Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Arden deo truksta iki freeship 4u.gif
Atsakyti
Oi kaip aciu uz mazosios batukus, atsidziaugti negalime(tikiuosi neisaugs per du menesius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gerdulka @ 2013 09 08, 19:35)
Arden deo  truksta iki freeship  4u.gif

nusiunciau viena 4u.gif
Atsakyti
http://www.ideeli.co...olor_id=3287686
Aciu Taurei ir jos komandai uz sia striuke 4u.gif ,labai faina,silta,patogi,deja perdidele,tad tenka parduoti verysad.gif ,dydis XL,spalva NAVY,siunciu savo sakaita
Atsakyti
Junkites prie Macys.com Kodas SUNDAY 4u.gif
Atsakyti
Marginos, HELP! Man reikia protingų žmonių nuomonės.
Niekaip neapsispredžiu dėl šių batų. doh.gif

Kaip manote, ar verta? Ypač, jei tai greičiausiai bus vieninteliai batai rudeniui. Man labai reikia patogių ir patogiau apsiaunamų batų labai žemu kulnu.
Gal kas nors turite to brando batus ir galite pasidalinti nuomone apie jų kokybę, patogumą, dydžius? g.gif
Atsakyti
Dar negavau sierra skaičiukų už 28 dienos užsakymą. Galvoju gal pasimetė kur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 06, 17:55)
Merginos junkites prie Old navy, papildoma -25% nuolaidele, galioja ir dzinsams smile.gif


ir nuo SALE taiko -25% g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo levandike: 08 rugsėjo 2013 - 21:41
QUOTE(por-for @ 2013 09 08, 22:07)
Marginos, HELP! Man reikia protingų žmonių nuomonės.
Niekaip neapsispredžiu dėl šių batųdoh.gif

Kaip manote, ar verta? Ypač, jei tai greičiausiai bus vieninteliai batai rudeniui. Man labai reikia patogių ir patogiau apsiaunamų batų labai žemu kulnu.
Gal kas nors turite to brando batus ir galite pasidalinti nuomone apie jų kokybę, patogumą, dydžius?  g.gif

Kazkaip ne daznai uz akies kliuvamas brand'as..., neaisku ar jie waterproof.., jei musu rudeniui ar nereiktu storesniu padu... Tokie pamastymai..., kaip vieninteliu batu, tokiu nesirinkciau, bet as apskritai nelabai zamshos gerbeja smile.gif.
Atsakyti
mergaitės, gal vitacost renkat?
Atsakyti
QUOTE(levandike @ 2013 09 08, 23:41)
ir nuo SALE  taiko -25%  g.gif


jau nebegalioja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(por-for @ 2013 09 08, 23:07)
Marginos, HELP! Man reikia protingų žmonių nuomonės.
Niekaip neapsispredžiu dėl šių batųdoh.gif

Kaip manote, ar verta? Ypač, jei tai greičiausiai bus vieninteliai batai rudeniui. Man labai reikia patogių ir patogiau apsiaunamų batų labai žemu kulnu.
Gal kas nors turite to brando batus ir galite pasidalinti nuomone apie jų kokybę, patogumą, dydžius?  g.gif


Pritariu Manouche kaip vienintelius batus neimciau verstos odos, geriau jau tada odos, praktiskiau, be to viskas priklauso nuo sumos, kuria galite isleisti, jeigu galit daugiau imkit geresniu brandu, bent jau 2 sezonams tikrai turesite.
Atsakyti
QUOTE(por-for @ 2013 09 08, 21:07)
Marginos, HELP! Man reikia protingų žmonių nuomonės.
Niekaip neapsispredžiu dėl šių batųdoh.gif

Kaip manote, ar verta? Ypač, jei tai greičiausiai bus vieninteliai batai rudeniui. Man labai reikia patogių ir patogiau apsiaunamų batų labai žemu kulnu.
Gal kas nors turite to brando batus ir galite pasidalinti nuomone apie jų kokybę, patogumą, dydžius?  g.gif

neverti
Atsakyti