Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 12, 08:08)
Nesu tikra, kada rytais išnešioja paštą, bet kol kas (09:07) panašu, kad полковнику никто не пишет... Žodžiu, pranešiu, jei(kai) situacija pasikeis smile.gif


ne, nu šakės..sad.gif o skelbiasi, kad per vieną dieną suvaikšto paštas. ir čia Vilniuje, poros km atstumu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 12, 08:10)
ne, nu šakės..sad.gif o skelbiasi, kad per vieną dieną suvaikšto paštas. ir čia Vilniuje, poros km atstumu.. doh.gif


Tikrai nenuspėjami darbo metodai. Kai labai pasikrutina, tai ir į kitą pasaulio kraštą sugeba per 3(!) dienas nuskuosti, niekam net nedrįstant šitokio operatyvumo tikėtis. Ir ne su laišku net, o su siuntinuku! Bet, jau esu minėjus, mano karčioje praktikoje yra buvę atvejų, kai kalėdinės staigmenos (neperdedant nė kiek) keliavo iki pat Velykų. Tikėsimės, kad šįsyk aplenks tokie išbandymai... Gal Opšra su Veronika po laimingesne žvaigžde pataikė?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 12, 08:29)
Tikrai nenuspėjami darbo metodai. Kai labai pasikrutina, tai ir į kitą pasaulio kraštą sugeba per 3(!) dienas nuskuosti, niekam net nedrįstant šitokio operatyvumo tikėtis. Ir ne su laišku net, o su siuntinuku! Bet, jau esu minėjus, mano karčioje praktikoje yra buvę atvejų, kai kalėdinės staigmenos (neperdedant nė kiek) keliavo iki pat Velykų. Tikėsimės, kad šįsyk aplenks tokie išbandymai... Gal Opšra su Veronika po laimingesne žvaigžde pataikė?


mano naujus namus aptarnaujantis paštas tai net asmeninį emailą parašo, kai siuntinuką gauna, nes ŽINO, kad dar neturim dėžutės.. pačios rūpinasi, kad tik nevėluotų dalykai, o čia.. doh.gif

na, lieka laukti. jei pradings, tai siųsiu pakartotinai. bet tikiuosi, kad nepradings smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 12, 09:08)
Nesu tikra, kada rytais išnešioja paštą, bet kol kas (09:07) panašu, kad полковнику никто не пишет... Žodžiu, pranešiu, jei(kai) situacija pasikeis smile.gif

Nenoriu girtis anei liūdinti, bet, man atrodo, aš jį mačiau! Maždaug tos pačios 9:07 kūlversčiais risdamasi į darbą pašto dėžutėje užmačiau kažką, kas tikrai galėtų būti atvirukas! Aišku, rakto neturėjau, o apie grįžimą pasiimt nebuvo net kalbos, todėl negaliu patvirtinti, tačiau gyvenu džiugiomis (su)laukimo nuotaikomis ir vakare užsuksiu paspygauti, ar tai tikrai buvo Tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 12, 09:29)
Gal Opšra su Veronika po laimingesne žvaigžde pataikė?

Tikrai ne, vis dar negavau. Bet tikiuosi siandien gauti, budesiu prie pasto dezutes:)
Atsakyti
Ne veltui budejau prie pasto dezutes, katik pastininke aplanke mane ir atnese nuostabaus grozio atviruka nuo Say. Didelis didelis ACIU!!! Labai smagu gauti tokia dovanele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 09 12, 10:33)
Ne veltui budejau prie pasto dezutes, katik pastininke aplanke mane ir atnese nuostabaus grozio atviruka nuo Say. Didelis didelis ACIU!!! Labai smagu gauti tokia dovanele  smile.gif


Och, nu pagaliau atkeliavo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 06, 22:35)
Karvės žvilgsnio paklodė

o kur koks instagraminis kadriux? nupaparacintas? taip tikejausi.
QUOTE(Iks @ 2013 09 07, 19:58)
O tokią mažulyyyyyyyyyyyyytę versiją įdėjai, kad ir mes nepastebėtume ar liktum nepanorę pastebėti? hihihi.gif  smile.gif

lotuliukas.gif
QUOTE(Iks @ 2013 09 07, 21:43)
tipo - pasiklydom vertime smile.gif

biggrin.gif

toks klausimas: ar autoportrete butinai turi buti veidas? ar autoportretu visgi negalima pavadingi savo atvazida be galvos? ar yra kazkoks glaustas paaskinimas, kas yra autoportretas o kas ne? koks jis turi buti? koks ne?


ech kaip noreciau kokiam zaidime sudalyvaut.. merginos, jei nenumirsiu iki antradienio, grisiu i Jusu gretas, su fotonuotraukom. bet dabar galvoju kaip man datempti iki antradienio, datempti, kad istempti. zodziu. baisiai sunki savaite, baisiai daug uzdaviniu, daug visko. nebematau spalvu unsure.gif
Atsakyti
Jei būčiau grįžusi namo vos pora minučių vėliau, mano pašto dėžutės raktas būtų išvažiavęs pasivažinėti geriausiu atveju iki sekmadienio (o gal ir dar ilgesniam laikui...). Bet įvairių laimingų atsitiktinumų dėka grįžau tada, kada grįžau, todėl jau turiu rankose (na, dabar nebe rankose, stalčiuj...) atviruką bigsmile.gif Ačiū, say! smile.gif Ką reikia padaryti, kad dar tokio džiaugsmo gaučiau? biggrin.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 09 12, 08:50)

Ačiū už kultūrinimą! Pati tikrai niekada nebūčiau nieko panašaus susiradusi, o buvo įdomu paskaityti smile.gif

QUOTE(Maggie @ 2013 09 12, 13:00)
o kur koks instagraminis kadriux? nupaparacintas? taip tikejausi.

Aš, kaip jau buvo galima suprasti, gerokai neišprususi, tai labai nesijuokit iš mano klausimo - o galima galerijose fotografuoti?.. Reikia slėptis nuo pašalinių akių ir slaptai paspausti knopkę, ar yra leidžiama išdidžiai išsitraukti telefoną ir kad ir kiekvieną eksponatą įsiamžinti?..
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 12, 16:11)
Jei būčiau grįžusi namo vos pora minučių vėliau, mano pašto dėžutės raktas būtų išvažiavęs pasivažinėti geriausiu atveju iki sekmadienio (o gal ir dar ilgesniam laikui...). Bet įvairių laimingų atsitiktinumų dėka grįžau tada, kada grįžau, todėl jau turiu rankose (na, dabar nebe rankose, stalčiuj...) atviruką bigsmile.gif Ačiū, say! smile.gif Ką reikia padaryti, kad dar tokio džiaugsmo gaučiau? biggrin.gif
Ačiū už kultūrinimą! Pati tikrai niekada nebūčiau nieko panašaus susiradusi, o buvo įdomu paskaityti smile.gif
Aš, kaip jau buvo galima suprasti, gerokai neišprususi, tai labai nesijuokit iš mano klausimo - o galima galerijose fotografuoti?.. Reikia slėptis nuo pašalinių akių ir slaptai paspausti knopkę, ar yra leidžiama išdidžiai išsitraukti telefoną ir kad ir kiekvieną eksponatą įsiamžinti?..


na va, slava Alachu smile.gif

visuose muziejuose ar galerijose paprastai leidžiama fotografuoti, tik be blico smile.gif aš dėl viso pikto visuomet dar pasiklausiu.
Atsakyti
Tai man dabar verkti ar laukti rytdienos? rolleyes.gif Vienintelė likau be gerų naujienų šį vakarą.

***

Maggie, va čia maybe rastum atsakymų į klausimus apie (auto)portretą, o gal klausimų tik padaugėtų rolleyes.gif
Kaži, kas dabar imsis savaitgalio temos, jei suksies savo nespalvotam kine iki pat antradienio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 12 rugsėjo 2013 - 18:08
pasirodykit tuos atvirukus, kurios gavot wink.gif

Iks, įsitikinusi, kad rytoj gausi. Tavo paštas kaka smile.gif
Atsakyti