Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Mamux121 @ 2013 09 13, 20:59)
Aš ir turiu šitą. super, jau trejas žiemas atlaikė tongue.gif Ir pūkai tik vienas kitas per siūles iškrenta. Nėra jis storas, bet kadangi pūkinis ir ilgas tai vis tiek nėra šalta. Man dydį ir atitiko, nešioju S ir ėmiau S. Tik man kaip aukštaūgei (175 cm) S dydyje šiek tiek rankovės ilgesnės galėtų būti. Bet apsimaunu ilgesnes pirštines ar riešines ir super mirksiukas.gif



QUOTE(Dilma @ 2013 09 13, 21:08)
Dėl rankovių sutinku - ir man ilgesnių norėjosi drinks_cheers.gif

nu dekui, del puku nuraminot, ale va rankoves.... g.gif man siaip jau iprasti buna trumpi, rankos kaip vagilkos lotuliukas.gif doh.gif tai negi bus trumpa sad.gif nu kaip bus taip-jau nusiunciau Taurei, prasom jungtis prie hautelooko blush2.gif
Atsakyti
kas ieškot rimtos šiltos striukės, verta šitą pamedžiot-
http://www.sierratra...;colorFamily=04
ir rankovės šio gamintojo ilgos...
Atsakyti
tauryte gal tu gali pasakyti kaip su nuolaida landsende ? ir kaip ji skaiciuosis 20$ nuo 75$, jeigu mano prekytes kaina apie 23 $ ? cia kiek bus ?
Atsakyti
Labas rytas, gal galit patarti Old navy moterisku sukneliu dydziai ar atitinka, jei as deviu M, tai ir imti M? O kaip su mergaitiskom suknelem, 5 metu mergaitei?
Dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 13, 23:13)
tauryte gal tu gali pasakyti kaip su nuolaida landsende ? ir kaip ji skaiciuosis 20$ nuo 75$, jeigu mano prekytes kaina apie 23 $ ? cia kiek bus ?

Procentaliai dalintusi 4u.gif

Cabelas truksta prisijungusiu rolleyes.gif
Atsakyti
Gerdulka, o vakar jau nupirkot landsend ? nes niekaip dar del dydzio apsispresti negaliu doh.gif
Atsakyti
Prisijunkite 4u.gif
Dillards
Bearpaw
Sliceofnature
Aeropostale -25$ nuo 100$
Gap/OldNavy
Crazy8
Gymboree
Iherb
Drugstore
VENUS
Ebags
Vitacost
Hautelook
TennisWarehouse
Bostonproper
Next
YOOX
Cabelas
Landsend
Mattel
HM
BostonProper
Macys
RL -10%
AE
4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif

Temos išparduotuvė
4u.gif


Papildyta:
QUOTE(proksi @ 2013 09 14, 14:24)
Gerdulka, o vakar jau nupirkot landsend ? nes niekaip dar del dydzio apsispresti negaliu  doh.gif

Truksta kolkas prisijungusiu , renkame 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kuri visai netycia kur uzmatete va tokio tipo pinigine - dirza, odine ar medziagine http://www.6pm.com/v...anny-pack-black
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 09 13, 19:18)

Kokia faina bigsmile.gif seniai noriu kazko panasaus bigsmile.gif prasau padekit kas nors su dydziu, nes tikrai nesinoretu prasaut - 92-76-97, cia su nestorais normaliais drabusizias smile.gif PAGELBEKIT blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2013 09 14, 06:14)
Kokia faina bigsmile.gif seniai noriu kazko panasaus bigsmile.gif  prasau padekit kas nors su dydziu, nes tikrai nesinoretu prasaut - 92-76-97, cia su nestorais normaliais drabusizias smile.gif PAGELBEKIT blush2.gif

Esu pasijugus per telefonną, negaliu pasitikrinti brando tos striukes. Jei atmintis veikia, Tommy striukyte ? As vakar norejau sau ja imti, bet nebuvo mano dydzio. Kiek esu matavusis tommy striukes, man ju dydziai atitinka calvin klein ir kenneth cole.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 09 14, 13:26)
Esu pasijugus per telefonną, negaliu pasitikrinti brando tos striukes. Jei atmintis veikia, Tommy striukyte ? As vakar norejau sau ja imti, bet nebuvo mano dydzio. Kiek esu matavusis tommy striukes, man ju dydziai atitinka calvin klein ir kenneth cole.

Taip, Tommy striukyte, bet negelbeja man tai, kad atitinka Calvin klein ir Kenneth cole, nesu pirkaus sau nieko is siu brendu unsure.gif o dydziu lenteles calvin klein atitinka? Bandyciau orientuotis pagal ja.

Pagal calvin klein dydziu lentele - juosmuo ir klubai tiktu S, bet abejoju del krutines, na bet rizikuociau tada su S.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piene_66: 14 rugsėjo 2013 - 13:37
Kiba atsirado juoda s ?
Atsakyti