Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(Dilma @ 2013 09 13, 19:50)
Nešiojaunešiojuanešiojau, kol atsibodo biggrin.gif . Padėjau į tekstilinį konteinerį po 4 metų nešiojimo biggrin.gif

Žiūriu dabar Hautelook - nugi gaila, nors imk ir vėl nusipirk doh.gif  lotuliukas.gif

Pagarba, jei 4 sezonus atnesiojai thumbup.gif. Ech, ir man ji grazi.., bet kad ooojj, turiu as puchaviku blush2.gif.

QUOTE(Sandraxa @ 2013 09 13, 19:55)
bet ji ne ziemine? smile.gif

Ziemine, gi sudetis plunksnos-pukai, normaaaliai. Gal tik -25 speigui jau saltoka butu, bet kiek gi per tokius salcius vaikstom atviram ore irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2013 09 13, 21:06)
Pagarba, jei 4 sezonus atnesiojai thumbup.gif. Ech, ir man ji grazi.., bet kad ooojj, turiu as puchaviku blush2.gif.
Ziemine, gi sudetis plunksnos-pukai, normaaaliai. Gal tik -25 speigui jau saltoka butu, bet kiek gi per tokius salcius vaikstom atviram ore irnesakyk.gif

vat uzkabino ji nors tu ka biggrin.gif rupi irgi dydziai ar atitinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2013 09 13, 19:55)
bet ji ne ziemine? smile.gif

NU kaip ir žieminė, nes pūkinė. Bet ne pati šilčiausia.

QUOTE(Rigedora @ 2013 09 13, 20:06)
g.gif va sito tai visai nenoreciau
bigsmile.gif  o kaip dydis? nezinau ar L ar XL imt, jei pvz laredoute 44-46 tinka  g.gif o ir siaip labiausiai bijau del peciu siaurumo  unsure.gif
Dilma, auuu

Šitas modelis bent jau prieš 5 metus, buvo pamažintas. Šiaip nešioju S, šito pirkau M. Jūsų vietoj imčiau didesnį variantą g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 09 13, 21:09)
NU kaip ir žieminė, nes pūkinė. Bet ne pati šilčiausia.
Šitas modelis bent jau prieš 5 metus, buvo pamažintas. Šiaip nešioju S, šito pirkau M. Jūsų vietoj imčiau didesnį variantą g.gif  4u.gif

o tai kokias perkat ,,silciausias'' ?biggrin.gif
Atsakyti
Kas Canada Goose, kas Landsend, kas dar kokias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 09 13, 20:09)
NU kaip ir žieminė, nes pūkinė. Bet ne pati šilčiausia.
Šitas modelis bent jau prieš 5 metus, buvo pamažintas. Šiaip nešioju S, šito pirkau M. Jūsų vietoj imčiau didesnį variantą g.gif  4u.gif


o aciu, imsiu tada didesne,nes ir aplmai labiau megstu laisvesnius rubus mirksiukas.gif
Atsakyti
gerule
http://www.ideeli.co...st_view/3225106
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2013 09 13, 20:11)
o tai kokias perkat ,,silciausias'' ?biggrin.gif

Canada Goose, sako, pacios paciausios 4u.gif
http://www1.blooming.....ctsPerPage=96
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 09 13, 18:42)
Tokį turėjau - nieko neleido tongue.gif


Toms, kurioms ne taip gerai pasisekė, leido ja antrą sezoną ax.gif

QUOTE(Sandraxa @ 2013 09 13, 19:08)
vat uzkabino ji nors tu ka biggrin.gif rupi irgi dydziai ar atitinka g.gif


Man atitiko - nešioju M/40, prirkau M ir buvo pats tas . Pirkta buvo iš Macys
Atsakyti
QUOTE(Rigedora @ 2013 09 13, 17:16)
sveikos, ka galit pasakyt apie Kenneth Cole pukiniu paltus dydzius ir siaip kokybe?  unsure.gif http://www.hautelook...roduct/11348966


Aš ir turiu šitą. super, jau trejas žiemas atlaikė tongue.gif Ir pūkai tik vienas kitas per siūles iškrenta. Nėra jis storas, bet kadangi pūkinis ir ilgas tai vis tiek nėra šalta. Man dydį ir atitiko, nešioju S ir ėmiau S. Tik man kaip aukštaūgei (175 cm) S dydyje šiek tiek rankovės ilgesnės galėtų būti. Bet apsimaunu ilgesnes pirštines ar riešines ir super mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamux121: 13 rugsėjo 2013 - 20:01
QUOTE(Mamux121 @ 2013 09 13, 20:59)
Aš ir turiu šitą. super, jau trejas žiemas atlaikė tongue.gif Ir pūkai tik vienas kitas per siūles iškrenta. Nėra jis storas, bet kadangi pūkinis ir ilgas tai vis tiek nėra šalta. Man dydį ir atitiko, nešioju S ir ėmiau S. Tik man kaip aukštaūgei (175 cm) S dydyje šiek tiek rankovės ilgesnės galėtų būti. Bet apsimaunu ilgesnes pirštines ar riešines ir super mirksiukas.gif

Dėl rankovių sutinku - ir man ilgesnių norėjosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 09 13, 20:18)


thumbup.gif Kažin kaip su jos dydžiais... g.gif Kokį reikėtų imt, jei maždaug 100-80-100 su drabužiais?
Atsakyti