Įkraunama...
Įkraunama...

Prekinamės JAV parduotuvėse !@!

Junkites prie Macys.com ir RalphLauren.com, Hautelook.com Modnique.com ir visa kita 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(RIJADA @ 2013 09 07, 10:06)
Noriu dukrai užsakyti,maniau,kad jos pėda 26 cm,tai būčiau ėmusi 10 UGG'ų.Bet dabar pasimatavo - vis dėlto 25,5 cm. O tų batų pusinių nėr,ir nebežinau,kokius imt,gal ir 9 užtektų. Dažniausiai tinka 8.5 arba 9 dydis,EU irgi kartais 39 tinka,bet dažniausiai 40. smile.gif

jie nesitampo, ne taip kaip pvz classic. Deja, konkreciai jums patarti negaliu, nes pati speliojau pirkdama sau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū,Taure 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, sakykite printes leather tai čia kokia oda yra unsure.gif

Nu užsimaniau rankinuko rudeniui smile.gif
Atsakyti
Proksi, nu ir avataras, net atsilošiau, kai pamačiau, nu kažkaip man keistas hah.gif
Atsakyti
Olda navy treningines kelnes

Gal kas turėję šias kelnytes berniukam ar kokybiškos ir ar jos viduje su pūkeliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2013 09 07, 21:29)
Proksi, nu ir avataras, net atsilošiau, kai pamačiau, nu kažkaip man keistas  hah.gif

atsispindi grynas mano charakteris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2013 09 07, 17:49)
Žinau,kad Taurė tokius turi,bet gal dar kas turite ir galėtumėte pakomentuoti dydžius  ax.gif

http://www.6pm.com/u...burnished-suede


As turejau 10 dydi, bet man buvo dideli, tai pardaviau, UGG classic nesioju 9 dydi, eur 40. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 09 07, 21:09)
atsispindi grynas mano charakteris  mirksiukas.gif

aga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurg777 @ 2013 09 07, 20:49)
As turejau 10 dydi, bet man buvo dideli, tai pardaviau, UGG classic nesioju 9 dydi, eur 40. 4u.gif


Ačiū,darosi jau lengviau apsispręsti rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Anerita, nepykit, kad neatvažiuoju savo siuntinuko, bet su mažiuku savo man taip sunku išsiruošt iš namų, o kaip tyčia nėra daugiau kam doh.gif
Atsakyti
Laba diena,

Norejau pasiklausti kur galima pasidairyt i-pad'u? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2013 09 07, 11:06)
Labukas, mergaites, kur galima nebrangiai Converse rankiniu, kupriniu ir t.t. paziuret 10-metei? Nori viska kas susije su sia firma.... tai gal jau apie Naujaka reikia pradet galvot man....

prisidedu prie Converse paieškų. Kur geriausiomis kainomis gauti raudonų ar juodų converse su auliukais?
Ir kaip su jų dydžiais, ar atitinka? Jei nešiojam 39Eu, kokį imti? 4u.gif
Atsakyti