Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vedda @ 2013 09 11, 11:04)
aciu  4u.gif ...plesau save i skutelius... as duru dura  blush2.gif
nauja man dar viskas fotografijoje....mintys atrodo zino kur eiti, o kaip igyvendinti nesuvokia.  doh.gif


nu čia dabar? juk sudalyvavai, bandei, o kritika yra sveikas dalykas - teisingai ją priėmus, skatina eiti priekin..smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 07:15)
Nesupratau, o kodėl Iks nepasisakė 6:39 val.??
p.s. parodinės ciocės, atvirukus gavot?


* g.gif - o kodėl būtent 6:39? Čia kažkokia valanda X? rolleyes.gif
** Pašto dėžutėje radau tik "Nebrangiai dainuoju jūsų pobūviuose; tel. ------; su pagarba Rolandas". Su nemokamomis FS labai susivedė, su Say - ne smile.gif
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 07:53)
ne tik, bet jaučiu prarają biggrin.gif

Jei ironijos mažiau, nei aš linkusi galvoti.., įsivaizduok, kiek laiko prarajoj praleidau šią vasarą ax.gif, kažkam naglai geriant ir gaudant meteoritus terasoje tongue.gif

P.S. per mane galutinai 4 tankistai ir šuo pervažiavo, tad tik stebiu jus beveik iš palatos (bet ne Nr.6, nes tada "gydymasis fotografavimu" būtų panacėja smile.gif).
P.S.+ vakar kelis kartus norėjau pasirodyti skanduodama "duonos ir žaidimų! pastebėjimų apie pastebėjimus!", bet susiturėdavau, - o jei vėl pagalvosi, kad balnoju ir reguliuoju gyvenimą smile.gif Šiandien sulaukiau net neskandavusi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 11 rugsėjo 2013 - 11:34
QUOTE(Iks @ 2013 09 11, 11:32)
* g.gif - o kodėl būtent 6:39? Čia kažkokia valanda X? rolleyes.gif
** Pašto dėžutėje radau tik "Nebrangiai dainuoju jūsų pobūviuose; tel. ------; su pagarba Rolandas". Su nemokamomis FS labai susivedė, su Say - ne smile.gif

Jei ironijos mažiau, nei aš linkusi galvoti.., įsivaizduok, kiek laiko prarajoj praleidau šią vasarą ax.gif, kažkam naglai geriant ir gaudant meteoritus terasoje tongue.gif

P.S. per mane galutinai 4 tankistai ir šuo pervažiavo, tad tik stebiu jus beveik iš palatos (bet ne Nr.6, nes tada "gydymasis fotografavimu" būtų panacėja smile.gif).
P.S.+ vakar kelis kartus norėjau pasirodyti skanduodama "duonos ir žaidimų! pastebėjimų apie pastebėjimus!", bet susiturėdavau, - o jei vėl pagalvosi, kad balnoju ir reguliuoju gyvenimą smile.gif Šiandien sulaukiau net neskandavusi smile.gif


vis pastebiu, kad Tu šešios val. kažkiek panašiai minučių rytais vis parašai.. atsidarau Sm, o ten Iks prieš septynias parašius, tai ir įsiminė smile.gif

ironijos ten nėra smile.gif

sveik 4u.gif

tie atvirukai nervina, turėjot šiandien jau gauti..sad.gif

apie "pastebėjimus". ne veltui vakar avatarą pasikeičiau, tiesa? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 11:38)
tie atvirukai nervina, turėjot šiandien jau gauti..sad.gif
apie "pastebėjimus". ne veltui vakar avatarą pasikeičiau, tiesa? cool.gif


* šiandiena dar nesibaigė, paprastai atneša ir po pietų, jei turi ką nešti smile.gif
** aš ir iš ano avataro nieko labai gero nesitikėjau hihihi.gif Ta prasme - marmeladinių pastebėjimų smile.gif Įtariau, kad pjaustomas jalapeno pipiras, jei ne kažkas dar aitriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 12:38)
tie atvirukai nervina, turėjot šiandien jau gauti..sad.gif

Kaip ir Iks, aš vis dar turiu vilties. Jei nepamiršiu paštadėžės pabaksnoti grįžusi po darbo biggrin.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 11, 12:32)
[...]  beveik iš palatos (bet ne Nr.6, [...]

Nu persiprašau, kad aš juodai ne į temą, bet ar čia aliuzija į Grajausko bliuzą?.. Kaip tik šįryt klausiau, "visi jūsų norai ir lūkesčiai neišsipildys", sakė...
Tai atviruko, matyt, nebus šiandien biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 10, 14:48)
Treciojo TAIP negavau - bandau kita atributika atitempti su 2 ND....

Merginos, kaip mano 2 ND? ax.gif neturiu treciojo Taip...ar negerai su atlikimu ar patys fotografuoti daiktai schmoll.gif ???
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 12:32)
nu čia dabar? juk sudalyvavai, bandei, o kritika yra sveikas dalykas - teisingai ją priėmus, skatina eiti priekin..smile.gif  4u.gif

su kritika viskas gerai, dar karta aciu biggrin.gif ...pykstu ant saves,kad vis dar nesugebu ziureti placiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 11, 12:58)
Merginos, kaip mano 2 ND?  ax.gif neturiu treciojo Taip...ar negerai su atlikimu ar patys fotografuoti daiktai  schmoll.gif  ???

Aš sakyčiau TAIP, tvarkinga, užduotis išpildyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 11, 11:56)
Nu persiprašau, kad aš juodai ne į temą, bet ar čia aliuzija į Grajausko bliuzą?.. Kaip tik šįryt klausiau, "visi jūsų norai ir lūkesčiai neišsipildys", sakė...
Tai atviruko, matyt, nebus šiandien biggrin.gif

Toliau flirto su Čechovu netaikiau smile.gif
Su Say jalapenais, beje, visu 100 proc. sutinku.
Atsakyti
Pašnibždėkit kas man, kvailai, apie ką čia tie jalapenai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 11, 12:00)
su kritika viskas gerai, dar karta aciu  biggrin.gif ...pykstu ant saves,kad vis dar nesugebu ziureti placiau  cool.gif


taigi tik mokaisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 11, 12:11)
Pašnibždėkit kas man, kvailai, apie ką čia tie jalapenai... unsure.gif


Apie Say pasisakymus savaitgalio "Pastebėjimų" leitmotyvais smile.gif
Vis dažniau žmonės ir žvėrys (opšros biggrin.gif ) nebesupranta manųjų išvedžiojimų unsure.gif, matyt, giedu jau neprasčiau už lakštingalą (paukščių kalba) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 11 rugsėjo 2013 - 12:29