Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Gizzy man pirmas variantas graziau ziurisi, ir ta antra ranka graziai padeta, o antroje foto man kaires per daug atrodo. Spalvos grazios, saules zuikuciai nuostabus:)
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 07, 20:11)
2013 09 07 vakariniame  pasisakyme neradau lens.gif listen.gif TO raudonojo žodžio iš 2013 09 05 agitacijos sad.gif
Tu manęs turbūt nekenti  cool.gif  ( biggrin.gif  tongue.gif  biggrin.gif )


kenčiu biggrin.gif

QUOTE(Veronika~ @ 2013 09 07, 21:39)
Pavyko ir man siandien nueiti i paroda. Likau suzaveta Aleksandraviciaus darbais. Portretai nuostabus!
Si man labiausiai patiko is tos serijos, prie jos ilgiausiai prastovejau ir iki siol ji istrigusi galvoje.

Keleta nuotrauku esu padariusi is parodos, paziuresiu ar bus kas rodomo.


lauksiu foto ir analizės, tada - adreso į AŽ smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Dar kažkaip gėda kelti foto, tai įkeliu Flickr. Man apdirbimas nepatinka, kadangi neturiu PS. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *briedis*: 08 rugsėjo 2013 - 11:14
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 08, 11:11)
Sveikos,

Dar kažkaip gėda kelti foto, tai įkeliu Flickr. Man apdirbimas nepatinka, kadangi neturiu PS.  sad.gif


Briedi, o su kokia programa tikrini 5ND? Pasidalink, mat, dažnai taip nutinka, kad naujokėlės irgi neturi PS, vargsta, net neįsivaizduodamos, ar labai su 5ND grybauja, tad Tavo pasidalinimas, manau, joms būtų labai naudingas...
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 08, 13:48)
Briedi, o su kokia programa tikrini 5ND? Pasidalink, mat, dažnai taip nutinka, kad naujokėlės irgi neturi PS, vargsta, net neįsivaizduodamos, ar labai su 5ND grybauja, tad Tavo pasidalinimas, manau, joms būtų labai naudingas...


Visokius, visokiausius išbandžiau, bet šis man geriausiai sakė skaičiukus + Online. Štai šis smile.gif
Atsakyti
Apie tavąjį darbelį.
Mano įsitikinimu, kol kas pačiai dėl apdirbimo ir PS galva skaudėt turėtų mažiausiai. Siūlau koncentruotis į visai kitus dalykus, o būtent - kompoziciją, šviesą ir jos dėsnius, prasminius, emocinius, estetinius akcentus, siekti kokybės, tinkamų ekspozicijų ir pan. PS menkai ką galės pagelbėti, jei pats kadras bus nelabai ko vertas, jei jam stigs ką tik išvardintų dalykų. Dabar matau kažkokį gana atsitiktinį knygų krūvos ir puodelio fragmentą, kuris neužkabina nei estetiškai, nei emociškai. Man regis, mėginai atsižvelgti į neseniai gautą pastabą ("nufotografuok kur nors ant stalo, tavo aplinkoje, prie lango, galbūt tarp kitų užrašų, gal tarp knygų"), bet nelabai sėkmingai... Beje, ypatingai neestetiškai pateikei gėralą (arbatą?), užmušk, nevilioja, lyg kokio purvino vandens iš balos būtų pasemta... O ir visas kadras nešvarus, "triukšmingas", vertimas į jb nežavi (gal nevertėjo versti?). Knygos man nekvepia smile.gif
Šiaip, žinoma, gerai, kad bandai. Gerai, kad rodai. Paeksperimentuok, pabandyk pagaudyti šviesą, panagrinėk, kaip kinta vaizdas jai įsikišus, nevenk grynai eksperimentinių, grynai "amatinių" kadrų, kurie gal iš karto pasmerkti stalčiui, bet turėtų atverti akis ir parodyti kelią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 09 08, 12:11)
Sveikos,

Dar kažkaip gėda kelti foto, tai įkeliu Flickr. Man apdirbimas nepatinka, kadangi neturiu PS.  sad.gif


Tikrai, briedi, kitą kart pasistenk skaniau atrodančią arbatą užsiplikyti, skaidrią ir be burbuliukų, putos ir burbulai gal kavai labiau tinka, bet arbata burbuliuota man jau atrodo kažkokia parūgusi. Ir gal vistik spalvotą (spalvas paderink) foto šį kart pamėgink, ir šviesos daugiau norėtųsi. O šiaip lyg ir bandei ne visai tradicinį variantą pateikti su šiuo darbeliu, gerai, kad kuri, eksperimentuoji.
Atsakyti
Briedi, mano supratimu, savaitgalinė Say tema būtent apie tai... Apie pastebėjimus/atradimus per vaizdo ieškiklį... Tiesiogiai Say temoje, matyt, nebus lemta sudalyvauti. Bet tokį daugiau atpasakojamąjį, daugiau didaktinį pavyzdį turiu... Slankiodama po namus pastebėjau ant stalo dukters paliktą ištuštintą stiklinę. Jau žiojausi paleisti gerklę, kai staiga per langą įsiveržė saulės spindulių pliūpsnis, kuris nykų netvarkos vaizdelį akimoju pavertė kažkuo ypatingu, traukiančiu akį tiek, kad... visai užmiršau apie poreikį pasibarti, čiupau fotoaparatą. Nieko kažko ohoho nepešiau, nes susiorientavimui neužteko laiko ir įgūdžių, dar po akimirkos nešvari stiklinė ir vėl buvo tik nešvari stiklinė. Beje, barniai taip ir neįsiplieskė, tokia tad fotografijos dar ir taikos misija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 08 rugsėjo 2013 - 14:12
EDIT: tik dabar pastebėjau, jog ten konkurso tema buvo autoportretas, o ne savaitgalio biggrin.gif vadinasi darbų į temą neturiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darkas: 08 rugsėjo 2013 - 14:11
QUOTE(Darkas @ 2013 09 08, 14:09)
EDIT: tik dabar pastebėjau, jog ten konkurso tema buvo autoportretas, o ne savaitgalio biggrin.gif vadinasi darbų į temą neturiu biggrin.gif


Bet gal per objektyvą įžvelgei savyje kažką, ko niekados gyvenime nebūtum pastebėjęs paprastame veidrodyje, a?
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 09 08, 15:16)
Bet gal per objektyvą įžvelgei savyje kažką, ko niekados gyvenime nebūtum pastebėjęs paprastame veidrodyje, a?

neitin.. ten labiau buvo mano vidinės savijautos vizualinė išraiška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 09 08, 14:17)
neitin.. ten labiau buvo mano vidinės savijautos vizualinė išraiška biggrin.gif


Tada tikiuos ir vidinę, ir vizualinę pamatyti Sea Girl konkurse smile.gif
Atsakyti