Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(ich @ 2013 09 07, 18:38)
Savaitgalio temai:
Nepastebim ar nenorim pastebeti?


O tokią mažulyyyyyyyyyyyyytę versiją įdėjai, kad ir mes nepastebėtume ar liktum nepanorę pastebėti? hihihi.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 rugsėjo 2013 - 19:00
QUOTE(Iks @ 2013 09 07, 19:58)
O tokią mažulyyyyyyyyyyyyytę versiją įdėjai, kad ir mes nepastebėtume ar liktum nepanorę pastebėti? hihihi.gif  smile.gif

biggrin.gif tongue.gif Neleidzia pakeisti zinutes, tai imetu nuoroda i flickr, kad nesikartoti...
Atsakyti
Iks biggrin.gif Tavo adresą turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 09 05, 12:40)
(...) tam atsiųsiu atviruką (gražų) ir pagirsiu biggrin.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 09 07, 19:34)
Iks biggrin.gif Tavo adresą turiu smile.gif


2013 09 07 vakariniame pasisakyme neradau lens.gif listen.gif TO raudonojo žodžio iš 2013 09 05 agitacijos sad.gif
Tu manęs turbūt nekenti cool.gif ( biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 rugsėjo 2013 - 20:41
Aš šiek tiek meditavau... Ach, kaip gera pabėgti nuo portretų šitaip. bigsmile.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 07 rugsėjo 2013 - 20:41
QUOTE(Ka @ 2013 09 07, 20:40)
Aš šiek tiek meditavau... Ach, kaip gera pabėgti nuo portretų šitaip.  bigsmile.gif


Tiek raudonio, kad imu įtarti, jog pribaigei mažiausiai 1 portreto herojų prieš pabėgdama biggrin.gif
Rimtai. Matau ne rudenį (flickr), o kažką geidulingo, kažką pavojingo, kupino mirtinų apžavųsmile.gif Ta prasme, tai ne kritika, tik mažytis nesusikalbėjimas su foto autore, tipo - pasiklydom vertime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 rugsėjo 2013 - 20:50
Beveik. Buvo sukąstas, sudilgintas ir t.t., bet išgyvenom ir džiaugiamės rezultatais. biggrin.gif
Pati jurgino spalva padiktavo jo pateikimą. Ilgai aš šioms gėlėms buvau abejinga, nežavėjo visai, bet šiandien pajutau, kad turiu parsivežti vieną žiedą namo ir fotografuoti taip kaip pajutau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 07 rugsėjo 2013 - 20:52
QUOTE(Ka @ 2013 09 07, 20:49)
Beveik. Buvo sukąstas, sudilgintas ir t.t., bet išgyvenom ir džiaugiamės rezultatais.  biggrin.gif
Pati jurgino spalva padiktavo jo pateikimą. Ilgai aš šioms gėlėms buvau abejinga, nežavėjo visai, bet šiandien pajutau, kad turiu parsivežti vieną žiedą namo ir fotografuoti taip kaip pajutau.


Su spalva man viskas gerai. Bet ruduo (pavadinimas flickre) man (mano personalinėje galvoje biggrin.gif , niekam neperšu) nesusiriša, aš gal nuo darželio laikų įsikalus, kad ruduo auksinis ir basta smile.gif
P.S. įtakos PAČIOS foto vertinimui tai neturi smile.gif Dailiai, net sunku atpažinti (neva prasčiokėlį) jurginą, man kone karališkoji vandens lelija pasivaideno smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 rugsėjo 2013 - 20:59
QUOTE(Iks @ 2013 09 07, 21:58)
Su spalva man viskas gerai. Bet ruduo (pavadinimas flickre) man (mano personalinėje galvoje biggrin.gif , niekam neperšu) nesusiriša, aš gal nuo darželio laikų  įsikalus, kad ruduo auksinis ir basta smile.gif
P.S. įtakos PAČIOS foto vertinimui tai neturi smile.gif Dailiai, net sunku atpažinti (neva prasčiokėlį) jurginą, man kone karališkoji vandens lelija pasivaideno smile.gif

Na, va, vienam ruoduo tik auksinis, kitam šiek tiek daugiau ir dar daugiau. Nemėgstu aš labai daug pasakoti apie savo foto, kuria linkme turi judėti žiūrovo mintys, patinka kai žmonės savaip pajunta. Va, ir tu savaip pamatei, pajutai. ax.gif
Iš ties, nebe toks jau prasčiokas jurgino žiedas patapo! biggrin.gif
Ačiū!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 07 rugsėjo 2013 - 21:05
QUOTE(Ka @ 2013 09 07, 21:04)
Nemėgstu aš labai daug pasakoti apie savo foto, kuria linkme turi judėti žiūrovo mintys, patinka kai žmonės savaip pajunta.


Man patinka, kai autorius nepalieka instrukcijų, kaip ir su kuo jo kūrinį vartoti smile.gif Ir Tau ačiū, kad tokių (direktyvų) nepalieki.
Štai ir šios dienos herojus - A.Aleksandravičius - mano galva, pakankamai pasitiki žiūrovu ir jo nevaržo.

P.S. Vis tik man dabar jau ir pačiai pasidarė įdomu, kodėl aš taip užsiciklinau su tuo auksiniu rudeniu. Išvedus paraleles, išeitų, kad vasara tik gėlėta, žiema tik balta, o pavasaris tik žalias kaip koks krokodilas. Negerai, sutinku biggrin.gif, bet gerai, kad užsiciklinimas tik ties rudeniu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 rugsėjo 2013 - 21:20
Pavyko ir man siandien nueiti i paroda. Likau suzaveta Aleksandraviciaus darbais. Portretai nuostabus!

QUOTE(Iks @ 2013 09 07, 18:48)
Vietoj prologo noriu parodyti foto iš "Porto, Portugalija, 2013" ciklo, kuri sulaukė didžiausio pasisekimo mano svitos tarpe.

Si man labiausiai patiko is tos serijos, prie jos ilgiausiai prastovejau ir iki siol ji istrigusi galvoje.

Keleta nuotrauku esu padariusi is parodos, paziuresiu ar bus kas rodomo.


QUOTE(Ka @ 2013 09 07, 21:40)
Aš šiek tiek meditavau... Ach, kaip gera pabėgti nuo portretų šitaip.  bigsmile.gif

Ka esu gerbeja tavo geliu. Pirma foto man labiau patiko, ji tokia mistine, ne is karto supratau, kad tai gele.
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 09 07, 21:40)
Aš šiek tiek meditavau... Ach, kaip gera pabėgti nuo portretų šitaip.  bigsmile.gif

Kaip visada zavinga wub.gif
Papildyta:
Siandien ryte bandziau save fotografuoti ax.gif Sedziu prie vienos foto dabar ir negaliu apsispresti kaip geriau g.gif Idejau du variantus i flickra, gal patartumet? blush2.gif
Atsakyti