paskelbia ir viskas, jei kito nėra. eisiu va po prospektą pablūdyt, jei grįžusi nerasiu Maggie paskelbtos temos, paskelbsiu aš. jei negrįšiu biggrin.gif paskelbk Tu smile.gif


A..., nėra monopolio, vadinasi. Buvau ne taiip išsiaiškinusi.

Atsakyti
Tokį atviruką gavau nuo Say!

Balys Buračas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 09 13, 11:27)
Tokį atviruką gavau nuo Say!
Balys Buračas


Faina.
Buračas, pamenu, kadais baisiai nustebino dėl aktų ax.gif Itin netikėta man pasirodė tam laikmečiui, bent jau kaip jį sugebu vaizduotis...
O aš nieko negavau, ką tik vėl tikrinau sad.gif Tad, nenorėdama temos paskandinti savo karčiose ašarose, kitąsyk šiuo klausimu pasisakysiu, kai pagaliau gausiu. Nes vis dar tikiu, kad ryt poryt tai jau tikrai smile.gif
Atsakyti
ok, grįžau pasivalkiojusi, prisiuosčiusi materialių kvapų ir prisiklausiusi makaronų, kokie vieninteliai tikri Lietuvoje dešros kimšėjai yra kažkokiam tenai rajone, todėl savaitgalio tema vėl sunki: "Sielos ®aktas". kam bus per sunki, galite tikrus ®aktus rodyti tongue.gif

laukiu foto flickre ir temoje iki pirmadienio pietų. reikalavimai įprastiniai: kompozicija, šviesa, idėja, foto specialiai konkursui, foto skaičius neribojamas, bla bla bla. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 13, 12:20)
todėl savaitgalio tema vėl sunki: "Sielos ®aktas". kam bus per sunki, galite tikrus ®aktus rodyti tongue.gif


Mmdaaaaaaaaa. Žiūriu dabar į Tavo avatarą ir tiesiog girdžiu sardonišką juoką biggrin.gif
Su sunkumais tikrai nepasikuklinai smile.gif Aš jau net sunkiai įsivaizduoju ką sunkesnio. Na, nebent techniškai... Bet įdomu kaip, eina sau. Tikrai laužysiu (jau laužau) galvą, o gal net ir fotoaparatą ar duris į tą sielą, jei rakto kartais neatitaikyčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 13, 12:49)
Mmdaaaaaaaaa. Žiūriu dabar į Tavo avatarą ir tiesiog girdžiu sardonišką juoką biggrin.gif
Su sunkumais tikrai nepasikuklinai smile.gif  Aš jau net sunkiai įsivaizduoju ką sunkesnio. Na, nebent techniškai... Bet įdomu kaip, eina sau. Tikrai laužysiu (jau laužau) galvą, o gal net ir fotoaparatą ar duris į tą sielą, jei rakto kartais neatitaikyčiau hihihi.gif


aš tai manau, kad kai per sunku, tai visada įkvepia ir stumia pirmyn. sakoma, kad vaikams mokykloje visuomet turi būti truputį per sunku, tuomet jie ko nors išmoks.. smile.gif todėl jokio juoko, ypač sardeliško, nebuvo tongue.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif

Nors penktadienis ir dar 13-ta, bet vis tik rizikuoju biggrin.gif

1 ND:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 09 13, 14:59)
Sveikos hi.gif
Nors penktadienis ir dar 13-ta, bet vis tik rizikuoju  biggrin.gif
1 ND:


Ačiū Die, nors kas atitraukė nuo minčių apie sielą biggrin.gif Nukvakau iki tiek, kad kone su opšramoksliniu įkarščiu bandžiau aiškintis, kas per substancija apskritai anoji yra, iš kokių "ląstelių", "branduolių", "DNR grandinių" jinai sutverta, ji - mūsų vidaus organas? ar mes - apgaulingai suverenus organizmas josios viduje?, ar ji egzistuoja apskritai, kiek joje kūniškumo, jai nesant kūnu, nesant materija, kiek jos esatis mistifikuota, supoetinta, ji - būtinai liūdnojo veido riteris ar gali būt pramuštgalvė ir šelmė?, kiek apskritai mes patys apie ją žinome, ar galime, panorėję, atrakinti (®aktu), išrengti (aktui), parduoti (faustas), nužudyti (mirusios sielos), išvalyti kokioje skaistykloje (catechismusa prasty szadei)??? smile.gif Ir taip skaudanti galva dar labiau paskaudo, gerai būtų, jei visos tos kančios pasibaigtų kokia nors fotografija hihihi.gif
Grįžtant prie Winter Garden. Primink, tai pirmas ar ne 1ND bandymas? Ką galiu pasakyti? Pakankamai tvarkingas, pakankamai estetiškas. Norėtųsi kiek šviesiau. Truputį erzina sujungimo linija kairėje, deš. - kažkokie keistoki zigzagai (?). Šakelė prie butelio perteklinė, ji kompozicijai niekuo nepasitarnauja, o kenkia pakankamai. Iš principo galiu užskaityti, tai pirmas ND, startas, "nuodėmės" nėra mirtinos. Gal kiti, kurių sielos ne tokios tyros ir gražios kaip kad manoji biggrin.gif, bus priekabesni? Bet vis tik papasakok, kaip gaminaisi foną, keistas jis man kažkoks, nors tu ką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 rugsėjo 2013 - 16:36