Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos fotografės!

Niekur neatrandu temos, kur fotografės siūlo savo paslaugas. Turiu fantastišką istoriją, idėją jos įgyvendinimui, bet neturiu fotografės (nepykit, ieškau būtent moters šiam darbeliui).

Idėja susijusi su nėštumu. Istorija kuriama per laiką, tad ieškau tikrai patikimos fotografės iš Kauno. Jei kuri susidomėjote, esate su cinkeliu ir taip pat kupina idėja kaip ir aš, prašau brūkštelkit el.paštu lina.manke@gmail.com - papasakosiu plačiau apie savo idėjas ir norus.

p.s. pirmasis susitikimas su fotoaparatu turėtų būti jau rugsėjo 21d, maždaug nuo 10val. Trukmė 1,5val.
Kaunas


Atsiprašau, jei ne čia įsibroviau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 12, 18:08)
pasirodykit tuos atvirukus, kurios gavot wink.gif

Iks, įsitikinusi, kad rytoj gausi. Tavo paštas kaka smile.gif


Sutinku, kad tas negražus žodis biggrin.gif Ir bandau neprarasti vilties.
Beje, apie atvirukinį "pasirodymą". Galima paprastai, kad ir mobilografiškai, ar irgi reikia su idėja, šviesa, kompozicija ir paramparam? Jei paramparam, tai jau kaisiu puodą, nors voverė dar miške wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 12 rugsėjo 2013 - 18:21
QUOTE(sayonara @ 2013 09 12, 19:08)
pasirodykit tuos atvirukus, kurios gavot wink.gif

Nori viešų liaupsių, kad siunti labai gražius atvirukus? biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 12, 19:20)
Beje, apie atvirukinį "pasirodymą". Galima paprastai, kad ir mobilografiškai, ar irgi reikia su idėja, šviesa, kompozicija ir paramparam?

Aha aha, ir man tas prašymas kiek įtartinas pasirodė, lyg dar viena provokacija (say, wink.gif)...
Bet aš, kadangi dar tik iš pirmos klasės baigiu išlipti, galiu sau leisti belekaip, tiesiog pasigyrimui įdėti. Va:
user posted image
Horizontas man atrodo netiesus, tamsu, žmonės bėga iš kadro ir išvis jų tik šešėliai matosi, per daug tuščia vidury... lotuliukas.gif

P.S. medicininis chalatas (bent jau kol nenuskalbtas biggrin.gif) yra žiauriai tinkamas daiktas WB nustatymui! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 12, 18:30)
Bet aš, kadangi dar tik iš pirmos klasės baigiu išlipti, galiu sau leisti belekaip, tiesiog pasigyrimui įdėti. Va:


Aš net žinau, kas autorius smartass.gif.
Beje, labai gražiai siejas su skatinimais smile.gif
Atsakyti
O Say, tu spaudinies atvirukus namie ar perki? 4u.gif (Sorry, jei durnai pasirodys biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 12, 18:20)
Beje, apie atvirukinį "pasirodymą". Galima paprastai, kad ir mobilografiškai, ar irgi reikia su idėja, šviesa, kompozicija ir paramparam? Jei paramparam, tai jau kaisiu puodą, nors voverė dar miške wink.gif


aišku, paprastai biggrin.gif

QUOTE(*briedis* @ 2013 09 12, 19:04)
O Say, tu spaudinies atvirukus namie ar perki?  4u.gif  (Sorry, jei durnai pasirodys  biggrin.gif  )


čia ne mano foto, o lietuvių klasikų smile.gif

turiu ir savo kelis, bet spausdinti ne namie, o spaustuvėje
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 12, 19:08)
Tavo paštas kaka smile.gif

umru laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 09 12, 12:00)
toks klausimas: ar autoportrete butinai turi buti veidas? ar autoportretu visgi negalima pavadingi savo atvazida be galvos? ar yra kazkoks glaustas paaskinimas, kas yra autoportretas o kas ne? koks jis turi buti? koks ne?


Parodyk save, o kaip, tai jau lai lieka tavo fantazijai...Veidas nebutinas, bet visgi kaziek galvos turetu matytis g.gif Ar tai seselis, ar siluetas, ar double exposure, kunas visu ugiu, iki puses, ar macro...ir t.t. tikrai nebutina kad matytusi VEIDAS su ryskiais bruozais, bet turiu matyti TAVE, o ne tarkim vien kojos pirsta biggrin.gif

Gal laiko per mazai iki spalio 7 dienos? Praeitas konkursas tesesi visa vasara, ir tai sakyciau mazokai nuotrauku buvo...Man asmeniskai auto sunki tema, gal padarom 2 men. na bent iki lapkriscio 1 dienos? Sakykit! Norisi kad kuo daugiau dalyviu sudalyvautu, kad visiems laiko uztektu idejoms subresti ir nufotografuoti.
Papildyta:
Viena is praeito savaitgalio atnesu... deja ne savaitgalio temai...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 12 rugsėjo 2013 - 22:25
QUOTE(Maggie @ 2013 09 12, 13:00)
ech kaip noreciau kokiam zaidime sudalyvaut.. merginos, jei nenumirsiu iki antradienio, grisiu i Jusu gretas, su fotonuotraukom. bet dabar galvoju kaip man datempti iki antradienio, datempti, kad istempti. zodziu. baisiai sunki savaite, baisiai daug uzdaviniu, daug visko. nebematau spalvu unsure.gif

Stiprybes ir laukiam sugriztant 4u.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 12, 23:33)
Viena is praeito savaitgalio atnesu... deja ne savaitgalio temai...

Labai faina sita rolleyes.gif

Noriu flickre ikelti savo nuotrauka i ta albuma sukurta konkursui "Autoportretas", bet nu niekaip nerandu kaip tai padaryt blush2.gif Tam senam flickre mokedavau, viskas gerai budavo, o dabar jau antras vakaras bandau ir neina doh.gif Gal kuri nepatingetu parasyt kaip tai padaryt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 09 12, 23:12)

Noriu flickre ikelti savo nuotrauka i ta albuma sukurta konkursui "Autoportretas", bet nu niekaip nerandu kaip tai padaryt  blush2.gif Tam senam flickre mokedavau, viskas gerai budavo, o dabar jau antras vakaras bandau ir neina  doh.gif Gal kuri nepatingetu parasyt kaip tai padaryt?  4u.gif

I lauztinius skliaustelius reikia nukopijuoti nuotraukos adresa... [www.tavo nuotraukos adresas] ...i zinute "reply to this topic" ...
Atsakyti
labas rytas,

Ryto žiūriniai: Damon Winter
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 09 13, 01:06)
I lauztinius skliaustelius reikia nukopijuoti nuotraukos adresa... [www.tavo nuotraukos adresas] ...i zinute "reply to this topic" ...

Dekui, bandysiu, kai tik bad bad panda dings is ekrano smile.gif Niekad nesuprasdavau kas ta bad bad panda, dabar jau ir as suprantu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2013 09 13, 09:27)
labas rytas,

Ryto žiūriniai: Damon Winter

Dekui 4u.gif
Atsakyti