Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 09 10, 14:54)
na va, kiek naudos smile.gif be ironijos sakau, kartais reikia išlipti iš kiauto..smile.gif

Tikrai taip:)
Atsakyti
Vis užeinu, nieka nebepažįstu, siaubingas jausmas, tik Say dar matau, vis kalba, kalba, na, nieko keisto, niekas nesikeičia, išskyrus avatarą.
Na, kam čia įdomu, einu toliau dirbt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 09 10, 14:04)
Vis užeinu, nieka nebepažįstu, siaubingas jausmas, tik Say dar matau, vis kalba, kalba, na, nieko keisto, niekas nesikeičia, išskyrus avatarą.
Na, kam čia įdomu, einu toliau dirbt biggrin.gif


mane, musėt, tik grabas ištiesins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 10, 14:05)
mane, musėt, tik grabas ištiesins biggrin.gif

Motin, šitas avataras visai netinka. Ne Tamstos dūšelei biggrin.gif Einu išrinksiu kokį, jei tingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo.: 10 rugsėjo 2013 - 14:13
QUOTE(Abo. @ 2013 09 10, 14:13)
Motin, šitas avataras visai netinka. Ne Tamstos dūšelei biggrin.gif Einu išrinksiu kokį, jei tingi.


jo, man reik deimantinės kaukolės smile.gif
Atsakyti
va http://images5.fanpo...698-399-500.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo.: 10 rugsėjo 2013 - 14:16
ne, toks man netinka. dabar aš būsiu kaukolinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 10, 14:20)
ne, toks man netinka. dabar aš būsiu kaukolinė smile.gif


Na, ok, užskaitau. Iki kito karto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Abo. @ 2013 09 10, 14:31)
Na, ok, užskaitau. Iki kito karto biggrin.gif


na nesakyk, nesakyk, mano nuostabiosios smegenys - deimantais papuoštoje kaukolėje. ne taip ir toli nuo realybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 10, 14:49)
na nesakyk, nesakyk, mano nuostabiosios smegenys - deimantais papuoštoje kaukolėje. ne taip ir toli nuo realybės biggrin.gif


Viskas čia gerai, tik infantilumo trūksta, kokio rūžavo kaspinėlio ar sagučio. Na, patingėjai, niekis, viską suprantu.
Atsakyti
Sveikos
Nezinau ar mane dar pamenat, bet vis tyliai skaitau jus.. smile.gif Vasara niekaip neisispyriau sau i sedimaja padaryti ta 5ND, pagaliau prisikaupiau biggrin.gif Zuju po namus, kraustau stalcius, ieskau baltu daiktu biggrin.gif Tik ko tai kolkas rez nesigauna. Tai vat atejau su klausimu, pas mane Canon 650D, ir niekur as jame nerandu measure white balance g.gif net ir googlej nera nieko g.gif Gal kas zino ir gali pasnibzdeti kur man ji rasti?
Atsakyti
QUOTE(DoVi @ 2013 09 10, 15:56)
Sveikos
Nezinau ar mane dar pamenat, bet vis tyliai skaitau jus.. smile.gif Vasara niekaip neisispyriau sau i sedimaja padaryti ta 5ND, pagaliau prisikaupiau biggrin.gif Zuju po namus, kraustau stalcius, ieskau baltu daiktu biggrin.gif Tik ko tai kolkas rez nesigauna. Tai vat atejau su klausimu, pas mane Canon 650D, ir niekur as jame nerandu measure white balance  g.gif  net ir googlej nera nieko  g.gif  Gal kas zino ir gali pasnibzdeti kur man ji rasti?


Mano Nikon'e reikia eiti per nustatymus į White Balance, ir yra mygtukas Measure. Paspaudi ant jo, nufotkini. Parašo ar gerai gavosi WB, tada vėl nufotkini ir gerai gaunasi baltumas Custom'e smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 10 rugsėjo 2013 - 16:52