Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Nesupratau, o kodėl Iks nepasisakė 6:39 val.??

p.s. parodinės ciocės, atvirukus gavot?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 10, 23:30)
ir dar dėl to Wb gal galėtų man kas nors paaiškinti?????

Nu taigi aiškino tau dėl to WB jau visi iš eilės, ką dar paaiškinti?.. biggrin.gif Naudojamam apšvietime "measure WB" ant balto paviršiaus, ir spalvos adekvačios gaunasi. Galų gale, fotografuok RAW formatu, tada redagavimo programomis pasirink kaip baltą spalvą žmogaus, esančio nuotraukoje, akies obuolį, ir nebeliks problemų.

QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 08:15)
Nesupratau, o kodėl Iks nepasisakė 6:39 val.??

p.s. parodinės ciocės, atvirukus gavot?

Ir tu rytais ateini čia tik paskaityti, ką Iks pasakė?.. biggrin.gif
O dėl atviruko - jei tavasis yra A4 formato kvietimas į renginį "Mūsų sveikata - mūsų turtas", tada gavau, negražus schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 11 rugsėjo 2013 - 07:53
QUOTE(Opšra @ 2013 09 11, 07:50)
Ir tu rytais ateini čia tik paskaityti, ką Iks pasakė?.. wink.gif

O dėl atviruko - jei tavasis yra A4 formato kvietimas į renginį "Mūsų sveikata - mūsų turtas", tada gavau, negražus schmoll.gif biggrin.gif


ne tik, bet jaučiu prarają biggrin.gif

aha, negavai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 11, 08:50)

O dėl atviruko - jei tavasis yra A4 formato kvietimas į renginį "Mūsų sveikata - mūsų turtas", tada gavau, negražus schmoll.gif biggrin.gif



biggrin.gif
Papildyta:
dar savaitgalinei temai...

user posted image

labas rytas smile.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif Pasistengsiu pasitaisyti. Tik jaučiu, ilgai užtruksiiu, kol ką gero pagaminsiu, nes mažiukas nuolat ant rankų tongue.gif

Dėl f, tą fintą jau žinau smile.gif Čia su 1.4 fotografuota.

QUOTE(Ka @ 2013 09 10, 20:21)
Tikrai? Ir tai padės sukurti šviesią nuotrauką?

Šiaip su šviesumu įkeltoje nuotraukoje tikrai viskas gerai. Tik keistai atrodo smarkiai šviesesnės vietos.

Spėju, tos tamsesnės-šviesesnės skylės atsirado dėl lango rėmo metamo šešėlio... Sienų atspalvių?
Atsakyti
pabandysiu parašyti savo įspūdžius apie savaitgalines foto. prisipažinsiu, nesu laiminga smile.gif

kompozicijos buvo, šviesos buvo, idėjos - iš principo nė vienos.

baruosi biggrin.gif ėjot lengviausiu keliu, tai yra beveik visos atsisukot į gamtą, kuri visuomet šalia ir visada gelbsti, kai reikia prisitempti iki temos. pastangų ir idėjiškumo nė-ra.

kita vertus, dalyvavot, stengėtės, kas yra pagirtina.

ich, Tu gali daug daug geriau. šį kartą atnešei snapshotą. įsigilink į tos foto kompoziciją, žmonių nugaras ir.. nieko..sad.gif jokio veiksmo, jokio jausmo, jokios minties, jokios dramos, jokios žinutės. Tiesiog elgetaujantis žmogus. netikiu, kad tai yra tai, ko paprastai nepastebim. bent jau vaizdinės priemonės tuo neįtikina. tarp kitko, flickre turi šio motyvo labiau kalbančią foto, bet dar reikltų padirbėti su šia tema, jei norėtum prie jos likti.

Vedda, kompoziciškai tvarkinga, bet nuobodu. Vėlgi, kiek esi temoje ir kiek atsivėrei, man nesitiki, kad gėlytės yra tai, ko nepastebi. Šis koliažas nieko nepasakoja nei apie Tave, nei apie gėles. Anei jokio jausmo, jokios paslapties, kurią pastebėjai. Tik tiek, kad kokybiškas paprastutis atvirukas.

Gizzy atvirukai jau kito techninio lygio, be galo graži šviesa, bet vėlgi, o idėja kur?? smile.gif beviltiškai jaučiuosi, davusi temą pamąstymams ir gavusi gėlių foto sad.gif sorry už atvirumą. Juk nuolat fotografuoji gamtą, taigi, tai nėra praleistas objektas, kurio paprastai nepastebi.

mamagute, irgi gausi, nu. su apdirbimu užsižaista, mano galva. turinys pamirštas.

daugiau foto temoje nebuvo, rodos? jei buvo, tai parašykit, pasibarsiu biggrin.gif

beveik visos ėjot kur nors galvas nunėrę ir po kojomis radote gėlių arba žolių. o juk tema buvo apie Jus. ko bijot? sakau, man liko įspūdis, kad dalyvauti norisi, o pagalvoti tingisi biggrin.gif kiekviena viduje greičiausiai pagalvosit, va, ta durnė ir vėl viskuo nepatenkinta, o gal aš kitaip jaučiausi, iš kur jai žinot. Jūs teisios, iš kur man žinot, kaip jautėtės. fotose neatsispindi jokie jausmai. vienintelės gizzy nuotraukose kažkoks vidinis spindesys jaučiamas, nes puikiai panaudota šviesa.

tai va. neduokit man daugiau savaitgalinių temų galvot ir komentuot. bo vėl kabinėsiuos.


Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 10:25)
pabandysiu parašyti savo įspūdžius apie savaitgalines foto. prisipažinsiu, nesu laiminga smile.gif




bandysiu papasakoti savo matymą šios savaitgalinės temos. Nors jei reikia pasakoti, vadinasi rezultatas nulinis.

Bet visgi.
Tris dienas bandžiau tą ir aną...Niekaip, nesigauna ir viskas. Pirmadienio rytą toptelėjo, gal reikia imti jausmą, nuotaiką ?(kurio pats savyje kaip ir nematai...). Pyktis. Pyktis...pyktis... Kažkas nemalonaus, aštraus, susivėlusio.... Kaip tai parodyt? Taip, anaip... Radau dekoratyvinį augalą... susipynusį, aštriais galais... Iš vienos pusės, iš kitos...taip anaip...tarp daugybės foto radau, kuri lyg ir atskleidė, ko man reikėjo. Ir gavosi šūdžiuks biggrin.gif
Tai va, visa ir istorija smile.gif
aišku, nemalonu pasirodyt tokia neišmanėle, bet gal geriau ir tokie bandymai, nei nieko smile.gif

P.S. o šios dienos įdėtoji man- tarp viso aplinkui esančio šurmulio, negatyvo, t.t. ir pan.- nebepastebim švelnumo, paprastumo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 11 rugsėjo 2013 - 09:48
QUOTE(mamagute @ 2013 09 11, 09:42)
bandysiu papasakoti savo matymą šios savaitgalinės temos. Nors jei reikia pasakoti, vadinasi rezultatas nulinis.

Bet visgi.
Tris dienas bandžiau tą ir aną...Niekaip, nesigauna ir viskas. Pirmadienio rytą toptelėjo, gal reikia imti jausmą, nuotaiką ?(kurio pats savyje kaip ir nematai...). Pyktis. Pyktis...pyktis... Kažkas nemalonaus, aštraus, susivėlusio.... Kaip tai parodyt? Taip, anaip... Radau dekoratyvinį augalą... susipynusį, aštriais galais... Iš vienos pusės, iš kitos...taip anaip...tarp daugybės foto radau, kuri lyg ir atskleidė, ko man reikėjo.  Ir gavosi šūdžiuks biggrin.gif
Tai va, visa ir istorija smile.gif 
aišku, nemalonu pasirodyt tokia neišmanėle, bet gal geriau ir tokie bandymai, nei nieko smile.gif


na va, vadinasi, buvai teisingame kelyje.. bent jau apmąstymų procesas - ok. gal nori pakartot iki savaitės pabaigos?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 10:45)
gal nori pakartot iki savaitės pabaigos?


jau kai reikia įsipareigot, tai aš bėgu į krūmus biggrin.gif
Bet jei kartais tą mintį sugalvočiau kitaip parodyt ir įgyvendint- būtinai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 09 11, 09:51)
jau kai reikia įsipareigot, tai aš bėgu į krūmus biggrin.gif
Bet jei kartais tą mintį sugalvočiau kitaip parodyt ir įgyvendint- būtinai pasirodysiu smile.gif


na pasistenk, gaila paleisti gerą užuomazgą..smile.gif
Atsakyti
Parduodu canon 50mm f 1.8 su filtriuku, jei kam reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 11, 10:25)
pabandysiu parašyti savo įspūdžius apie savaitgalines foto. prisipažinsiu, nesu laiminga smile.gif

Vedda, kompoziciškai tvarkinga, bet nuobodu. Vėlgi, kiek esi temoje ir kiek atsivėrei, man nesitiki, kad gėlytės yra tai, ko nepastebi. Šis koliažas nieko nepasakoja nei apie Tave, nei apie gėles. Anei jokio jausmo, jokios paslapties, kurią pastebėjai. Tik tiek, kad kokybiškas paprastutis atvirukas.


aciu 4u.gif ...plesau save i skutelius... as duru dura blush2.gif


nauja man dar viskas fotografijoje....mintys atrodo zino kur eiti, o kaip igyvendinti nesuvokia. doh.gif
Atsakyti