Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

As nors ir jau galeciau, bet vis dar nedrystu sedeti nei is desines , nei kaires ax.gif
bet Opsros ND darbu skirtumas akivaizdus 4u.gif ir ji tikrai zino ka daro 4u.gif


savaitgalio tema nedave ramybes, kaip Iks sakei daugiau isejo negu atejo doh.gif ...ko as nepastebiu g.gif ... ar jau nebepastebiu .... kankinausi kol suvokiau...ogi paprastu, kasdieniniu dalyku...rytines kvepiancios kavos, diedo keptos kiausinienes, paprastos, zydincios kiemo piktzoles, kuri siandie butu zuvusi po zoliapjoves peiliais biggrin.gif
kaip sakoma gailekis to ka padarei negu to ko nepadarei, o galejai

user posted image

daugiau geltonu ir nelabai nepastebejimu cia
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2013 09 08, 18:02)
Man vistik labai trūksta erdvės, ypač paskutiniojoje foto, buteliukas vsai jau įsispraudęs prie krašto.

Man irgi. Ir trečioj nuotraukoj stiklinukas beveik nebetelpa, ir negražus arbatos santykis su horizontu blush2.gif Bet šitai pastebėjau tik sudėjusi nuotraukas ir ramiai atsidususi. Tikėjausi, gal niekas daugiau nepastebės ax.gif biggrin.gif
Bet kai pastebėjo, dar kartą atsidusau, išsiviriau naujos arbatos, susirinkau savo fotostudiją, spragsėjau, spragsėjau, net fotoaparatą atsukau į įprastinę poziciją, toliau spragsėjau, fotoaparatas išsikrovė, o tada perskaičiau Iks komentarą biggrin.gif
Nors pačiai norėtųsi visiško tobulumo ir susižavėjimo šūksnių iš visų senbuvių, kad "taip, Opšra, valio, Opšra, viskas puiku, Opšra!" (biggrin.gif), visgi pirmoj užduoty nebėra azarto vykdyti pačią užduotį, tik kitaip dėlioti savo žaislines kaladėles. Todėl šįkart susirinksiu visus (prisiskaičiuosiu net ir Veddos nutylėtą biggrin.gif) pliusiukus ir pradėsiu mąstyti apie antrą užduotį. Bus sudėtinga susirasti naujų kaladėlių biggrin.gif

Iks, kai prisimenu Raudonosios mirties kaukę, norisi apsimesti, kad ne mano tai buvo darbas, ir kad aš tokio nesusipratimo negalėjau atnešti biggrin.gif Ir, nematau reikalo slėpti, man garbė Tamstai būti įdomiu personažu smile.gif Bent jau kol tikiuosi, kad čia "įdomus" daugiau gerąja, nei neigiama prasme biggrin.gif

Ir dar noriu pasidžiaugti, kad vakar išdrįsau išeiti su fotoaparatu "į žmones". Bandžiau nors kiek fotografuoti vieną mini-renginį, kuris vyko teatre. Buvo labai įdomi patirtis spaudyti mygtuką prie tokio apšvietimo ir žiūrėti, kas kada gaunasi. Gavosi tik keletas nevisai kokybiškų prisiminimų renginyje dalyvavusių žmonių ratui (niekaip neperprantu fotoaparato ekranėlio - jis man rodo visiškai ne tai, ką paskui pamatau kompiuteryje...), bet patiriu nemenką pasitenkinimą savimi, kad bent pabandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 08, 20:27)
(...) kai prisimenu Raudonosios mirties kaukę, norisi apsimesti, kad ne mano tai buvo darbas (...)


biggrin.gif
(p.s. tasai personažas, apie kurį pasisuko kalba, kol kas labai teigiamas smile.gif)

***

Vedda, man Tavo pienės pūkas (flickr) visai patiko, prašosi kelių korekcijų, bet šiaip įdomus dėl paprastumo smile.gif
Atsakyti
Iks, jau kai nusikoreguosiu, tai nebus ka ir beatkoreguoti...ten visikai be korekcijos...saule leidziasi kosminiu greiciu doh.gif bandziau keisti nustatytmus, bet saule uzlindo uz malkines doh.gif ir ejau krapu skabyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 08, 16:36)
Kadangi nesulaukiau trijų tikrų "TAIP" ("savąjį galiu atsiimti" nesiskaito tikru, o ir šiaip nerimtai atrodo tokie gąsdinimai...), vėl parnešu pirmą ND.



Aš irgi duodu TAIP 4u.gif
Šis variantas geresnis nei prieš tai buvę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 08, 20:27)
Nors pačiai norėtųsi visiško tobulumo ir susižavėjimo šūksnių iš visų senbuvių, kad "taip, Opšra, valio, Opšra, viskas puiku, Opšra!" (biggrin.gif),

Įtariu, kad už iškalbą tuoj tuoj gausi. Visai nedaug trūksta iki tobulumo. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 08 rugsėjo 2013 - 23:16
QUOTE(Fazano plunksna @ 2013 09 09, 00:14)
Įtariu, kad už iškalbą tuoj tuoj gausi. Visai nedaug trūksta iki tobulumo.  bigsmile.gif

Baksnoja čia į skaudžią vietą... Ir pati žinau, kad šneku daug geriau nei fotografuoju... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 08 rugsėjo 2013 - 23:38
QUOTE(Veronika~ @ 2013 09 08, 11:36)
Gizzy man pirmas variantas graziau ziurisi, ir ta antra ranka graziai padeta, o antroje foto man kaires per daug atrodo. Spalvos grazios, saules zuikuciai nuostabus:)

Dekui 4u.gif
Atsakyti
Atnesu pora kadru is rytinio pasivaiksciojimo smile.gif Gal tiktu ir savaitgalio temai g.gif Kazkaip daugiau jokiu minciu nekilo sio savaitgalio temai..

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 09 08, 21:20)
Iks, jau kai nusikoreguosiu, tai nebus ka ir beatkoreguoti...ten visikai be korekcijos...saule leidziasi kosminiu greiciu  doh.gif bandziau keisti nustatytmus, bet saule uzlindo uz malkines  doh.gif ir ejau krapu skabyti  biggrin.gif


Apie korekcijas "įvykio vietoje" labiau ir kalbėjau - prie malkinės ties krapais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 09 rugsėjo 2013 - 06:40
Iks, vieną Tavo foto pakoregavau, galiu čia įdėti?

Papildyta:

visoms trims, buvusioms parodoje, atvirukus užrašysiu ir išsiųsiu šią savaitę. Veronika, trūksta Tavo įspūdžių iš parodos ir adreso į AŽ, kitus du adresus turiu smile.gif

o gal dar atsiras buvusių?

Netrukus ten pat atidaroma nauja paroda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 09 rugsėjo 2013 - 07:39
QUOTE(sayonara @ 2013 09 09, 07:38)
Iks, vieną Tavo foto pakoregavau, galiu čia įdėti?


Dėk, laukiu su balionėliu. Tik nesitikėk, kad aš Tave pagirsiu, bebebe biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 09 rugsėjo 2013 - 07:43