Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

gal kas kartu Spalio 1d. skris į Turkiją? smile.gif
Atsakyti
Laba diena
Mes skrisime spalio 3d. Jei nebus karo. Tiek planavom o pasirodo pasirinkome nesaugią šalį. Man atrodo kad tai bus mūsų pirma ir paskutinė kelionė į Turkiją. Dėl šventos ramybės prisiregistruokite ambasadoje turkijoje internetu
Atsakyti
QUOTE(saturnija @ 2013 09 16, 11:03)
Laba diena
Mes skrisime spalio 3d. Jei nebus karo. Tiek planavom o pasirodo pasirinkome nesaugią šalį. Man atrodo kad tai bus mūsų pirma ir paskutinė kelionė į Turkiją.  Dėl šventos ramybės prisiregistruokite ambasadoje turkijoje internetu

kad jau ten bent kolkas ramu
viskas derybu stadijoje
iki lapkricio visurio man atrodo ramu bus
Atsakyti
Mane taip pat ramina tai, jog bent jau šiuo metu derybų, ten pakankamai saugu. Kai buvo pats įkarštis net forumietės vyko - parvyko, ir kaip kažkuri sakė jokių neramumų nesijautė smile.gif
Papildyta:
beja, gal žinote kiek maždaug kainuoja ekskursija į Pamukale? svarstome nuomotis automobilį, ar vykti nusipirkus ekskursiją g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumilija @ 2013 09 16, 12:15)
Mane taip pat ramina tai, jog bent jau šiuo metu derybų, ten pakankamai saugu. Kai buvo pats įkarštis net forumietės vyko - parvyko, ir kaip kažkuri sakė jokių neramumų nesijautė  smile.gif
Papildyta:
beja, gal žinote kiek maždaug kainuoja ekskursija į Pamukale? svarstome nuomotis automobilį, ar vykti nusipirkus ekskursiją  g.gif

žiūrint keliese busit
na as manau apie 60 doleriu
paziurejau i novaturo keliones, bent jau tai savaitei kai as busiu, tai nera ekskurrsijosi Pamukale
mane labiausia domina ekskursija i Meis sala
Atsakyti
QUOTE(Migle777 @ 2013 09 10, 06:19)
Gal galite plačiau papasakoti apie ekskursijas šiame regione, mes vykstame į Bodrumą ir taip pat planuojame aplankyti vėžlių paplūdimį. Gal galite parašyti ekskursijų kainas, ar rinkotės vietines agentūras, ar pirkote iš Jus atvežusios agentūros, kokia kalba kalba gidai. Tiesiog Antalijos regione esame buvę daug kartu, o į Bodrumą vykstame pirmą kartą. Pažystami, draugai ir visi kas yra buvę šiame regione labai gyrė gamtą, Egėjo jūrą, ir sako, kad būtina pamatyti visai kitokią Turkiją.

Taip pat labai domina ekskursija į Graikijos salas, ar buvote?


Kada Jūs vykstate? Neperisijungiau ilgai,nes turėjau problemų,tai netas rūpėjo.Šį kartą pirkome iš tokio Gustavo agentūros,bet nusivyliau.Gidų išvis ten nebuvo.Į vėžlių paplūdimį iš Novaturo pirkome,tai Lietuvių grupė ir plaukėme su mūsų nuostabiąja gide.
gali man parašyti į: maryte479@gmail.com - jei kas domina
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 09 16, 13:42)
žiūrint keliese busit
na as manau apie 60 doleriu
paziurejau i novaturo keliones, bent jau tai savaitei kai as busiu, tai nera ekskurrsijosi Pamukale
mane labiausia domina ekskursija i Meis sala


Aš manau, kad galima ekskursiją nusipirkti iš vietinių pigiau ax.gif
Atsakyti
Viskas cia toj Turkijoj ramu ir gyvena visi savo iprastu ritmu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes.

mes grizom is Turkijos 09.13. Oras karstas, viena diena soktelejo net iki 41 karscio, ramu, nesijaucia jokiu neramumu, nors per zinias rode, kad didziuosiuose miestuose buvo kile riausiu tarp jaunimo ir policijos.

Buvome siame viesbutyje
http://www.tez-tour....CFYqR3godH0YATA

Turkijoj buvau 3 kart, tai sakyciau viesbutis atitinka savo kategorija. Teritorija nera didele, 4 baseinai, 2 kalniukai. Yra zaliu plotu truputi, bet pavaiksciot nebus kur,. Iki Konaklio centro pestute 15min, iki Alanijos vietiniu dolmusu 20min ( kaina 3liros arba 2usd) Taciau jai "mylit" brolius rusus geriau ten nevykit rolleyes.gif . Ju ten apie 60% ( siaip pasidziaugiau, kad tikrai rusu turistas kulturingeja, daugiau bedu su lenkais), tada lenkai, kazakai, baltarusai, nu ir kitu visu mazuma. Pliusas mokantiems rusu kalba, susinekesite be vargo.
gera vieta, geras papludymys ( prisikaiciau forumuose, kad akmenys), nu vienas didelis guli, alia ji apiet gali, o siaip as maudziaus be batu, yra ieinant nedideliu akmeneliu juosta, bet juos sunesa bangos, tik atvykus keleta dienu nebuvo, o poto prinese.
Minusas didziausias- gultai, t.y ju trukumas, mes keldavomes 7 ryto doh.gif ir eidavom uzsiimt prie juros, prie baseino nebuvom nei viena diena is 12, alia maciau ir girdejau, kad ta pati beda.

Maistas, kaip ir visur, buvo ir samarliaku, bet daug svieziu atskiru darzoviu, uzpilu, taigi gali pats miksuot. Bulves, makaronai, troskinukai vistiesnos.Karta i savaite kepdavo grill zuvi, mesa kepdavo kasdien tiek per pietus tiek vakariene. Karta i savaite ledai. Vaisiai, vunyoges, obuoliai, slyvos, arbuzai, melionai. Zodziu alkanas neliksi smile.gif

Siaip susidariau ispudi, kad Konaklis ( 12km nuo Alanijos) yra rusu rojus, ju ten laaaabai daug, alia matyt Turkijoj ju visur daug biggrin.gif .
Vezemes baksus ir eurus, keitemes i liras. taciau visur klauskit kainu i lirom ir baksais, nes kartais tuo geriau kartais tuo. Bet bent jau mums 90% buvo naudingiau moket lirom, jai ju lieka be bedu iskeite atgal i dolerius, aisku prarndat keleta centu.

Del ekskursiju tai pirkom per vietiniu agentura ATATURK, ten radau geriausias kainas apejus 5 agenturas.
Vaziavom Dzipu safari po zaliaji kanjona 30usd ( Teztur kaina 50usd), raftinas 20usd ( mums nueleido po 2usd, Teztur kaina 45usd), isvyka jachta puse dienos 14usd, ( mums dviems padare nuolaida mokejom 25usd, Teztur kaina 45usd)

Siaip kainos palyginimui, turku vietinej agenturoj sitoj/Teztur
Pamukale 55/80 ( Tezai daro lietuviu kalba)
Kapadokija 180/77
Alanija 20/60 ( Tezai daro lietuviu kalba)
Demre-Myra-Kekova 45/80 ( Tezai daro lietuviu kalba)
Hamamas 15/30
Delfinariumas 28/40
Zvejyba-piknikas 25/65

Jai kas domina klauskit, atsakysiu smile.gif
Geru visiems atostogu.


Siaip reikia pavaiksciot ir pasirinkt kainas kurios ir vietinese agenturose skiriasi 5-10 usd tai paciai ekskurijai, aiku pasideret.

Del pirkiniu tai jaucias kad sezonas i pabaiga, nemazai vietu yra, kad viskas po 5usd, tai sau nusipirkau silta alia striuke alia bliuzona su pasiltinimu. Du nedideli ransluostukai ramkoms su Alanija/Turkey uzrazu 5usd. ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linciaika: 16 rugsėjo 2013 - 18:54
Mes skrendam si penktadieni i Turkija.
biski nugazdino viena pazistama, sake kad vakarai jau vesoki buna. reikia siltu rubu.

kazin ar tiesa? g.gif

Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2013 09 16, 20:57)
Mes skrendam si penktadieni i Turkija.
biski nugazdino viena pazistama, sake kad vakarai jau vesoki buna. reikia siltu rubu.

kazin ar tiesa?  g.gif


Kemere dabar 21:40 kai rasau sedziu balkone trumpom rankovem ir man pats tas, nors esu ipratusi prie Turkijos karsciu, adaptavesis organizmas ir daznai, kai kitiems silta, man jau buna vesu. Tiesa, prie juros uzsimetu jau megztuka vakarais. Dienos dar karstos, grazios ir sauletos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Jzh-: 16 rugsėjo 2013 - 20:43
QUOTE(pumilija @ 2013 09 16, 13:15)
beja, gal žinote kiek maždaug kainuoja ekskursija į Pamukale? svarstome nuomotis automobilį, ar vykti nusipirkus ekskursiją  g.gif

Mes per Teztour mokejom 70$ is Bodrumo. Bet labai nervino tie tasymai po parduotves, Pamukalej buvom per pati karsti, nors is viesbucio isvaziavom 4val ryto.
Atsakyti