Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 11, 13:25)
Apie Say pasisakymus savaitgalio "Pastebėjimų" leitmotyvais smile.gif
Vis dažniau žmonės ir žvėrys (opšros biggrin.gif ) nebesupranta manųjų išvedžiojimų unsure.gif, matyt, giedu jau kaip lakštingala (paukščių kalba) smile.gif

Viskas yra gerai! Gerai palaužiusi galvą ir pati supratau, bet jau nebeleido pataisyti žinutės. Man "pastebėjimai apie pastebėjimus" pirma su kitais dalykais asocijavosi, tai ir nesuvedžiau galų kurį laiką, pavadinimą savaitgalio temos buvau primiršusi smile.gif
Tu tik giedok, giedok!.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 09:25)
tai va. neduokit man daugiau savaitgalinių temų galvot ir komentuot. bo vėl kabinėsiuos.


Ne!, aš dėsiu visas pastangas duoti biggrin.gif Be "bo vėl" kaip be pyragų.
Maggie, beje, senokai besirodė. O savaitgalis jau nosį pamažu kutena smile.gif
Atsakyti
Jau seniai buvau idejusi nuotrauka, tai dedu kritikai.

"Metas ruostis ziemai" :

user posted image
Atsakyti
sveikos moterys,

atsiprašau, kad aš čia ne į temą, bet dėdė googlas neatsakė man į iškilusį klausimą, taigi nusprendžiau kreiptis pagalbos į jus smile.gif

žodžiu noriu atsispausdinti nuotrauką ir yra pasirinkimai du, paprasta arba HD. kas per velnias tas HD? nors ištikro man visai neįdomu, kas tas yra, tik klausimas, kurį variantą rinktis? fotikas, su kuriuo buvo daryta nuotrauka eilinis, niekuom neįpatingas, fotografė taip pat biggrin.gif taigi, jeigu žinosiu, kad vistiek kokybė skirsis imsiu aišku tą HD, bet jeigu ne, tai ir neverta permokėti rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darbo: 11 rugsėjo 2013 - 15:19
QUOTE(Darbo @ 2013 09 11, 15:18)
sveikos moterys,

atsiprašau, kad aš čia ne į temą, bet dėdė googlas neatsakė man į iškilusį klausimą, taigi nusprendžiau kreiptis pagalbos į jus smile.gif

žodžiu noriu atsispausdinti nuotrauką ir yra pasirinkimai du, paprasta arba HD. kas per velnias tas HD? nors ištikro man visai neįdomu, kas tas yra, tik klausimas, kurį variantą rinktis? fotikas, su kuriuo buvo daryta nuotrauka eilinis, niekuom neįpatingas, fotografė taip pat  biggrin.gif taigi, jeigu žinosiu, kad vistiek kokybė skirsis imsiu aišku tą HD, bet jeigu ne, tai ir neverta permokėti  rolleyes.gif

Ačiū  4u.gif


high definition smile.gif aukšta rezoliucija. t.y. geresnė kokybė.
Atsakyti
Say,
mano optimistinis požiūris į Lietuvos pašto apsisukimus pasirodė gerokai perdėtas sad.gif Lauksim rytdienos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 11 rugsėjo 2013 - 17:33
unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 11 rugsėjo 2013 - 18:10
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 10:25)
pabandysiu parašyti savo įspūdžius apie savaitgalines foto. prisipažinsiu, nesu laiminga smile.gif

tai va. neduokit man daugiau savaitgalinių temų galvot ir komentuot. bo vėl kabinėsiuos.

Smagu, kad pakomentavai smile.gif Ir gerai, kad bariesi, kabinejiesi, nes gal tik taip pradesim daugiau mastyt, o ne lengviausiu keliu eit blush2.gif Tikrai norejosi kazka idomesnio sugalvot, nu bet ideju 0 buvo blush2.gif Siaip as i miska vaziavau savo auto daryt konkursui, bet tokia grazi rytine sviesa buvo, kad dar ir tas misko gelytes susigundziau pafotografuot smile.gif
Atsakyti
Say, jau kaip ir artėja rugsėjo viduriukas ax.gif Ar jau galima tamstą klibinti ir susitarti dėl kitos savaitės? Mane galėtum paprotinti su plačiajuosčiu, duoti kokį patarimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 12, 07:48)
Say, jau kaip ir artėja rugsėjo viduriukas  ax.gif Ar jau galima tamstą klibinti ir susitarti dėl kitos savaitės? Mane galėtum paprotinti su plačiajuosčiu, duoti kokį patarimą blush2.gif


galim kokį pirmadienį susirašyti ir pradėti klibintis smile.gif

Ryto skaitiniai: pokalbis apie Diane Arbus ir kt. dalykus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 12 rugsėjo 2013 - 08:06
Nesu tikra, kada rytais išnešioja paštą, bet kol kas (09:07) panašu, kad полковнику никто не пишет... Žodžiu, pranešiu, jei(kai) situacija pasikeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 12, 08:50)
galim kokį pirmadienį susirašyti ir pradėti klibintis smile.gif

Ryto skaitiniai: pokalbis apie Diane Arbus ir kt. dalykus

thumbup.gif
Atsakyti