Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Griztu dar su keliais vaizdais is Pamukales:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nodux @ 2013 09 09, 14:59)
Mano drauge gyvenanti Alanijoje sake, kad pas juos viskas ramu, niekas del nieko panikos nekelia ir is viso tik is manes suzinojo apie kazkokius galimus

Tai jei nesidomi, tai ir nezino. Pilna apolitisku zmoniu.
Atsakyti
[quote=irisas,2013 09 09, 12:57]
Camyuva beach

Na jūsų kaina tikrai gera, mes į tą patį viešbutį rugsejo 28 d. už 7 naktis 2100 mokejom smile.gif
Atsakyti
Labą vakarą.Gryžau iš saulėtosios Turkijos-MARMARIO. Na kas kaip nori tegul sako,bet pats Marmaris stulbinančio įspūdžio nepadarė.Vat kai keliavome į vėžlių paplūdimį,tai vaizdai įspūdingi.Su džipais pasiekėme Jėzaus paplūdimį-va ten tai iįpūdingos vietos,man tai patiko labai labai. Truputį nusivyliau vietine agentūra,nepatiko organizavimas ekskursijų.
Atsakyti
QUOTE(maryte47 @ 2013 09 09, 23:49)
Labą vakarą.Gryžau iš saulėtosios Turkijos-MARMARIO. Na kas kaip nori tegul sako,bet pats Marmaris stulbinančio įspūdžio nepadarė.Vat kai keliavome į vėžlių paplūdimį,tai vaizdai įspūdingi.Su džipais pasiekėme Jėzaus paplūdimį-va ten tai iįpūdingos vietos,man tai patiko labai labai. Truputį nusivyliau vietine agentūra,nepatiko organizavimas ekskursijų.



Gal galite plačiau papasakoti apie ekskursijas šiame regione, mes vykstame į Bodrumą ir taip pat planuojame aplankyti vėžlių paplūdimį. Gal galite parašyti ekskursijų kainas, ar rinkotės vietines agentūras, ar pirkote iš Jus atvežusios agentūros, kokia kalba kalba gidai. Tiesiog Antalijos regione esame buvę daug kartu, o į Bodrumą vykstame pirmą kartą. Pažystami, draugai ir visi kas yra buvę šiame regione labai gyrė gamtą, Egėjo jūrą, ir sako, kad būtina pamatyti visai kitokią Turkiją.

Taip pat labai domina ekskursija į Graikijos salas, ar buvote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle777: 10 rugsėjo 2013 - 06:20
oho, mergytės, kokias geras kainas novaturas paleidooooooooooooo, wauu
jei kuri ieskot keliones, būtinai peržiūrėkit
tikrai yra iš ko pasirinkti
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 09 10, 09:57)
tai turbut skrisim kartu  4u.gif

10.10 dieną? Aukščau rašėt, kad 09,28 smile.gif O kuriam viešbutyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 10 rugsėjo 2013 - 09:01
QUOTE(jolituxs @ 2013 09 10, 09:19)
kelintą val jūsų skrydis?
mes irgi 28 d.

Mūsų skrydis 5.30, o kur jūs važiuojat

mes vykstam 28 diena i Camyuva beach aš irisui parašiau kiek mes mokejom, o ji atsakė į jūsų žinutę biggrin.gif jie vyksta spalio 10
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carla: 10 rugsėjo 2013 - 09:12
QUOTE(Carla @ 2013 09 10, 09:08)
Mūsų skrydis 5.30, o kur jūs važiuojat

mes vykstam 28 diena i Camyuva beach aš irisui parašiau kiek mes mokejom, o ji atsakė į jūsų žinutę biggrin.gif jie vyksta spalio 10

tai tada su jumis kartu
Kemeras,kirišas Le jardin viešbutis
Atsakyti
Gal dar ne viskas prarasta http://www.lrytas.lt...-atnaujinta.htm
Atsakyti
Sveikos,

gryzom ir mes is Antalijos, Delphin Divos. Kelione praejo sklandziai, lektuvai nevelavo. Pats viesbutis ir poilsis jame praejo puikiai wub.gif Kas zada atostogauti su vaikais, drasiai galiu rekomenduoti si viesbuti, nes vaikams ten rojus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolituxs @ 2013 09 10, 09:19)
kelintą val jūsų skrydis?
mes irgi 28 d.


o kokie mazdaug buna orai tuo metu? mes irgi planuojame rugsejo pabaigoj skristi,niekad nesame buve rudeni, neramu ar neprasides jau lietus ... g.gif
Atsakyti