Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

QUOTE(piene_66 @ 2013 09 13, 09:33)
Mergaites, aciu uz siuntinuka 4u.gif Carters kaip visada wub.gif tik su dukrytes pizama issiduriau doh.gif ne i galva man paziuret sudeti, tik ieskojau, kad ne flysas butu, o pasirodo 100% polisteris unsure.gif jau Carters paprastai is medvilnes buna, o vat ir nepataikiau, na bet tiks dabar jau, reikes ziuret atidziau kita karta.



o per kiek laiko Taure gauna is Carters prekytes?
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2013 09 13, 09:33)
Mergaites, aciu uz siuntinuka 4u.gif Carters kaip visada wub.gif tik su dukrytes pizama issiduriau doh.gif ne i galva man paziuret sudeti, tik ieskojau, kad ne flysas butu, o pasirodo 100% polisteris unsure.gif jau Carters paprastai is medvilnes buna, o vat ir nepataikiau, na bet tiks dabar jau, reikes ziuret atidziau kita karta.


labai reik žiūrėt į sudėtį, nes tikrai lengva išsidurt biggrin.gif ir aš esu išsidūrus, poliesterio pižamą nupirkus doh.gif jau tokia bjauri buvo... dabar gerai išsistudijuoju sudėtį prieš pirkdama... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2013 09 13, 10:33)
Mergaites, aciu uz siuntinuka 4u.gif Carters kaip visada wub.gif tik su dukrytes pizama issiduriau doh.gif ne i galva man paziuret sudeti, tik ieskojau, kad ne flysas butu, o pasirodo 100% polisteris unsure.gif jau Carters paprastai is medvilnes buna, o vat ir nepataikiau, na bet tiks dabar jau, reikes ziuret atidziau kita karta.

Daug mamyciu labai patenkintos tom fleesinem pizamytem, gal ir jum tiks 4u.gif. As irgi esu nupirkus, laukiam rudens-ziemos naktu, ziuresim, kaip nesiosis. Bet kai isaugs, manau, vis tiek grisiu prei Carters medvilniniu "snug fitt" pizamiukiu, kur su "mankietukais", jos man pacios mieliausios, apglundancios, va tokios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(manouche @ 2013 09 13, 09:58)
Daug mamyciu labai patenkintos tom fleesinem pizamytem, gal ir jum tiks 4u.gif. As irgi esu nupirkus, laukiam rudens-ziemos naktu, ziuresim, kaip nesiosis. Bet kai isaugs, manau, vis tiek grisiu prei Carters medvilniniu "snug fitt" pizamiukiu, kur su "mankietukais", jos man pacios mieliausios, apglundancios, va tokios wub.gif


man tos snug fit pačios fainiausios wub.gif sy flysinėm manoji prakaitavo, tai išvis jokių pižamų nebesileidžia uždėt... bet galvoju, nupirkt kokią gražią, gal tada dėtųsi žiemą biggrin.gif tik kainytė kol kas didoka, nebent mergaitės kokį koduką turi g.gif

žiūriu, mano nužiūrėtos pižamytės Boscovs pigiau nei carters puslapy bigsmile.gif kažin, renka mergaitės iš čia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alatėja_: 13 rugsėjo 2013 - 10:04
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 13, 11:01)
man tos snug fit pačios fainiausios  wub.gif sy flysinėm manoji prakaitavo, tai išvis jokių pižamų nebesileidžia uždėt... bet galvoju, nupirkt kokią gražią, gal tada dėtųsi žiemą  biggrin.gif tik kainytė kol kas didoka, nebent mergaitės kokį koduką turi  g.gif

žiūriu, mano nužiūrėtos pižamytės Boscovs pigiau nei carters puslapy  bigsmile.gif kažin, renka mergaitės iš čia?

vakar viena mergaite kviete jungtis, siandien as nusiunciau nediduka, junkites, taip ir susirinks mirksiukas.gif.
Atsakyti
Esam tureje jau visu rusiu pizamu - vientisu, flysiniu dvigubu, tu aptemptu smile.gif flysines man nepatinka del to, kad sintetika plius nesiojasi nelabai graziai, bubuliuojasi, apsivelia, bet ta vientisa flysine (kaip sliaustas) patogu labai po maudyniu saltuoju sezonu, silta vaikui, kojytes ne basos. Tikrai, labiausiai pasiteisine "snug fitt", ir smagios ir sudetis gera visada. Kazkaip si karta norejau isbandyt kazka naujo...Carters uzsake man 30 rugpjucio, vakar atsiemiau smile.gif

Del kainytes - luktelkit, kol nuolaidele ismes, man gavosi 10$-25%, tai visai neblogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piene_66: 13 rugsėjo 2013 - 10:09
QUOTE(srauni_upe @ 2013 09 13, 10:06)
Sveikos, gal kas turit patirties su Columbia moterų batų dydžiais?
Prie bato labai jau keistą lentelę rodo, kad 8,5 yra 40 1/5 biggrin.gif O jau tame size guide su pėda normaliai parašyta, kad 8,5 iki 25,1 cm. Mano pėda kažkur 25,5 ... Europiniai dydžiai 39 dažniausiai būna maža, o 40 per didelė. KAip atsitaikyt amerikietišką pusinį? Koja kaip ir neplati.
Dėkui  4u.gif JEi kas pasidalinsit patirtim būsiu labai dėkinga. Ieškau žieminių


Jų pamažinti dydžiai 10 dydžio vidpadis 26cm buvo.
Atsakyti
Na man fleesines ištisines taip pat patinka. Kasmet ju paperku , tikiuosi siais metais i 5T dar ilysim. Kadangi manoji nesikloja doh.gif , tai tos fleesines vienintele isheitis ziema. Tik ant nuogo kunelio nekyla ranka man ju det - ash dedu po apacia mikyte ir bent jau triusikucius ir tik tada ta fleesa rolleyes.gif Tai pats tas kai nesikloja gaunas tikrai ne per karšta
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 13, 07:47)
Gal gali irgi pamatuoti kiek cm rankove ? nes bijau, kad rankos nebutu per trumpos, nors jis neilgarankis, bet .... ir kaip ji nesiojasi ? smagi ?

vakare, po darbo galesiu pamatuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 09 13, 10:06)
Sveikos, gal kas turit patirties su Columbia moterų batų dydžiais?
Prie bato labai jau keistą lentelę rodo, kad 8,5 yra 40 1/5 biggrin.gif O jau tame size guide su pėda normaliai parašyta, kad 8,5 iki 25,1 cm. Mano pėda kažkur 25,5 ... Europiniai dydžiai 39 dažniausiai būna maža, o 40 per didelė. KAip atsitaikyt amerikietišką pusinį? Koja kaip ir neplati.
Dėkui  4u.gif JEi kas pasidalinsit patirtim būsiu labai dėkinga. Ieškau žieminių


Su tokia pėda turiu žieminius batus 9 dydį. Jei vasarinių reiktų, tai gal ir 8,5 imčiau, bet žieminių mažesnių tikrai ne.
Mane irgi jų lentelė buvo supainiojusi, ten į euro dydžius nereikia kreipti dėmesiu, tik į pėdos cm ir tada pagal modelį žiūrėti.
Papildyta:
Iš kur labiau apsimoka pirkti - iš macys ar dillards? Kus shipas mažesnis ir siuntima greitesnis?
Prekė tai abiejose vienodai kainuoja.
Papildyta:
Kai Taurė persikraustė, tai ir tax pasikeitė? Dabar visai kosmetikai 7 proc? Ar aš čia kažką painioju... ax.gif
Atsakyti
Merginos, kas šiandien planuojat pasiimti prekes, prašau tai padaryti iki 17 val. Vėliau švęsim rimtą 5 metų jubiliejų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2013 09 13, 11:25)
Iš kur labiau apsimoka pirkti - iš macys ar dillards? Kus shipas mažesnis ir siuntima greitesnis?
Prekė tai abiejose vienodai kainuoja.
Papildyta:
Kai Taurė persikraustė, tai ir tax pasikeitė? Dabar visai kosmetikai 7 proc? Ar aš čia kažką painioju... ax.gif

Macys renka iki free, Dillards - dalina 4u.gif. Siuncia, berods, panasiai. Ne tik kosmetikai, bet ir aksesuaram 7 proc. Dillards nededavo tax ir jiem. Patikslins, jei kazka as ne taip zinau smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manouche: 13 rugsėjo 2013 - 10:35