Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Elysa @ 2013 12 14, 21:49)
Gal būt... bet jei lijo tokiu metu, tai lietus turėjo būti įspūdingas. Niekad nepamirštamas;)
Nuobodus lietus prasideda po lapkričio mėn. Nebuvau, nes nemėgstu nuobodybės:) Tik girdėjau.

Ir šiaip.. 7 dienos... ar įmanoma reikšti savo nuomonę? Na, tiesiog nepasisekė. Su gamta nesukovosi smile.gif

Nebuvo įspūdingas...tiesiog ramiai lyjo ištisą dieną...
Ir kodėl negaliu reikšti savo nuomonės? Gal tegu žino žmonės ko gali tikėtis, atostogaudami balandžio mėn. Juk tai nereiškia, kad 100 proc.pusę savaitės lietus bus..bet tikimybė tokia yra.
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 12 14, 23:50)
nepykit,bet vaziuojant uz tokiu spinigus tikrai ne ispudingo lietaus paziureti  schmoll.gif juo labiau,kai nusiteiki saulutes gauti. Aisku tikintis saulutes as balandi vaziuoti net nesugalvociau.
Papildyta:

man irgi geguzes pats galas pats geriausias, tikrai dydele tikimybe kad oras bus geras. Toks kaip musu geros vasaros


Tikrai taip thumbup.gif gegužės galas užtikrintai geras:) o ir kainos geros būna bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylene: 15 gruodžio 2013 - 10:25
Bent mano jau beveik ilgametis patyrimas sako kad geguzes pabaiga labai geras laikas Turkijoje, o siais metais tuo paciu laiku buvome Kretoje - silta bet ne per karsta. Ir kainos tuo metu pakankamai protingos nors kasmet ir brangsta.
Atsakyti
Sveikos keliautojos 4u.gif
Zadam geguzes vidury lekt i Turkija su seimyna .vaikuciams bus 2 metukai ir 4 metukai. Prnai buvom Delphin Palace su didzioju,tai paliko nerealu ispudi, kad siais metais nusprendem vel ten pat i ta pati viesbuti vaziuot. Kaip vyras sako,kam ieskot geriau ir nusivilt jei radom geriausia biggrin.gif Bet man knieti ir kazka nauja pabandyt,tai vienas is variantu yra Delphin Diva. Cia forume buvau skaicius kad net galbut tinkamesnis poilsiui su vaikais. Siais metais planuojame vaziuot i family rooma ,vaziuos dar kartu teta. Ar pakankamai vietos bus tam family roome ( du kambariai) trys suauge ir duvaikuciai 2 ir 4 metuku. Be to kur geresni family roomai,nes divoj berods yra per du aukstus o palace per siena g.gif ir gal kas galetu pasisakyt kuom realiai skirias sie viesbutukai,ar nera tas diva prastesnis uz palace,nes i prastesni nesinori vaziuot. Mum palace labai patiko vaiku zona su dideliu baseinu ir bungalais 4u.gif

Aciu pasisakiusioms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2013 12 14, 15:34)
aš šiais metais buvau balandžio 21-28 d, tai tris dienas iš septynių lyjo lietus, kai nelyjo-tomis dienomis buvo šilta. Bet daugiau nevažiuosiu balandžio mėn, nes kai lyja-atsibosta leist laiką biliardinėj, ar kavinėse...nu vidaus baseinas yra, bet irgi atsibosta.
Geriausia važiuoti gegužės pabaigoj-tada būna šilta, bet dar neitin karšta ax.gif

kur buvote,nes atostogavau siemet tokiu laiku netoli Alanijos,tai nelijo nei vienos dienos ir tikrai silta buvo diena,vakare reikdavo megztuko,aisku kiekvienais metais gali skirtis orai
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2013 12 16, 11:33)
kur buvote,nes atostogavau siemet tokiu laiku netoli Alanijos,tai nelijo nei vienos dienos ir tikrai silta buvo diena,vakare reikdavo megztuko,aisku kiekvienais metais gali skirtis orai



Sidėje 4u.gif

pažiūrėjau, kad aš buvau nuo balandžio 14 iki 21 doh.gif ir tas tris dienas nelyjo ištisai, bet buvo apsiniaukę ir pakrapnojo lietus blush2.gif buvo maximum 18 laipsnių, kai saulės nebuvo.. nu žodžiu, apgavau biškiuką doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylene: 16 gruodžio 2013 - 13:25
valio valio valio
pagaliau ir aš sulaukiau savo viešbutuko
važiuoju rugsėjo 27 d.
Atsakyti
Sveikos, keliautojos smile.gif
Pasidalinkit patrtimi su ECOTRAVEL kelionėm smile.gif Ar rinkotės ankstyvą registraciją? Gal ten ir šiaip užregistruoja naktį, jei yra laisvų kambarių?...
Tap pat domina atsiliepimai apie Sunfire Beach hotel 4*, aišku, tikiu, kad ne super viešbutis, bet vasaros kelionę jau turim, šią pasiėmėm tik dėl geros kainos lotuliukas.gif Skrendam gegužės 11 d., tai kiek baisu dėl oro... Tikiuosi nelis g.gif
Beje, Alanijos regione labiau doleriai ar eurai (neskaitant lirų)?
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2013 12 16, 19:17)
Sveikos, keliautojos  smile.gif
Pasidalinkit patrtimi su ECOTRAVEL kelionėm smile.gif Ar rinkotės ankstyvą registraciją? Gal ten ir šiaip užregistruoja naktį, jei yra laisvų kambarių?...
Tap pat domina atsiliepimai apie Sunfire Beach hotel 4*, aišku, tikiu, kad ne super viešbutis, bet vasaros kelionę jau turim, šią pasiėmėm tik dėl geros kainos  lotuliukas.gif  Skrendam gegužės 11 d., tai kiek baisu dėl oro... Tikiuosi nelis  g.gif
Beje, Alanijos regione labiau doleriai ar eurai (neskaitant lirų)?

Alanijos regione man geriau buvo doleriais(neskaitant liru),o buvome nuvaziave i Side ten labiau norejo euru
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2013 12 16, 19:17)
Sveikos, keliautojos  smile.gif
Pasidalinkit patrtimi su ECOTRAVEL kelionėm smile.gif Ar rinkotės ankstyvą registraciją? Gal ten ir šiaip užregistruoja naktį, jei yra laisvų kambarių?...
Tap pat domina atsiliepimai apie Sunfire Beach hotel 4*, aišku, tikiu, kad ne super viešbutis, bet vasaros kelionę jau turim, šią pasiėmėm tik dėl geros kainos  lotuliukas.gif  Skrendam gegužės 11 d., tai kiek baisu dėl oro... Tikiuosi nelis  g.gif
Beje, Alanijos regione labiau doleriai ar eurai (neskaitant lirų)?

apie šita viešbutį iš kitų lietuvių girdėjau tik blogus atsiliepimus :verysad:bet tai buvo prieš 6 metus,tai gal pasikeitė viešbutis.Ir man atrodo jis visada buvo 3 žv.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 16 gruodžio 2013 - 20:05
QUOTE(Cheerafa @ 2013 12 16, 11:23)
Sveikos keliautojos 4u.gif
Zadam geguzes vidury lekt i Turkija su seimyna .vaikuciams bus 2 metukai ir 4 metukai. Prnai buvom Delphin Palace su didzioju,tai paliko nerealu ispudi, kad siais metais nusprendem vel ten pat i ta pati viesbuti vaziuot. Kaip vyras sako,kam ieskot geriau ir nusivilt  jei radom geriausia biggrin.gif  Bet man knieti ir kazka nauja pabandyt,tai vienas is variantu yra Delphin Diva. Cia forume buvau skaicius kad net galbut tinkamesnis poilsiui su vaikais. Siais metais planuojame vaziuot i family rooma ,vaziuos dar kartu teta. Ar pakankamai vietos bus tam family roome ( du kambariai) trys suauge ir duvaikuciai 2 ir 4 metuku. Be to kur geresni family roomai,nes divoj berods yra per du aukstus o palace per siena g.gif ir gal kas galetu pasisakyt kuom realiai skirias sie viesbutukai,ar nera tas diva prastesnis uz palace,nes i prastesni nesinori vaziuot. Mum palace labai patiko vaiku zona su dideliu baseinu ir bungalais 4u.gif

Aciu pasisakiusioms drinks_cheers.gif



As tai nesuprantu, kam vaziuoti antrus metus is eiles i ta pati viesbuti, kai aplink simtai kitu g.gif Kad nenusiviltumet, reikia be abejo siek tiek darbo turbut ideti, pasidometi, paiskaitineti ir t.t.
Mes rugseji buvom Divoj su vaikais, mazajam buvo 1m 9 men. Is esmes viskas patiko, vaiku zona ypac, baseinas, bangalai, kur mazasis miegodavo pietu. Family room neemem, nes per du aukstus jis, registraturoje iskart pasake. Su mazesniu vaiku rinkomes si viesbuti, nes jis arti aerouosto, jame labai zalia,ta prasme ne katik pasodinti augalai, o jau uzauge. Dar viena priezastis, kad palyginus nedidelis viesbutis ir labai gerai isplanuotas, isskirstytos zonos. Publika kulturinga, nedaug rusu pasirode, visada vietos gaudavom prie vaiku baseino, ir siap jis nuosaliau, prie jo ramu budavo...
Atsakyti
QUOTE(ferrero @ 2013 12 16, 19:17)
Sveikos, keliautojos  smile.gif
Pasidalinkit patrtimi su ECOTRAVEL kelionėm smile.gif Ar rinkotės ankstyvą registraciją? Gal ten ir šiaip užregistruoja naktį, jei yra laisvų kambarių?...
Tap pat domina atsiliepimai apie Sunfire Beach hotel 4*, aišku, tikiu, kad ne super viešbutis, bet vasaros kelionę jau turim, šią pasiėmėm tik dėl geros kainos  lotuliukas.gif  Skrendam gegužės 11 d., tai kiek baisu dėl oro... Tikiuosi nelis  g.gif
Beje, Alanijos regione labiau doleriai ar eurai (neskaitant lirų)?


buvom sitam viesbutyje 2010 doh.gif toli grazu ten nekvepia 4 zvaigzdutemis, max -3, maistas klaikus, kambariai prasti, teritorija ziauriai maza, salia labai judri gatve, gultai prasti, zodziu tikrai niekam nerekomaduoju uz tokia kaina ,kiek jis kainuoja. pies tai buvom kitam viesbutyje, irgi 4*, tai ner ka lygint su situ schmoll.gif ir kaina labai panasi, zodziu reikia labai gerai atsirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerule @ 2013 12 16, 22:17)
buvom sitam viesbutyje 2010  doh.gif  toli grazu ten nekvepia 4 zvaigzdutemis, max -3, maistas klaikus, kambariai prasti, teritorija ziauriai maza, salia labai judri gatve, gultai prasti, zodziu tikrai niekam nerekomaduoju uz tokia kaina ,kiek jis kainuoja. pies tai buvom kitam viesbutyje, irgi 4*, tai ner ka lygint su situ  schmoll.gif  ir kaina labai panasi, zodziu reikia labai gerai atsirinkti  smile.gif

O kokiam jus buvote? 4u.gif
Atsakyti