Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Sveikutes, gal kas turite BEARPAW Concord spalvos batus, kokia tai realiai spalva: labiau panasi i tamsiai melyna, ar i pilkuma? Amazone tos pacios spalvos skirtingi atspalviai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudi: 06 rugsėjo 2013 - 05:50
QUOTE(Gafsa @ 2013 09 05, 21:00)


šitas ir su ragana geruliai biggrin.gif

QUOTE(Taurė @ 2013 09 06, 03:00)
Del HM.com noriu perspeti, kad jie siuncia prekes labai ilgai. Pvz siandien pirktas prekes numato atsiusti man estimate DELIVERY: SEP 23-27  doh.gif  O jei dar paveluoja ...


arba išvis neatsiunčia..... bent jau Europoj.
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2013 09 06, 07:47)
Sveikutes, gal kas turite BEARPAW Concord spalvos batus, kokia tai realiai spalva: labiau panasi i tamsiai melyna, ar i pilkuma? Amazone tos pacios spalvos skirtingi atspalviai ax.gif
user posted image
user posted image


as paemiau sau concord spalva, 6pm yra berpaw modeliukai tai gerai parodytos spalvos, ant keliu modeliuku gali paziureti ta spalva, man svarbiaus buvo, kad ji neryski smile.gif jeigu nedega kai gausiu pasakysiu, cia jau tauryte zinos kiek laiko is zulily siuncia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 06, 08:35)
as paemiau sau concord spalva, 6pm yra berpaw modeliukai tai gerai parodytos spalvos, ant keliu modeliuku gali paziureti ta spalva, man svarbiaus buvo, kad ji neryski smile.gif jeigu nedega kai gausiu pasakysiu, cia jau tauryte zinos kiek laiko is zulily siuncia 4u.gif


aciu, einu pasizvalgyti i 6PM, bus aiskiau smile.gif
Atsakyti
Merginos, kuri man galetu patarti del UGG todller dydziu? Man reikia batuku 15cm pedutei. Ju dydziu lenteleje 8 dydis raso 14,6cm, 9 dydis - 15,6cm. Idomu ar cia vidpadzio dydis ar pedutes ilgis, kuriai skirtas batukas? g.gif
Va situos ziuriu wub.gif http://www.6pm.com/u...e-toddler-black gal kuri turit, galit pakomentuot? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kur galiu žvalgytis 1D ( one direction biggrin.gif ) kvepaliukų? Ar pvz. iš čia http://edenparfums.com/shop pirktumėt? Nu gi kalėdos artėja, dovanas reikia pradėti pirkti hihihi.gif
Atsakyti
ar Crazy8 renkat?
Atsakyti
Siuntos dar nesimato? Parasykit viekianti koda sierros.
Atsakyti
QUOTE(maka @ 2013 09 06, 12:04)
Siuntos dar nesimato? Parasykit viekianti koda sierros.

Jau dalinama mirksiukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2013 09 06, 00:30)
Didelis ačiū Taurei,gerdulkai ir aneritai už darbą  4u.gif  aciuks.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anerita* @ 2013 09 06, 12:08)

Anerita, qq ax.gif Negavau jokio pakvietimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Ei, merginos, junkites prie sierros pirkimui su 35% off. 4u.gif

Vaikams gi reikia botu, batu, kepuryciu, pirstiniu ir t.t. ax.gif Saltasis metu periodas jau ant nosies.
Atsakyti