Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Reikia pagalbos - gal kas yra buves Nashira resort & spa 5* viesbutyje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2013 12 13, 12:01)
Reikia pagalbos - gal kas yra buves Nashira resort & spa 5* viesbutyje?  4u.gif


Sveiki, mes siame viesbutyje buvome uzpernai. Mano akimis 5 zvaigzdziu nevertas. jei turite konkreciu klausimu, rasykite, atsakysiu. Nes nezinau kas konkreciai jus domina. Ar kas blogai ar kas gerai labiau?
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turite kokių atsiliepimų apie viežbutį Titan Select?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2013 12 13, 12:01)
Reikia pagalbos - gal kas yra buves Nashira resort & spa 5* viesbutyje?  4u.gif

Normalus, tvarkingas taciau neprasmatnus 5* viezbutis. Gyventi reikia tik sea view kambariuose nes kiti ziuri i laukus ir 18 uzianciu ant zemes pastatytu dideliu kondicionieriu.
Geras ilgas papludimys, daug baseinu, lauke keturios jacuzzi, visada yra laisvu gultu ir papludimyje ir prie baseinu, pakankamai daug erdves todel visada galima susirasti ir ramesni kampa. Animacija - saviveikline. Rusu bent jau triuksmingu nebuvo. Maitinimas neblogas taciau aiskiai truko vaisiu.
Dabar jis po renovacijos, kiek zinau isplesti vandens kalneliai.
Iki i Side vezancio mikriuko teks paejeti beveik 1 km.
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2013 12 10, 16:42)
Sveiki,pernai buvau balandzio 20-27 ienomis tai buvo silta

Balandžio paskutinė dekada, manyčiau, visada puiki. Ypač didelis kontrastas po mūsų ilgos žiemos. Todėl tai maloniausias laikas.
Nors yra tekę būti vasario pabaigoje - kovo pradžioje. Pasitaikė labai geras oras, striukutė dažniau buvo parišta ties liemeniu, nei ant pečių. Tačiau, kiek klausinėjau kitų - visaip gali būti. Tada buvau Antalijoje, temperatūriniai skirtumai yra ir tarp miestų.
Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2013 12 13, 22:25)
Normalus, tvarkingas taciau neprasmatnus 5* viezbutis. Gyventi reikia tik sea view kambariuose nes kiti ziuri i laukus ir 18 uzianciu ant zemes pastatytu dideliu kondicionieriu.
Geras ilgas papludimys, daug baseinu, lauke keturios jacuzzi, visada yra laisvu gultu ir papludimyje ir prie baseinu, pakankamai daug erdves todel visada galima susirasti ir ramesni kampa. Animacija - saviveikline. Rusu bent jau triuksmingu nebuvo. Maitinimas neblogas taciau aiskiai truko vaisiu.
Dabar jis po renovacijos, kiek zinau isplesti vandens kalneliai.
Iki i Side vezancio mikriuko teks paejeti beveik 1 km.

Tai antra karta turbut nebevyktumete i si viesbuti, ar patiko jis? unsure.gif
Kaip ir nusprendem si uzsisakyt, bet vis abejoniu kyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(M.u.n.i. @ 2013 12 14, 01:34)
Tai antra karta turbut nebevyktumete i si viesbuti, ar patiko jis?  unsure.gif
Kaip ir nusprendem si uzsisakyt, bet vis abejoniu kyla  g.gif

Paprastai antra karta i ta pati viezbuti nevaziuojam smile.gif
Buvome pries tris metus ir jis mums patiko. Ji rekomenduociau ir kitiems nes svarbus veiksnys kaina/kokybe. Jei tinka kaina - pirmyn. Tvarkingas rupestingas viezbucio personalas, mums ten tiko ir patiko poilsiauti. Be to netoli Side.
Siemet pasirinkom Delfin Deluxe, bet ir kaina didesne.
Gal kas domina konkreciai?


Atsakyti
papasakokit kas buves Akka Antedon, kokie atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2013 12 10, 14:42)
Sveiki,pernai buvau balandzio 20-27 ienomis tai buvo silta,pabaigoj tai net virs 30 ,prie baseino gulet man jau buvo per karsta ,tik prie juros  ax.gif

aš šiais metais buvau balandžio 21-28 d, tai tris dienas iš septynių lyjo lietus, kai nelyjo-tomis dienomis buvo šilta. Bet daugiau nevažiuosiu balandžio mėn, nes kai lyja-atsibosta leist laiką biliardinėj, ar kavinėse...nu vidaus baseinas yra, bet irgi atsibosta.
Geriausia važiuoti gegužės pabaigoj-tada būna šilta, bet dar neitin karšta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2013 12 14, 16:34)
aš šiais metais buvau balandžio 21-28 d, tai tris dienas iš septynių lyjo lietus,

Gal būt... bet jei lijo tokiu metu, tai lietus turėjo būti įspūdingas. Niekad nepamirštamas;)
Nuobodus lietus prasideda po lapkričio mėn. Nebuvau, nes nemėgstu nuobodybės:) Tik girdėjau.

Ir šiaip.. 7 dienos... ar įmanoma reikšti savo nuomonę? Na, tiesiog nepasisekė. Su gamta nesukovosi smile.gif
Atsakyti
Šiaip pastaruosius du sezonus ypač juntami klimato pokyčiai Turkijoje.. Sezonas jau be lietingų dienų prasideda žymiai vėliau, o lyti pradeda anksčiau, jau rugsėjį. Anksčiau balandis ir rugsėjis dar būdavo be lietaus visada užtikrintai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elysa @ 2013 12 14, 21:49)
Gal būt... bet jei lijo tokiu metu, tai lietus turėjo būti įspūdingas. Niekad nepamirštamas;)
Nuobodus lietus prasideda po lapkričio mėn. Nebuvau, nes nemėgstu nuobodybės:) Tik girdėjau.

Ir šiaip.. 7 dienos... ar įmanoma reikšti savo nuomonę? Na, tiesiog nepasisekė. Su gamta nesukovosi smile.gif

nepykit,bet vaziuojant uz tokiu spinigus tikrai ne ispudingo lietaus paziureti schmoll.gif juo labiau,kai nusiteiki saulutes gauti. Aisku tikintis saulutes as balandi vaziuoti net nesugalvociau.
Papildyta:
QUOTE(Tylene @ 2013 12 14, 14:34)
aš šiais metais buvau balandžio 21-28 d, tai tris dienas iš septynių lyjo lietus, kai nelyjo-tomis dienomis buvo šilta. Bet daugiau nevažiuosiu balandžio mėn, nes kai lyja-atsibosta leist laiką biliardinėj, ar kavinėse...nu vidaus baseinas yra, bet irgi atsibosta.
Geriausia važiuoti gegužės pabaigoj-tada būna šilta, bet dar neitin karšta ax.gif

man irgi geguzes pats galas pats geriausias, tikrai dydele tikimybe kad oras bus geras. Toks kaip musu geros vasaros
Atsakyti