Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 09 08, 15:20)
Tada tikiuos ir vidinę, ir vizualinę pamatyti Sea Girl konkurse smile.gif


tai kad aš niekaip neatrandu laiko 5nd padaryti, tai kaip ir kiek žinau konkursuose dalyvauti negalima, kol nebūni visko atsiskaitęs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 09 08, 15:21)
tai kad aš niekaip neatrandu laiko 5nd padaryti, tai kaip ir kiek žinau konkursuose dalyvauti negalima, kol nebūni visko atsiskaitęs biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Tavo saldainiai taigi buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 08 rugsėjo 2013 - 14:24
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 08, 15:24)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tavo saldainiai taigi buvo  biggrin.gif


jie nebuvo užskaityti, jeigu gerai prisimenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 09 08, 14:21)
tai kad aš niekaip neatrandu laiko 5nd padaryti, tai kaip ir kiek žinau konkursuose dalyvauti negalima, kol nebūni visko atsiskaitęs biggrin.gif


Nebūtum prisipažinęs, gyvenime neatsiminčiau, ką padarei ir ko dar ne. Nesi naujokas foto pasaulyje, tad laisvai įgautum visas teises ir pareigas atnešęs ne ND, o tris geras foto (gal ir 1, jei jau kone visi ND gavę +). Kam suteikta teisė į riterius tokiu būdu įšventinti, nežinau (tik spėju, kad vėlgi tiems, su vartų raktais biggrin.gif), bet toks ėjimas gal Tau patiktų ir tiktų?
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 09 08, 15:28)
jie nebuvo užskaityti, jeigu gerai prisimenu smile.gif


Kiek prisimena pavadinimų prašė, o užskaityt neužskaitė.

Sekmadienio popietė tikriausiai laisva, tad galima kibti į darbus. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 08 rugsėjo 2013 - 14:30
QUOTE(Iks @ 2013 09 08, 15:28)
Nebūtum prisipažinęs, gyvenime neatsiminčiau, ką padarei ir ko dar ne. Nesi naujokas foto pasaulyje, tad laisvai įgautum visas teises ir pareigas atnešęs ne ND, o tris geras foto (gal ir 1, jei jau kone visi ND gavę +). Kam suteikta teisė į riterius tokiu būdu įšventinti, nežinau (tik spėju, kad vėlgi tiems, su vartų raktais biggrin.gif), bet toks ėjimas gal Tau patiktų ir tiktų?


na, kai aš iš pradžių bandžiau aiškintis kas kur ir kaip, tai man ir buvo pasakyta - pirmiausiai ND, o tada jau bus matyt smile.gif beto - galbūt neturiu tokių stiprių darbų, dėl kurių galėčiau būti įšventintas į riterius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2013 09 07, 19:20)
biggrin.gif  tongue.gif Neleidzia pakeisti zinutes, tai imetu nuoroda i flickr, kad nesikartoti...


Nesusilaikau nepasisakiusi, kol neatėjo Say ir savo autoritetu lyg vėjas visų kuklių pastebėjimų nenupūtė... smile.gif
Mintis aiški, bet man toks jos "pasakymas" šiek tiek kliūna, lyg nebuvo pasirinkti patys tinkamiausi "žodžiai". Man asm. trūksta kažkokio įtaigesnio karkaso, ryškesnio susvetimėjimo, abejingumo, skubėjimo, praėjimo pro šalį akcento. Norėtųsi, kad tas klūpėjimas būtų skaudesnis, "biliūniškesnis", labiau nederėtų su likusiu - neklūpančiu, skubančiu pasauliu. Ko (man) trūksta, nėra lengva pasakyti, gal artimesnio?, o gal kaip tik tolimesnio plano?, mažiau pašalinių detalių?, kad susinepatoginęs žvilgsnis tiesiog įsisegtų į tą su aplinka konfrontuojančią žmogystą? Man regis, kad kadras taptų įdomesnis, jei ir pats herojus nuo savo nepastebimumo nebūtų nusigręžęs, jei jis būtų kitoks, nei tie, kurie atsukę jam nugaras, jei matytųsi jo profilis, galbūt klejojantis žvilgsnis... Iš principo benamystę galima labai įv. parodyti, bet Tavo duotas pavadinimas kreipia mano mintis į socialinę ir gal net būtiškąją atskirtį, kurią gal tikėjaus pamatyt dramatiškesnę ar ką smile.gif
Atsakyti
Kadangi nesulaukiau trijų tikrų "TAIP" ("savąjį galiu atsiimti" nesiskaito tikru, o ir šiaip nerimtai atrodo tokie gąsdinimai...), vėl parnešu pirmą ND.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Opšra, šį kartą užtikrintai duodu TAIP. Praeitą kartą dar buvo abejonių. Šį kartą, viskas tvarkinga, šviesu. Šaunuolė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 08 rugsėjo 2013 - 16:38
QUOTE(Opšra @ 2013 09 08, 17:36)
Kadangi nesulaukiau trijų tikrų "TAIP" ("savąjį galiu atsiimti" nesiskaito tikru, o ir šiaip nerimtai atrodo tokie gąsdinimai...), vėl parnešu pirmą ND.



Man vistik labai trūksta erdvės, ypač paskutiniojoje foto, buteliukas vsai jau įsispraudęs prie krašto.
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 09 08, 16:36)
Kadangi nesulaukiau trijų tikrų "TAIP" ("savąjį galiu atsiimti" nesiskaito tikru, o ir šiaip nerimtai atrodo tokie gąsdinimai...), vėl parnešu pirmą ND.


Taip. Pavydetina kantrybe ir uzsispyrimas smile.gif
Darbas patiko - kitoks nei iprasta, bet tikrai ne prastesnis smile.gif
Atsakyti
Opšra, kai jau pati sėdėsi dievams tėvams iš dešinės, su raudonu šratinuku vietoj valdžios simbolio biggrin.gif, suprasi, koks situacijos dualizmas sėdint ten kartais ištinka smile.gif Atidžiai sekdama Tavo dirbinius (nes, nematau reikalo slėpti, Tu man įdomi kaip personažas apskritai smile.gif), ramia širdimi galiu pareikšti, kad iš 1ND marškinėlių tikrai išaugai, kad nuo debiuto su raudonąja mirties kauke nuėjai ne vieną km, kad užsiauginai kelias ar keliolika naujų plunksnų, kad esmę perkandai, kad ir pakelta iš lovos sudėliotum fokusus, ten, kur jiems ir vieta ir t.t. ir pan. Kita vertus, negalima sakyti, kad Koretės pastaba būtų iš piršto laužta. Dar kita vertus, man nesinori tik dėl to neperkelti Tavęs į 2 klasę, bet nežinau, ar teigiamas, bet, na, ne šimtabalis (99,5) įvertinimas Tave pačią tenkina, ar nesuabejosi dėl jo tikrumo wink.gif Žodžiu, aš duodu TAIP, nes vertinu pagal lanksčią individualią sistemą, pagal kurią tasai į krašto šoną besibraižantis (brauner rum)Kandis smile.gif jau absoliučiai nieko nelemia smile.gif Jei mokslo tikslais fotoaparato galutinai dar nepaskerdei, beveik nekantriai lauksiu 2ND lauknešėlio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 rugsėjo 2013 - 19:45