Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2013 09 09, 13:26)
kaip romaną paskaitau smile.gif čia komplimentas, o ne ironija smile.gif


pamaloninta smile.gif
ir drįstu pasakyti, kad mielai paskaityčiau Tavo miniatiūrą (tiktų ir romanas:)) apie savaitgalio "Pastebėjimus". Prašau ax.gif
Atsakyti
Labinuosi su visom... hi.gif
Žengiu nedrąsiai savo pirmąjį žingsnelį... Akylesnės jau turbūt pastebėjo, kad karts nuo karto sėdžiu ant laktos apačioj ir pasalūniškai stebiu, ką čia veikiat biggrin.gif
Būti šioje fotoaparato pusėje man visada kur kas labiau patiko, nei anoje. Tačiau dabar, kai jau žinau tiek, kiek galima žinoti pakniopstom perbėgus kokią penkiolika jūsų pribaigtų temų karsta.gif , bet dar neįsigilinus į fotoaparato instrukciją, suprantu, kaip nei velnio nieko nemokėjau, o tos nuotraukos, kuriomis didžiavausi, dabar bado akis elementariomis klaidomis... blush2.gif
Nors iš prigimties esu žmogus „prie technikos“, bet fotoaparato viduriai kažkodėl niekada netraukė. Todėl iki šiol viską sąžiningai pleškinau auto režimu. Nors žinau, kad iš fotografavimo duonos niekada nevalgysiu (į šitą traukinį aiškiai jau pavėlavau ax.gif ), bet mažų mažiausiai, ko man norisi, tai vykusiai užfiksuoti savo kelionių momentus, būtent taip, kaip aš juos tada matau. Nes jie ne tik nuostabūs, jie dar man ir labai brangūs, todėl nenoriu, kad kada atminty išbluktų. Ir būsiu neapsakomai dėkinga, jei padėsite man to išmokti 4u.gif Tai va, tokia mano užduotis "minimum".
Ir pabaigai anekdotas biggrin.gif . Kai keletą pirmųjų kartų kažkuri (gal Ka?) vis rašė, kaip su Heliosu po pievas braidžiodavo, pagalvojau, kad Heliosas – tai koks kitatautis vyras, na, bent jau šuo... Tik kai su tuo Heliosu pradėjo ir kažkuri kita "draugauti" ir bendrų romantiškų pasivaikščiojimų įspūdžiais dalintis blink.gif , kažkaip jau čia man keistokai pasirodė g.gif . Ir tik po kurio laiko man šovė į galvą mintis pasinaudoti visagaliu Google ir išsiaiškinti to Helioso veislę biggrin.gif
Taip kad fotografijoje esu žalia, lyg pavasario žolė, tai jau būkit tokios geros ir labai griežtai nevertinkite... unsure.gif

1 ND:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Anekdotas prajuokino. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Žemiau. mirksiukas.gif Atsirask žemiau kai fotografuosi. Dėl parinkto kampo nelabai įžvelgiami skirtumai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 09 rugsėjo 2013 - 14:38
QUOTE(sayonara @ 2013 09 09, 08:38)
visoms trims, buvusioms parodoje, atvirukus užrašysiu ir išsiųsiu šią savaitę. Veronika, trūksta Tavo įspūdžių iš parodos ir adreso į AŽ, kitus du adresus turiu smile.gif

Netrukus ten pat atidaroma nauja paroda smile.gif

Tikiuosi vakare pavyks prisest ir parasyt ispudzius. Tada ir adresa brukstelsiu.

Atsakyti
Iks, skaityciau ir skaityciau bigsmile.gif

kaip nebutu keista "skriestuves" ir kitus kaimo vaizdelius neseniai ziurejau.

Winter Garden, sveika atvykusi 4u.gif kadangi pati neseniai pradejau arti tuos dirvonus tai padrasinu ,ner cia taip baisu 4u.gif ...bet del ND...kam save apsunkinti su pirmu darbu ir prisidelioti ne tris (kaip prasoma )o kazkiek daug ir kompozicija gaunasi nebe kompozicija. Taigi varpas ,dedi i sona, gal veliau panaudosi, is tu triju kruveliu pasirenki kuria viena,is ju dar tris vienetus. As turbut imciau giles, pasirinkciau grazias, su kepurelemis ,koteliais, gal poromis sukibusiu paieskociau, nu isvaizdzias biggrin.gif
Nes dabar tos kruveles kaip kakuciai ir jeigu riesutai valgomi, tai giles gal nelabai biggrin.gif kazkoks ne toks pasirinkimas.
Tada ieskau fono...lapo didelio ar tapeto rulono, nebutinai balto, bet vienspalvio. Susiregulioji sviesa, na prie kurio lango fotografuosi.
Delioji graziai tuos giliukus ( ar ka kita), fotografuojant pritupk, ar prigulk, kad ne visai is virsaus jie matytusi, bandyk ivairiai mirksiukas.gif tada fokusuoji ir bandai, fokusuoji ir ziuri ,ziuri kol pati lieki patenkinta biggrin.gif Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2013 09 09, 14:08)


Anekdotas - biggrin.gif
ND - sutinku su išsakytomis pastabomis, pabandyk dar kartą smile.gif

***

Vedda, nežinau, kas tos "skriestuvės", bet įtariu, kad mes ne apie tą patį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 09, 16:17)

***

Vedda, nežinau, kas tos "skriestuvės", bet įtariu, kad mes ne apie tą patį biggrin.gif

cia kaip su Tamsta doh.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif ir turejo buti "Skerstuves" doh.gif
Atsakyti
Nežinau, ar matėt - vienoje vietoje surinkti 15 interviu su fotografijos meistrais. Anselis Adamsas prajuokino su išsireiškimu apie vienos fotgrafės darbus, kad ji "paima bjaurius objektus ir parodo juos dar bjauresniais". Ėjau tyrinėt, kas ten tokio baisaus. Pasirodė, kad ir didesnių baisybių esu mačiusi, jos kai kurie kadrai netgi patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 09, 16:56)
cia kaip su Tamsta  doh.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  lotuliukas.gif ir turejo buti "Skerstuves"  doh.gif


biggrin.gif
Bet aš vis tik kalbėjau apie skriestuvą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 09, 18:12)
biggrin.gif
Bet aš vis tik kalbėjau apie skriestuvą smile.gif

nu tai susivokiau biggrin.gif

as va apie tai pagalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 09 rugsėjo 2013 - 17:30
Winter Garden, man dar atrodo, kad neįdomiai riešutai padėti. Paprasta kruvelė, be kompozicijos ar kažko 'tokio', kad būtų įdomu žiūrėti. Siūlau prie visų pasakytų pastabų, pagerinti kompozicija. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 09 rugsėjo 2013 - 17:51
Sveikos tongue.gif Su 2ND ateinu pasirodyti ax.gif

f2.8 isl 1/80 ISO-200
user posted image

f8 isl 1/40 ISO-800
user posted image

f22 isl 1/20 ISO-3200
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -kitsune-: 09 rugsėjo 2013 - 18:21