Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(manouche @ 2013 09 13, 09:40)
Tai Columbios US 9 dydis turetu buti geras g.gif. Nes as su 40 dydziu 9.5 kedukus turiu, geri.


Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(shvedryte @ 2013 09 13, 10:14)
Jų pamažinti dydžiai 10 dydžio vidpadis 26cm buvo.


Aišku, dėkui už info. bet kad pamainti, tik prie kai kurių rašo. Ten komentaruos skaičiau, kad perka pusė dydžio didesnius.
Papildyta:
QUOTE(kipitun @ 2013 09 13, 10:25)
Su tokia pėda turiu žieminius batus 9 dydį. Jei vasarinių reiktų, tai gal ir 8,5 imčiau, bet žieminių mažesnių tikrai ne.



Ačiū labai 4u.gif
bandysiu išsirimkti smile.gif
Atsakyti
Gal yra koks sierros kodukas? 4u.gif
Atsakyti
Reikia pagalbos su RL vyriškų sneakerių dydžiais 4u.gif
Ar galiu tikėti jų pateikiama lentele? Mano vyras EU nešioja 42,5 dydį, patarkit imti 9 ar 9,5 šių batų dydį:
http://www.ralphlaur...rentPage=family

Iš anksto labai dėkinga už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri užmatėt kur galėčiau pigiau rast būtent tokius Crocs'us. US9 dydis reikalingas. ax.gif

http://www.amazon.co...rocs kids boots

Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 13, 08:36)
O gal galite pamatuoti ja ? Ypac domina tarp pazastu cm ir rankoves ilgis, nes mn 186 ugio, tai nezinau ar tall imti ar regular ax.gif


Tarp pažastų 68*2 cm, peciai 52 cm, rankoviu vidinė siulė 54, visas ilgis 77 cm 4u.gif
Atsakyti
Prisijunkite 4u.gif
Dillards
Bearpaw
Sliceofnature
Aeropostale -25$ nuo 100$
Gap/OldNavy
Crazy8
Boscovs
Hautelook
TennisWarehouse
Bostonproper
Next
YOOX
Cabelas
Landsend
Mattel
HM
BostonProper
Macys
Bloomingdales
Disney
RL -10%
AE
4u.gif

Ir visa kita, ko pageidaujate biggrin.gif

Temos išparduotuvė
4u.gif


YOOX 4u.gif

QUOTE(Dulsi @ 2013 09 13, 14:44)
mergytes imeskit parduotuve kur medicinine apranga perkat ,domina balti chalatai


Allheart.com
Uniformadvantage.com 4u.gif

QUOTE(manouche @ 2013 09 13, 14:46)
perka ir renka 4u.gif.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2013 09 13, 10:33)
Mergaites, aciu uz siuntinuka 4u.gif Carters kaip visada wub.gif tik su dukrytes pizama issiduriau doh.gif ne i galva man paziuret sudeti, tik ieskojau, kad ne flysas butu, o pasirodo 100% polisteris unsure.gif jau Carters paprastai is medvilnes buna, o vat ir nepataikiau, na bet tiks dabar jau, reikes ziuret atidziau kita karta.


Mano nusistaymas ir būdavo prieš flysines pižamas, bet kai atėjo laikas kai pradėjo nusispardyt koldrą, tai susigundžiau užsakyt flysine vientisą savo 4,5 ir 2,5 metų vaikams ir ka jūs manote žiemą labai pasiteisno, miega nusispardę, bet nesušalę, o kas svarbiausia neprakaituoja, ką maniškiai linkę, jei užkločiau tada tikrai būt šlapi, bet kai be koldros tai super thumbup.gif

Ji nepasiteisns, jei pas jus namie labai labai šilta, bet jei žiema normali temperatūra ar miegate prie pradaryto lango tikrai sunešiosite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2013 09 13, 17:00)
Tarp pažastų 68*2 cm, peciai 52 cm, rankoviu vidinė siulė 54, visas ilgis 77 cm 4u.gif


KRIISTI CIA xl TALL ? Ir kaip tu pecius matavai ? kaip man matuoti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 13, 16:13)
KRIISTI CIA xl TALL ? Ir kaip tu pecius matavai ? kaip man matuoti ? smile.gif


Taip XL Tall,pečius matavau nuo siūlės iki siūlės, na tikiuosi supratai, kaip g.gif

Net vyro rankos ilgį iš vidaus pamatavau, tai 56 cm iki riešo rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 13 rugsėjo 2013 - 15:20
Labukas, dedu Macys.com, p oto aeropostale.com -25$ nuo 100$ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2013 09 13, 17:16)
Taip XL Tall,pečius matavau nuo siūlės iki siūlės, na tikiuosi supratai, kaip  g.gif

Net vyro rankos ilgį iš vidaus pamatavau, tai 56 cm iki riešo  rolleyes.gif  4u.gif



ooo gerai, kad pasakei reikia ir man pamatuoti, sakyk Kriisti o emei toki pat dydi kaip ir nesioja ? ar kaip mes perkam vienu dydziu mazesne ? nes pagal ismatavimus Xl kazkaip arti MB marskinuku XXL, ar ji tokia polaisve, nes MB nesioja columbia marskinukus, striukytes, nike maikes, marmot striukytes viska XXL. gal ir situ imti XXL bet ziuriu tall gal su ugiu 186 ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 13, 16:45)
ooo gerai, kad pasakei reikia ir man pamatuoti, sakyk Kriisti o emei toki pat dydi kaip ir nesioja ? ar kaip mes perkam vienu dydziu mazesne ?  nes pagal ismatavimus Xl kazkaip arti MB marskinuku XXL, ar ji tokia polaisve, nes MB nesioja columbia marskinukus, striukytes, nike maikes, marmot striukytes viska XXL. gal ir situ imti XXL bet ziuriu tall  gal su ugiu 186 ?  g.gif

Tada ir imk XXL. Manisks Nike nesoji tada ir visa kita XL. Ir tiko puikiai XL ta striuke.
Atsakyti