Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Kitsune, TAIP, šaunuolė smile.gif Na, čia neprivaloma, bet man būtų idealu Zenitas ar Kievas koks. smile.gif Čia tik šeip, bet man patiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 10 rugsėjo 2013 - 17:12
Labas. Norėčiau ir aš pasimokyti smile.gif
Dariau šiandien pirmą ND. Bet turbūt per tamsios nuotraukos gavosi?
Čia pvz:
user posted image

Galbūt ir dar ką nors negerai padariau ir galėsite patarti, kaip ištaisyt klaidas? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 10, 18:08)
Kitsune, TAIP, šaunuolė  smile.gif Na, čia neprivaloma, bet man būtų idealu Zenitas ar Kievas koks. smile.gif Čia tik šeip, bet man patiko.  mirksiukas.gif

... tik toks sandeliuke tebuvo uzsilikes juostinukas smile.gif ...bet zinau, kad pas mama kazkur yra ir Zenit g.gif ....reiks paieskoti bigsmile.gif

aciuks.gif uz TAIP
Atsakyti
Aster, tu teisi - tamsoka. Gali eiti prie didelio lango kur daugiausiai šviesos, gali didinti ISO jautrumą, mažinti diafragmos skylę ar ilginti išlaikymą. Tavo pasirinkimas smile.gif
Objektus siūlyčiau keisti nes: 1) yra nevienodi 2) 'neskaniai' atrodo. Siūlau įjungti fantaziją smile.gif
Atsakyti
Truputis apie garsų reportažininką - Ian Berry
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 10, 18:34)
Objektus siūlyčiau keisti nes: 1) yra nevienodi 2) 'neskaniai' atrodo. Siūlau įjungti fantaziją smile.gif


ar privaloma, kad visi objektai būtų vienodi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 10 rugsėjo 2013 - 20:10
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 10, 18:34)
Aster, tu teisi -  tamsoka. Gali eiti prie didelio lango kur daugiausiai šviesos, gali didinti ISO jautrumą, mažinti diafragmos skylę ar ilginti išlaikymą. Tavo pasirinkimas smile.gif
Objektus siūlyčiau keisti nes: 1) yra nevienodi 2) 'neskaniai' atrodo. Siūlau įjungti fantaziją smile.gif

briedi, ar tau neatrodo, kad perlenki ir isismaginai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 10, 18:34)
mažinti diafragmos skylę

Tikrai? Ir tai padės sukurti šviesią nuotrauką?

Šiaip su šviesumu įkeltoje nuotraukoje tikrai viskas gerai. Tik keistai atrodo smarkiai šviesesnės vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 10 rugsėjo 2013 - 20:21
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 10, 18:34)
Aster, tu teisi -  tamsoka. Gali eiti prie didelio lango kur daugiausiai šviesos, gali didinti ISO jautrumą, mažinti diafragmos skylę ar ilginti išlaikymą. Tavo pasirinkimas smile.gif
Objektus siūlyčiau keisti nes: 1) yra nevienodi 2) 'neskaniai' atrodo. Siūlau įjungti fantaziją smile.gif

Jei turėčiau teisę ką nors siūlyti, tai siūlyčiau briedžiui įjungti savikritiką... Bet neturiu, tai einu toliau galvoti apie savo pareigas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2013 09 10, 14:48)
Maziau kalbu - daugiau darbu  tongue.gif  Treciojo TAIP negavau - bandau kita atributika atitempti su 2 ND....tik gaila kad niekaip fotografo stopke neisipaise i kadra  blush2.gif

Taip smile.gif
Atsakyti
labas vakaras,

Kad nebūtų tik "sveikos ciocės" tai šį kartą ateinu su fotografija kritikai wink.gif

ir dar dėl to Wb gal galėtų man kas nors paaiškinti?????

user posted image


Ps. vienas iš pasiekimų - išmokau su PS uždėti rėmelį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 10 rugsėjo 2013 - 22:30
QUOTE(Ka @ 2013 09 10, 21:21)
Tikrai? Ir tai padės sukurti šviesią nuotrauką?

Šiaip su šviesumu įkeltoje nuotraukoje tikrai viskas gerai. Tik keistai atrodo smarkiai šviesesnės vietos.



Atsiprašau, susimaišiau. Dininti diafragmos skylę, mažinti f doh.gif
Atsakyti