Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 05, 13:46)
Nu pliampa kaip įsižeidžiau bebe.gif

Ne ne, aš turėjau omenyje, kad ten nėra tokio,kad mano smegenys nesurpastų mirksiukas.gif Nes būna,kad Tavi komentarus tikrai kelis kartus skaitau blush2.gif Kai man trūksta žodžių savo žodyne, tai todėl ir perskaitau kelis kartus. O dabar nebuvo mandrybių biggrin.gif Ar čia juokauji ir vėl nori atviruko? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 12:54)
Ar čia juokauji ir vėl nori atviruko? biggrin.gif


Juokauju, žinoma. Nors atvirukų visad noriu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi pasidalinsiu vienu biggrin.gif


"Photography, as a powerful medium of expression and communications, offers an infinite variety of perception, interpretation and execution."

- Ansel Adams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 05 rugsėjo 2013 - 13:00
Afre, čia pastaruoju metu Tave giria dėl ieškojimų.
aš tai "pykstu" ant Tavęs dėl faktūros. Piktnaudžiauji...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 13:59)
Afre, čia pastaruoju metu Tave giria dėl ieškojimų.
aš tai "pykstu" ant Tavęs dėl faktūros. Piktnaudžiauji...wink.gif

biggrin.gif laukiau to iš Tavęs biggrin.gif spėju, toks laikas, juk prasirgsiu ir praeis biggrin.gif

Iks, reikia papildyti atsargas, baigėsi atvirukai smile.gif Uh, akmuo nukrito 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 05 rugsėjo 2013 - 13:04
QUOTE(Afrė @ 2013 09 05, 13:02)
biggrin.gif laukiau to iš Tavęs biggrin.gif spėju, toks laikas, juk prasirgsiu ir praeis biggrin.gif

Iks, reikia papildyti atsargas, baigėsi atvirukai smile.gif Uh, akmuo nukrito 4u.gif


nu žiūrėk Tu man, jau kurį laiką stebiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 14:03)
nu žiūrėk Tu man, jau kurį laiką stebiu biggrin.gif

ir dar tik 4 foto taip tedariau tongue.gif rytoj dar vieną su faktūromis sužaisiu ir užbaigsiu žaidimą blush2.gif
Atsakyti
Šuns balsas į dangų neina, klaidinimas pirmų ND aprašyme išlieka verysad.gif

QUOTE(Iks @ 2013 09 04, 22:20)
Oh, Opšra, užduodi sudėtingus klausimus apie ne tokius sudėtingus darbelius [...]

Suprantu ir sutinku su viskuo, ką tu parašei, bet!.. biggrin.gif

Kol neišmoksi, kad du plius du yra keturi, ir kad du kart du yra keturi, ir kad šaknį galima ištraukti tik iš teigiamo skaičiaus, tol negalėsi suprasti, kad ir iš neigiamų skaičių gali ištraukti šaknį. Aš dar “du kart du” stadijoj, jei ne “du plius du”. Todėl kol dar turiu šviežios vištelės teisę nešti jums visokius nevykusius darbus ir klausinėti visokių nesąmonių, kurie seniau čia mirkstantiems atrodo elementarūs, beigi pareigą “mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis”, tol visu tuo ir naudojuosi smile.gif Matau čia žmonių, kurių akimi, nuovoka, sveiku (ir nesveiku) protu pasitikiu gerokai labiau negu savo, ir noriu išnaudoti galimybę išgirsti jų kritiką – tiek apie horizontą, tiek apie suglamžytą popierių, kompoziciją, spalvas, paklusimą taisyklėms ir viską, ką jie gali pasakyti smile.gif Žinau, kad paskui viską, ką jau moku ar dar išmoksiu, reikės pamiršti ir vadovautis nebe instrukcija, bet dabar dar tikrai ne tas laikas smile.gif Kai žinosiu, kad galiu padaryti idealiai pagal instrukciją, tik tada galėsiu ją padėti į spintelę ir leisti apdulkėti.

P.S. žinai, kaip aštuonmečiui trimetis atrodo visiškai nupiepęs vaikas, o trimečiui aštuonmetis – vajė vajė koks didelis vyras, nors iš esmės tai abu juokingi vaikai? smile.gif Tai aš trimetis – geriausiu atveju... (Gink Dieve, prašau nepagalvoti, kad ką tik išvadinau Iks aštuonmečiu vaiku biggrin.gif)


Ir dar man trūksta dėmesio... t.y. ne dėmesio, o atsiliepimų apie šitą darbelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 05, 14:05)

TAIP. Esmė yra ir neturiu prie ko kabintis smile.gif O kad ten kitiems tamsu, tai tegul šviesinasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 05, 13:05)
Šuns balsas į dangų neina, klaidinimas pirmų ND aprašyme išlieka verysad.gif
Suprantu ir sutinku su viskuo, ką tu parašei, bet!.. biggrin.gif


doh.gif
aš prie ND aprašymų stengiuosi nekišti nagų, nes nesu ta, kuri itin įdėmiai seka temą. gal kai Ka atidarinės, sudėlios, ji viską registruojasi ir yra VisaMatantiAkisSuBiz(j)ūnu.
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 04, 19:13)


Kompozija gal visai ir nieko, tamsoka gal, ir žiauriai geltona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 09 05, 14:33)
Kompozija gal visai ir nieko, tamsoka gal, ir žiauriai geltona smile.gif

Čia tik 1ND, tad prie ko geltona,ar mėlyna, ar žalia tame esmės nekeičia. Vat, kai bus 5ND tada suvoks kas ir kaip su tomis spalvomis. Ar ne taip? Ar ne tam yra ND eiliškumas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrė: 05 rugsėjo 2013 - 13:40